bugün

fırsat bu fırsat, osman pamukoğlu'na görev ve yetki verilmeli.
Kimsenin sozune guvenmem bu adama guvenirim. Gercek vatansever eski asker.
darbe girişimi başında bu adam olsa mutlaka sonunda yönetime el koyardı. keşke olsa ve koysaydı. erdoğanı asar kimsede ses çıkaramazdı bu adama. adam gibi adam!
Postallarimi giydirtmesinler bana demişti. Düşünüyorum da. Neyse.
Darbe yerine siyasete atılmış ve takdirimi kazanmış asker ve siyasetçi. Kendisine katılacağı her seçimde oy veririm.
Darbe hakkındaki düşünceleri hariç sevilesi adamdır.
Alinti....

kurmay olmadan paşa olan tek isim. keske postallarını giyse

Alinti...

Yanlis bilgi. Kendisi kurmaydır.
kendisinin, her konuyu "bana 5.000 özel eğitimli asker verin terörü 1 haftada bitireyim" olayına bağlamak gibi bir yeteneği var.
benim küçüklüğümde bir tüfeğim vardı. en son çaput koyarız ona. çaputu az veya çok koymak suratınızın parçalanmasına sebep olabilir. ustalık ve sanat ister. ağızdan dolma tüfekler artık yok. fakat ağızdan dolma insanlar hala var.
Darbe girişiminin ertesi günü açıklama yapmış kişi. Ulan adama bok atmayın bari. Komuta kademesindeki birçok kişiyi bizzat komuta etmiştir zamanında. Ve nedir ne değildir herkesi biliyordur. Mesela akın öztürk ile ilgili şeylerde biliyordur keşke konusabilse ama doğru olmaz bu sebeple konuşmuyordur.

Ek: yukarıda cumartesi günü darbe hakkında söylediklerini paylaştığım entry duruyor. Orada da tarih var yani. Adama iftira atmayın.
Postalları giy hacı ince tehditlerle olmaz o iş.
güneydoğuda yaptığı görev, hepi topu 2 yıldır.
bu adam ekibini toplasın ve yetki verilsin.kaçak kedi , köpek bile sınırdan giremez.
abartilan kisi. politika askerlige benzemez gencler, gerci bunu 10 yasindaki velet nereden anlayacak. neyse takilin siz.
Evet abartılan paşa.

Neymiş efendim politika askerlik gibi değilmiş askerliğe benzemezmiş. Adam haklı hemde dibine kadar! Politika nın benzediği bir meslek dalı varsa o da fahişeliktir. 1000 kişiyle ilişki kurup 1001 kişiyle ilişki bozabilen bu iki meslek haricinde zor bulunur hatta yoktur.

Not: 10 yaşındayım. Takılın siz.
https://youtu.be/DIJMGw3UBNs
mhp'nin başına geçmesi gereken komutan.
iran Resmi Haber Ajansı; "Türkiye'deki ve bölgedeki siyasi, askeri gelişmeler hakkında" görüşlerini almak için Osman Pamukoğlu ile bugün röportaj gerçekleştirecekmiş. Adamların devlet kanalı, "Osman Pamukoğlu acaba ne düşünüyor" deyip ropörtaj yapmaya karar veriyor. Bizim de adına medya denen zift medyası habercilik oynamaya devam edip buna da ''tarafsız gazetecilik'' diyor. Osman Pamukoğlu gibi vatanseverlerin duruşuyla, kimliğiyle alay edip tespit sıçan bölücü ve yobaz sözlükçüler bir yana, böyle bir değer Türk toplumu tarafından görmezden gelinmeye devam ederse ülke olarak çok bedeller ödeyeceğimiz açıktır.
ne vardı türkiye bu adam tarafından yönetilseydi, çok mu şey istedik?
Son hewal bükücüdür.
adam vardır pekten kahpe adam vardır halden nice.

boş zamanlarımda kan uykusu belgeselini, Aslan özel harekat polislerimizin baskınlarını ve kahraman mehmetçiklerimizin şerefsiz soysuz köpeklere gerçekleştirmiş olduğu operasyonları sıkılmadan tekrar tekrar izlerim.
allahım onları korusun.

eskiden yanlış düşünürmüşüm ama geçte olsa hatamdan döndüm.
milliyetçilik mi sonuna kadar.

çünkü farkettim ki bu kahpenin dölleri gerçekten hain, şerefsiz.
ağızları çok güzel demogoji yapar demokrasi deyip sızlarlar ama fırsatını bulduklarında yapmayacakları şerefsizlik yoktur.

bu sebeple bu vatan sana çok şey borçlu şerefli komutan.
ellerinden öperim.
Saygılarımla.
"Türkiye’de olup biten şeyin esas adı şu: 'Sinir savaşı'... Bu çok önemli bir ifadedir. Sinir Savaşı oluyor şuan Türkiye’de. Bunun mutlaka kazanılması lazım" diyerek kurmaylığını ve olaylara bakış açısını net bir şekilde göstermiş generaldir.
Kaçırılmayacak program!!

Efsane Komutan Osman Pamukoğlu, bu akşam (Salı) saat 21:00'de Habertürk TV Teke Tek programında, Fatih Altaylı'nın konuğu olacaktır.
An itibariyle Habertürk'te döktürmektedir.
chp'nin başına geçmeli.