bugün

pembe tolganın, orantılı bir lirik yazması ile sonuçlanır.

merhaba ben pembe tolga.. sizlere yeni hoplattığım bir onuncu nesili, nasıl fışkırttığımı bu liriklerimle anlatmak istiyorum ..
çocukları pembe zekalı olacaktır.

not: zeka fışkırttım gel qanqa.

flaş edit: beklenen özel mesaj gelmiştir. bilginize.*
Pembeye yazik olacaktir. Yedirtmem pembisimi, kukla kendi isini kendin hallet.
Ortaya kuşum aydın pırtlar.
bu gün bana attığı mesaja "sana ne" diye karşılık verip kurtulduğum orantısız zeka' nın pempe tolga' ya atılması olayıdır. "kurtulur muyuz ki bu kişiden?" diye de düşündürdü.
özel mesaj kutumu dolduran yazardır. çok sağolsun amına koyim.
bu kadar çok mal'ın olduğu yerde kendini harcayan yazar.

(bkz: sen kac kendini kurtar)
(#22214207) dediği halde bana özelden msj atan yazar.
(bkz: tutarsız)
Sözlüğün en sevilen yazarlarından. Herkesin ağzına sakız olan kişi.
bugün tacizlerinde format değiştirmiş sözlük trolüdür. yeni taciz mesajı "günaydın sevgili güzel insan. zeka dolu günler diliyor küçüklerime ellerimi öptürür büyüklerime nabersiniz lan derim saygılar. yazık yemin ederim yazık." eski taciz mesajı "zeka fıştırtıyorsun yazık" idi.
beş metrelik fırın küreğiyle ağzına ağzına çarptırma fantezim olan yazar.
günaydın mesajına taciz diyen mandavallara söyleyecek lafı olmayan yazar. şaka mısınız lan siz.
içinde "yazık yemin ederim yazık" kelime geçen mesajı atıp sonra da günaydın mesajı attığını iddia eden yazardır kendisi. budaklı meşe dalıyla ağzının üstüne vurasım geldi şimdi.
donuz butonuna baama sebibidir.
andavala mandaval diyen yazar.
engelli listemde olmasına rağmen halen daha mesajları kutuma düşen ufaklık.

sinek gibi zararsız ama işte "zekasıyla" mide bulandırıyor sabah sabah.
gerçek hayatta tanışmayı çok istedigim..
özel mesajlara ilgi duyan bir yazar.
mesajına anlam vermeye çalıştığım ama sanırım boşuna uğraştığım yazardır kendileri.
bak kardeşim,

ne zaman online olsak sikik sikik mesaj çekiyorsun. yok zeka fışkırtıyorsun, yok zeka küpünü yiyim, yok zeka kırıntına ekmek banayım falan. sürekli tahrik ediyorsun. amacın nick altıysa geldim amk. zira öyle bir gerginim ki gece banyo yaparken elektrik kesildi, köpüklü köpüklü öyle sik gibi kalakaldım. hani sen hiç zeki değilsin diyorsun ya, ben aklımı kullanarak suyun soğuk akacağını bildiğim için hemen çıkmak istedim. ama acelemi sikeyim ki pat sabuna basıp göt üstü yere düştüm. normal de sabun en iyi dostumdur benim. fakat o da yanlış yaptı bana. karanlıkta yerine koyamamışım düşmüş yere. ben de ona basıp düştüm. düşen düşene amk. o acıyla kalkıp keklik gibi seke seke odaya girip üstümü giydim. giyinirken de seni düşündüm '' lan bu çocuk haklı galiba, ben malın tekiyim '' dedim ve tüm gece uyuyamadım.. felaket zongluyordu ayağım. ama mecbur işe gitmem gerek, sabah olunca ZOR BELA pantolonu giyip topallaya topallaya kapıya çıktım. ama ayak şiş olunca zor giydim ayakkabıyı. e tabi zaman da geçince sensör söndü. merdivenin son basamağındayım. attım adımı.. küttttt karşı duvara tosladım. meğer son basamak değilmiş amk. o sürekli bahsettiğin zeki değilsin lafı yine ampul gibi yine beynim de belirdi. lan ben neden telefonun ışığını kullanmadım diye ovaladım kafayı. sana öyle bir sövdüm ki bina inledi resmen. her hareketim de zeka ölçer oldum.

bak şimdi iş yerinde değilim kardeş. 4 tane bulmaca sayfası, 2 tane puzzle, 3 tane bilim teknik dergisi ve 5 tane öys soru kitapçığını alıp yanına geliyorum. buldum adresini tipini siktiğmin, tüm bunları kıvırıp kıvırıp gö*üne sokacağım. zeka neymiş , nasıl depolanırmış görecen. 1 hafta zeka sıçacaksın amk. çok delirttin. sürüne sürüne geliyorum... bekle fışkıyesini siktiğmin. sadece bekle.
şahsıma tek mesaj çeken adamdır. o olmasa yanlız kalacağız buralarda.
kendisi tarafımdan engelli olduğu halde üçüncü defadır bana mesaj atabilen über yazar.
bugün kafam güzel, sülalene selam yolluyorum anacım...
(bkz: orantisiz zeka silinsin kampanyası)
(bkz: her hıyarım var diyene tuz alıp koşmak) deyimine kulak asmayan moderasyondur.
ikinci bir polis kadın vakaasıdır.