bugün

an itibariyle bana dadanmıştır. olum bi git ya.
Kışkırtasyon.

Sıradaki küfürler sınırlı* zekaya gelsin.

Edit: Bu arada amacına ulaşmış yazardır.

--spoiler--
Tebrikler afyon 5 kazandınız!!!!
--spoiler--
herkesin 1 cinayet hakkı olsaydı bu çocuk yarrağı yemişti.
Bana Attığı iki özel mesajla ilgili gerekçelendirme isteğime yanıt verememiş yazardır. 10 sözcüğü geçmeyen cümlelerinde bile mantık hatası vardır. Örneği herkese malolmuş bir yerden vermem doğru olacak, (#22197105) de kurduğu cümlede iki mantık hatası var. ilki sözlük yazarlarıyla aynı seviyede olmamasıdır, aynı ekrana yazıp aynı seviyelerde görüntüleniyorsak aynı seviyedeyizdir, kusura bakmasın. ikincisi, konu şayet yazılanlar düzeyindeyse ben kendimi troll seviyesinden üstte görüyorum, şayet bu seviyenin altındaysam da bundan ancak gurur duyarım.

ne yazarlar fikir adamları varken, televizyon ve gazetelerde karşımıza konulanların seviyeleri, ne yazık ki çeşitli alanlarda popüler olan kişilerle doğru orantılı oluyor. ama belki de sorun, popülerliğin alt boyutlarında emek, entelektüellik, bilgi ve uzmanlığın yer almamasıdır.
Sözlükte bana ilk mesaji atmış zat- ı muhterem.
(#21196842) hiç şüphemiz yoktur. inanın.
engellendiği halde mesaj gönderebiliyor. virüs gibi bir şey.
1.5 ay gibi bir sürede -200 karma alabildiğine göre sağlam trolldür. alın donuzlara bitsin kardeşim ne kasıyosunuz?
"elleşmeyin, yakarım." dicem, öfkeli kalabalık tarafından linç edilmekten korkuyorum.

sevilen yazardır.
zeka şıçratıyorsun vallahi bravo.
doğru mudur bilmem ama aramızda ki yazışma söyle geçti:

cevap yaz geçmiş engelle x sil

orantisiz zeka 11.12.2013 09:37
(#22201583) zeka şıçratıyorsun yazık.

cevap yaz geçmiş engelle x sil

orantisiz zeka 11.12.2013 09:41
benim işim bu ekmek parası:=)

orantisiz zeka 11.12.2013 09:42
sözlüğü canlı tutuyoruz. yazarların sıkılmasını engelliyoruz. günde bin mesaj atmak kolay mı sanıyorsun.
onun için bütün kızlar cansudur. sempatimi kazanmaya başladı lan korkuyorum.
"sperm fışkırtıyorsun, vallahi bravo." laflarına maruz kalmak olabilir.
(bkz: brainless)
(bkz: cansu)

(bkz: aldatan sevgili)
O.zeka: aşkım kullan su saksıyı biraz.
Sevgilisi: seni çok özledim.
O.zeka:...
Sevgilisi: orda mısın?
O.zeka (10. Nesil çaylak)
Sevgilisi: askim ses ver. Sen yine çaylak oldun herhalde .s .s
sözlük kızlarının rüyası. cansu etmezsiniz hepinizi toplasak.
o ne la öyle var mı öyle biri.
Orantisiz bi kanka olman gerekir.
mükemmel bir duygudur. büyük adamdır kendisi severiz. evet.
(bkz: orantısız zeka yla arkadaş olmak)
zekanin ta a... k.... diye sonuclanacak sevgili isyani baslangicidir.
sabahtan akşama kadar orantisiz zeka başlıkları açarlar. sürekli yorum yaparlar. aynı mesajmıi miyavmış şuymuş buymuş. ezik yazarlardır. ilgi manyağı yazarlardır. kimseden mesaj alamayıp orantısız ışıkları yakınca zevkten kudurup zekalarına laf geldiğini duyunca gerçekleri kabullenemeyip hırıldayan yazarlardır. başka üç kalıp mesaj yazan adam hakkında biraz kafası çalışan insan yazı bile yazmaz.
sonunda orantısız zekaya koymuş olaydır. koymuş ki başlık açmayı eksik etmedi.
haklı yazarlardır. sen ne hakla her dakika aynı şeyleri yazıyorsun amk.
hayır ilk mesaj attığın da alınmıştım gerçekten öyle mi la demiştim. sonradan ayrı bir tebessüm etmeye başladım. gerçekten istikrar sahibisin hiç sıkılmıyorsun. artık ne desem bilemedim amk.
terbiyesiz yazarlardır. ustayı beğenin itaat edin. evet.