bugün

lan senin ayağın çukurda lan. kaldır lan ayağını. çakal. *
bir de haksız olduğu kesinken yanıt vermemesi ve desteklenmemesi rica edilen yazar. doğru olmuyor. elveda. şimdilik bitti.
adam kere adamdır, biricik kardeşimdir. ayrıca en kısa zamanda bir hafta sonu tatile kaçacağız. kıskananlar çatlasın.
Adam sevgilisinden böyle trip yemiyordur ahshd kıyamisu minik kuşum.
Rahatsız olduğum bir konuda alaycı görüş belirttiği için donuza eklediğim yazar. Saygılarımı sunarım.

Edit: kendisini donuza eklemeyi unutmuştum, hatırlattığı için teşekkür ederim.
Entry sahibini göremiyorum.

Muhtemelen motorcu, müzisyen, uzun boylu ve yakışıklı olduğum için beni kıskanıp kendince beni eleştirmeye çalışan bir yazardır. Mutlu ama uzak olsun.
Ayrıca haklı kırgınlığımın devam ettiği yazardır. Cidden üzüldüm bazı entryleri yüzünden.
Siz boşverin benim gibi kötü adamı eksileyin.
Kıskanılıyorsun karşim.
Haksız olduğunu bildiğim için içimin rahat olduğu yazar. isteyen kendisine taç giydirsin umursamıyorum. Bir daha da yazmam kendisi hakkında. Hadi hoşçakal uludağ’ ın haklı kralı !
Hakkında bu kadar entry girilince oha falan oldum.

Baktım sağlıklı, gidiyorum! Gidiyorum kendimi çok sevdirmeden. Ahaha..

Evet
iki kere evlenip boşanmış. sanırım minumum 40 var. ulen biz bi kere bile evlenmemişken sen nasıl 2 kere evlendin. ve daha önemlisi niye 2 kere boşandın.
44 yaşındayım true.

Olm sen malsan ben ne yapayım ? Demek ki sıfatına tükürülmeyecek bir sıfatın var.
haklı olarak kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar. saygılarımı sunarım.
hayatım boyunca, hatta son nefesimde de beni üzmeye devam edecek bir konuyu hatırlattığı, hatalı olduğu halde desteklendiği, eski nickimle hitap etmekten vazgeçmediği ve tengir budun tarafından desteklendiği için kırıldığım bir yazardı. hep mutlu yazsın ama hep uzak olsun. en güzeli böylesi...
güncel Önemli Başlıklar