bugün

tüm güzellikleri bir başkasına bırakmak bir başkasıyla paylaşmak gibi bir derdi olmayan kemalist ve laik guruhun son derece çirkin ve yakışıksız eylemidir. ayıptır. insanda azıcık yüz olur ya...
bu düzen böyle yürür. birileri çalışır, diğerleri onların yaptığı işle zengin olur. ve birileri oruç tutar, diğerleri bayram yapar.
Dininizin her cefasına ortak ediyorsunuz, Sefasını tek mi süreceksiniz?
özellikle şu Ramazan Bayramı'nı hak etmek gerektiği için, hak etmeden üzerine konanlara, "hangi yüzle bayram kutluyorsunuz, sizi gidi yüzsüzler?!" deme ihtiyacı duyduğum hazıra konan tiplerdir...
toplum olarak insanların hayatlarını, ibadetlerini sorgulamaya ne kadar meraklı olduğumuzu gösteren bir konu başlığı.
yılbaşında tatil yapan müslümanlar gibidir.
Insanların sevdiklerinin bayramını kutlamasından bile rahatsızlar fetva istesinler bakiiim cennete gidebilecekler miymiş.
Yooo öyle yağma yok. Karşımızda yerken iyiydi. Şimdi bayram mayram ne ayaksiniz olm.

Ayrıca Kara erik hanımefendi her zaman haklıdır. Mericiyim.
bir ayda 28 saat oruç tutmak günde 55 dakika 48 saniye oruç tutmak demektir. valla iyi dayanmışsın kara erik. ben mesela bir yemek yediğim zaman ortalama 4 - 5 saat sonra acıkıyorum.
benim durumumdur. bayramlaşmak güzeldir ve bayramlar birlikte güzeldir. bugün de yazlığa gidecekmişiz inşallah.
ne alıyonuz lan çocuğun bayramını!!
Sanki sahur sofrasına ortak oluyorlaR da onların bayramı azalıyor. Hani bayramlar birlikteyken güzeldi?
Camiye gitmediğim halde caminin masrafları için vergimden kesilmesi kadar saçma bir durumdur.
oruç tutmayıp bayrama ortak olmak küçükken parasını vermeyip arkadaşının cipsine saldırmak gibi mahçupsun, fazla zevk alamıyosun ne anlamı kaldı o zaman?
ucundan oluyoruz işte çaktırma. o değil de bu ikisi iyi çift olur;

(bkz: kara erik habbesi ve frank lucas ı evlendiriyoruz)