bugün

Kendisinin de rol aldığı neşeli günler filminden güzel bir sahne: https://youtu.be/PdqS8XqdsL8

inna lillahi ve inna ileyhi raciun...
allah rahmet eylesin ama kendisi kötü bi oyuncudur kötü derken oyunculuk yeteneği olarak yoksa insan olarak iyi biri gibi gözükmüştür gözüme.
Ekranların sevilen yüzü usta Yeşilçam oyuncusu allah rahmet eylesin. Yeşilçam çınarları bir bir aramızdan ayrılıyor. Bu güzel insanları hep güzel hatırlayacağız.
100 numarali adam filminde kemal sunal in asik oldugu kadin degil miydi oya aydogan?
Tanımam etmem, iki üç kez Tv'de görmüşlüğüm vardır, dahası yok. Allah rahmet eylesin. Bu kadar gündem olduğuna göre iyi bir kadınmış herhalde, en azından öyle olmasını temenni ederim.
Böyle hayat dolu, yaşamayı seven insanlar ölünce içimi bir sıkıntı, hüzün kaplamıyor değil.. Allah rahmet eylesin...
Güzel filmlerde o güzel gözleri ve oyunculuğu ile bizi hep mutlu eden oyuncuydu.
Seni o hep güzel gözlerinle hatırlayacağım.
Huzurlu uyu.
düşünsene bu kadın da 2016 yılbaşını aynı senin benim gibi kutlamıştı mutlaka. patatesin onu mayıs ayında öldüreceğini nereden bilecekti?

bu yazıyi yazan ben, bu yazıyı okuyan sen- 2017 yılbaşını göreceğimizi garanti edebilir miyiz?
sinemamıza emek vermiş oyunculardan biriydi allah taksiratını affetsin.
Allah rahmet eylesin de yok şöyle şaşırttı yok böyle şok etti üç konuşulup unutulacak diyenleri anlamıyorum. Ya ne olacaktı? Hergün o kadar şehit veriyoruz onlara alıştık şaşırmıyoruz, 45 saniyelik haberde on tane şehit ismi sayıyorlar da bu kadına mı aylarca yas tutacağız?

Ateş düştüğü yeri yakar. Allah ailesine sabır versin.
allah rahmet eylesin oya abla. senin gibi hemşehrimin , senin gibi hanımefendi birinin ölümü üzücü. mekanın cennet olsun abla.
Unutmadık seni kulina.

Ah kulinaaaa ahhh.
öldü.
(bkz: ölüm)
Ecele çare yok. Kum saatindeki son tane düştüğü zaman insan ne geri gidebilir ne ileri zamanda. Bir bahane olur ölüm için sebeplerimiz. Şu hastalıktan veya şu sebepten öldü deriz, sebepler dünyası işte olanın olması için başka bir şey olması gerek hep.. allah rahmet eylesin.
en ayar olduğum şeyi yaşamakta olan merhume.

hep olur bu. ne zaman gerçekten ünlü birisi hayatını kaybetse hemen az ünlü kanal d figüranları siyah raybanları çekip koşuyorlar cenazeye, şöyle ablamızdı böyle iyi insandı demek için. samimiyetsiz dürrükler. anlamıyoruz sanki kendinizi göstermeye çalıştığınızı. milletin ölüsünden bile prim yapmaya utanmıyorsunuz. cenaze cenaze gezip kendinize pay çıkarmaya çalışıyorsunuz. iğreniyorum.

kendisine rahmet, ailesine ve arkadaşlarına sabır dilerim.

ayrıca yakışıklı bir oğlu varmış.
vefatını yeni öğrendiğim sanatçı. allah rahmet eylesin.
Bez bebek yetim kaldı.
ölümüyle birlikte "türk sinemasının en iyi isimlerinden biri" olmuştur.

yahu arkadaş göz var izan var. tamam, arkasından kötü konuşun demiyorum ama oya aydoğan' ın sinema oyunculuğunu öven adam samimiyetsizdir. ailesinin, yakınlarının, sevenlerinin başı sağolsun ama şunu yapmayın, yalandan yere birilerini övmeyin. "kör ölür badem gözlü olur." diye ne güzel demişler. işte sizinki de aynen bu hesap.
Az önce Twitter hesabına denk geldim. Ölmesi inanılır gibi değil ya...
Sayesinde aort damarını ilk defa duyanlarla aynı ortamda bulunduğumu fark ettiğim mümtaz ve rahmetli kişi.
gizli serveti şaşırtmıştır.
görsel
http://www.sozcu.com.tr/h...ampaign=magazin-haberleri
alevi olmasına rağmen neden cenazenin camiden kalktığını merak ettiğim sanatçı.
alevi olup cenazesi camiden kalkan bir diğer sanatçı da kemal sunaldır.
birisi kedi memduh rumuzlu yazara, alevi olup oruç tutup , namaz kılanlar olduğunu söylesin. bilip bilmeden sallamaması gerektiğini söylesin.
not:alevi değilim.
59 yaşında hayatını kaybeden yeşilçam oyuncusu. allah rahmet eylesin. haberi internette görünce şok oldum.
evrim akın'ın rahmetlinin evini ziyaret ettiği bir progamı vardı show tv'de. bir ara evrim akın beraber yaşadıkları bir olayı anlattı. dizi setinde onlarla ilgilenen, yardımcı olan bir hanım varmış. (eğer bir yanlışım yoksa dizi seti diye hatırlıyorum.) bu hanım bir gün yüzü mor bir şekilde gelmiş. eşinden şiddet görmüş kadın. oya aydoğan hemen bir avukat ayarlamış kendisine ve bir 10 gün de kendi evinde misafir etmiş kadını. bu sadece bir örnek. evrim akın ne kadar iyi yürekli bir insan olduğundan bahsederken anlattı bunu. oya aydoğan da allah insanlara daha çok yardım etmeyi nasip etse keşke gibi bir şeyler söyledi bunun üzerine. ardından ağlayan, içten bir şekilde iyiliğini öven insanlara bakınca zaten anlaşılıyor ne kadar yardımsever, sevecen bir insan olduğu. allah mekanını cennet eylesin.