bugün

(bkz: give that man a cookie)
"normal şartlarda" verilmesi gerekir. ama vermiyorsa da kimseye kızılamaz.
görsel
şerefsizliktir. Senin o yer vermediğin ve hamile diyerek aşağıladığın ki, neden aşağılar vaziyette konuştuğunda beyninin olmadığı bir kanıtıdır onu ayrıca tartışmak lazım, senin o yer vermediğin hamile kadın bir anne adayıdır. Anne her şeyin en iyisine layıktır ve tüm annelere kendi annen gözüyle bakman gerekir. Gerçi burada sana annenin nasıl bir varlık olduğunu anlatmaya değil günler, yıllar yetmez.
ne matah hareket.

vermeyin ki insanlar hamilelik denen şeyin kökten sonunu getirsin, inanlığın nesli tükensin de sizlerin de iziniz tozunuz kalmasın.
o değil de hamile mi değil mi anlayamadığımız durumlar biraz tuhaf oluyor. kadındaki göbek de olabiliyor.
Seni dogurandi hamileydi sana.
işaretli koltugu, ozel ayrilmis bölgeyi filan anlamam. net bir orospu cocuklugudur.insana saygınız olsun.
Hayvanlıktır.

Yaşlı başlı insanım Ayakta duran yaşlı ya da hamile insanlar gördüğümde yer vermediğimde hala suçluluk duyuyorum.

Yok hamileyse taksiye binsinmiş. Asgari ücretin 1400 tl olduğu ülkede millet para basıyor sanki.
Yok sokağa çıkmasınmıs.
O kadın çalışan biri olamaz mı? işe de mi gitmeyecek. Herkes toplu taşımaları gezmek için işgal etmiyor.
Aslında hamile kadınlara yer vermeyen 30 yasın altındaki herkesi sıra dayagından gecirmek lazım.
or evlatlarını ifşa eden başlıktır.
duyarsızlığın da ötesinde çok adice bir davranıştır. adam olan , hamile bayanın yer isteme isteğinde bulunmasına gerek kalmadan kendi yer vermelidir hamile bayana zaten. ciddi ciddi yer verilmez diyenleri görüyorum. bize mi yanlış öğrettiler , yoksa insanlıktan nasip alınmadı mı. ya da trollük mü nedir a.q.
Bir prensip olarak istisnalar dışında asla yaşlılara yer vermeyen ben, benim içinde bulunduğum toplu taşıma aracına bir hamile binerse gerekirse işim varsa onu yarıda bırakır kalkar yer veririm. Hamile bayanlara yer verin, onlar içlerinde bir can daha taşıyorlar. Özellikle minibüste falan araç sete girince ayakta olurlarsa tehlikeli.
Türkiye'de meydana gelme ihtimali düşük olan bir durum. Yani şahsen ben ömrü hayatımda öyle birini görmedim. yer bile istemeye kalmadan insanlar zaten hamişlere yer veriyor. Hatta hafif bol giyinmiş kadınlara bile hamiş diye verenler gördü bu gözler..
bunun neyini tartisiyorsunuz, bildigin ororspu cocuklugudur. Yasli, hamile, engelli gibi fiziksel durumundan dolayi ayakta durmakta zorlanan insana bilerek yer vermiyorsan bunun tartisilacak bir seyi yok.
Sende hamile kaldığında görürsün.
istemeden vermesi gerekirken üstelik. Canım kalk bari vicdanına yer ver.
Otobüste hamile bir kadın benden yer isteyemez çünkü istemesine gerek olmadan ben yerimi veririm zaten.
Sebebi her ne olursa olsun insanlık dışı bir davranıştır. Sonuçta o kadın karnında bir can taşıyor.
üf çok havalı, şu badboya baksana resmen yıkılıyoooo!
ciddi bir gerekçe gerektiren durum. adam sakattır, ayakta duramıyordur eyvallah. ama diğer türlü insanlığınuı dinlemesi gerekiyor ve yer vermesi gerekiyor. çünkü kendi karısı da olabilirdi.
yer istemesine bile gerek kalmaması gerekirken gördüğü muamele.