bugün

kurbanı öldürmeye yetecek darbeden fazlasına maruz bırakmak anlamını taşımaktadır. katilin kurbanı kişisel olarak tanıdığını ya da kurbanın bir başkasını temsil ettiğini göstermektedir.
bir cinayetin öldürmeye yetecek darbeden fazlasını içermesini anlatan kriminoloji terimi.
Overkill ve Testament ha? Her ikisi de bebeklerim benim. Ama illa birini seç deseler, sırf (bkz: the gathering) albümü yüzünden testament'i seçerim.

Şaka maka bugün de işyerinde belki 5 yıldır falan ilk kez horrorscope albümünü dinlemiştim nereden estiyse...

Şansa yaşıyoruz valla.
şişirilmiş balon grup. testament'ten daha çok satıyor olma ihtimali korkunç.
Genelde thrash metal gruplarında vokal ve gitar benim için öne çıkar daha çok ilgimi çeken kısım olur ama bu grupta tam tersi vokal ve gitar biraz daha geride kalıyor benim için davul ve bas birkaç adım daha önde.
Trash metali gayriresmi sekilde icra eden ilk grup. Resmiyete doken grup : (bkz: Metallica)

Overkill dinlemek cok tuhaf bir histir. Her parcalari gazdir. Gerek DD Verni'nin cazir cazir bass partisyonlari, ritim gitarin metalik gurultusu ve ani parlayan bateri ataklari, twin gecisleriyle hep ayni ruhu tasir.

Bir Overkill takipcisi asla hayal kirikligina ugramaz, ugramamistir. Overkill Metallica'nin St. Anger'da yaptigi gibi asla berbat bir ise imza atmamistir.

Overkill dinleyen biri cok sanslidir. Cunku hayal kirikligina ugramayacaginin bilincindedir. O elemanlar o studyoya girdilerse eger, saglam bir esere imza atmadan oradan cikmayacaklardir cunku.
metalika maymunluk yaparken hala thrash yapan grup.
Threshi sevdirir. Thresh zaten sevilesi bir tur de.
Cok guzel sarkilara imza atan, degisik klipleri olan guzide thrash/heavy metal grubudur. Biri bobby'ye soylesin hasta olacak.
Necroshine gibi gelmiş geçmiş en gaz parça diyebileceğim şarkının sahibi gruptur. Dağılarak bayılıyoruz severek dinliyoruz.
uyanır uyanmanaz necroshine dinlemeye başlarsınız uyku sersemliğiniz ortadan kalkar hemen güne adapte olursunuz.
thrash metal aleminin en sert , en güzel soundlu gruplarından biri. gerek vokal gerekse bas olarak çok karakteristik tonlar, güzel melodiler, güzel akorlar.
tam gaz kısacası.
save yourself son zamanlarda dinlediğim en iyi şarkılardan biri. o bas sesleri neydi öyle.
omzumda çantasını gezdirdiğim leş thrash metal grubudur. tekrar türkiyeye gelmesini diliyorum. inşallah gelirler de birkaç ortopedik sorun edinip evimize huzurlu döneriz.
Son albümlerini dinleme fırsatı buldum. Şunu söyleyebilirim ki bu adamlar gerçek efsanedir. Enerjilerinden, ustalıklarından, sözlerinden ve gümbür gümbür bas gitar rifflerinden yine harikulade bir albüm ortaya çıkmış.
kıllogy adlı parçasına tapılası trash metal grubudur.
2010 daki ironbound klişesinden sonra Electric Rattlesnake ile beni sevindirmiş gruptur. yine orospu çocuğu gibi çalmışlar.
modernwarfare 3'de bir perk
2 tane primary weapon kullanmanıza izin verir.
nefret ettiğim grup.

slayer ve sepultra bu grubu takip etmektedir.
ortaokul zamanlarım. eve gelinir, öncelikle judas priest, iron maiden, ve overkill usulca dinlenir.
sonrada kafa göz dağılır. hissiyatlar en üst düzeyde istekler yapılır. overkill benim için efsaneden de öte bir gruptur. onlar yaptıklarıyla thrash metal denen olguyu her zaman yaşatacaklardır.
ıronbound albümü zaten bunu bir kere daha kanıtladı.
vokalinin sesini duyduğum zaman ''kim bu beyoğlu travestisi'' demiştim. o sözlere, o karı ciyaklamaları olmuyor.

tanım: amerikan thrash metal oluşumu.
hayatımda duyduğum en gaz parçalardan birinin sahibi dehşet grup. (bkz: necroshine)
bir mötorhead şarkısı. sonraları metallica tarafından da coverlanmıştır.
asıl anlamına açıklama getirirsek: kriminolojide, süjenin kurbanını öldürme eyleminin gerektirdiğinin üzerinde güç kullanarak öldürmesidir. overkill sözkonusu ise, işlenen cinayet kişisel sebepler üzerine kurulu olabilir ya da kurban saldırganın tutku nesnesine büyük benzerlik göstermektedir.
necroshine performansıyla ortalığın mına koymuş grup
http://www.youtube.com/wa...=mfu_in_order&list=UL
güncel Önemli Başlıklar