bugün

eyşan orospu falandı ama ömer'i sevmekten hiç vazgeçmedi.
Yıl 2009 başrolde cansu dere yıl 2017 başrolde asena atalay
ne canermiş arkadaş sen asenasın yapma etme bir göz kırpmana bakar.
sıradan bir türk dizisinden bla bla demiş biri. ezel için sıradan bir türk dizisi demiş. vay amk.
dünyanın en iyi dizisinden bir karakterin lakabı, evet.
https://www.youtube.com/watch?v=jEm9MhDha_8
Orospulukta kimsenin eline su dökemeyeceği dizi karakteri. Evet.
ömerin duygularını sikip atan üstüne cengizle evlenen şerefsiz haysiyetsiz orospunun tekidir.
(bkz: Yahu bu eyşan size ne etti gardaşım) diyeceğim en sonunda.
Sağlammış ama . Yıllarca konuşuldu, helal olsun. *
Eyşan ; Şaka mı ? Yıldız Tilbe :Yoo.
eyşan'ı mezara koymuşlar, tek mi kalacam demiş.
böylesine güçlü, hırslı, gözü kara, zeki bir dizi karakterine de bok atıyorsunuz, hiç şaşırmadım.
türk milleti böyle karakterleri değil de genellikle sevdiği adamla kaçan, seninle ölüme de varım yeağğğ diyen köylü kezbanları sever.

eyşan ne yaptıysa ailesi için yaptı, kız kardeşi için sevdiği adamı karşısına alacak kadar da güçlüydü. ezele ne yapsa yeriydi. sürünsün it.
hadi eyv.
Orospu seyhan'la yarışır.
(bkz: Yıldız tilbe)
saftrik ömer'i kullanılmış tuvalet kağıdı gibi harcayıp ömer'in şerefsiz, haysiyetsiz, esasen piç olan en iyi arkadaşı Cengiz ile her pisliği yapmış olan orospudur. Buna dayanamayıp hırs yapan Ömer de "Ezel" oluverip, geri dönüp bunların hepsinin başının belası oluvermiştir.
Uzun yıllardan sonra tekrar izledim. Pek konuya hakim değildim ama O zamanlarda bile eyşana bir sevgim vardı. Şimdi izleyince sevgim daha bir arttı.

Ulan salaklar çok kolay dimi hemen orospu diye yaftalamak? Asıl orospu arkadaşının sevgilisine sulanan cengiz pezevengi ve ahlaklı geçinen, bir gemi sevdası uğruna arkadaşını satan kerpeten dallamasıdır.

Eyşan tüm bunları bile isteye mi yaptı sanki? Sevdiği adamı yüzüstü bırakmak onun kişisel zevki miydi sanıyorsunuz?
Kız yıllarca baba sevgisizliği ile tarafından kullanıldı, soygun için kız kardeşi ile vicdanına oynandı. Verdiği kararlar da yaptıkları da içini kemiriyordu, pişmandı, başka seçeneği yoktu.
En mutlu olmayı hak eden eyşandı. Seviliyorsun eyşan bebeğim.

Edit: ya yürüyün gidin be. Hâlâ ömer için duyar kasıyorsunuz. Ömerin yaşadığı acının on katını eyşancığım yaşamıştır. Uzayın.
yabancı versiyonu skyler white olan dizi karekteri.
(bkz: Bu konuda essy balım çok haklı)

(bkz: Topaç Ömer)
cengizin şu sözünü unutamadığım dizi. sen yapabilirmisin bunu dedi ezele. sen aşkın için arkadaşını satabilirmisin. ben yaptım .dedi. çünkü ben senden çok sevdim. dizide ki favorim cengiz di.
görsel

görsel
Nastenka'nın Türk versiyonudur.
evet arkadaslar gecte olsa ben de orospu eysan diyebildigim icin mutluyum. allahsiz kari ya.
Skyler white'in esin aldığı kişilik, ya da bu skyler'dan esinlenmiştir.
Bir adamın hayatını yiyen vampir. Evet.
Eyşanlar ölsün, ruhsarlar ölmesin!
istemsizce telaffuz ettirip günaha sokan ve gereksiz gerginlik yaratan tamlama. haftada bir aklıma geliyor.
güncel Önemli Başlıklar