bugün

tek kelimeyle rezalet olan 2003 yapımı film, tamamen klise ogelerle dolu, butun film denizin ortasında gecer, tabiki deniz varsa kopekbalıkları da vardır, eh biraz da kan serpistirdik mi al sana open water
kötü filmlerin önde gideni.
(bkz: açık su)
(bkz: acik deniz)
başrollerinde köpekbalıklarının oynadığı, sonu nedir belli olmayan sıkıcı bir film. gece uykusuz iken uyku getirir ayrıca.
Felaketin önde gideni diye düşünmemi sağlayan rezalet yapım.Bir de buna benzer They(onlar) var uzak durmak lazım...
dalış eğitim sistemlerinden PADi nin ilk basamağıdır.4 gün teorik eğitim ve 8 dalış ile bu bröveye sahip olunur.max 18 metreye dalabilen kendi malzemesini takıp sökebilen dalıcı open water diver olur.
istanbula gelen bir yabanci arkadasimi sirf ben kopekbaliklarini seviyorum diye goturdugum, ikimizinde nefret ederek ciktigimiz bu yetmezmis gibi birde elemana karsi rezil eden filmdir. oldukca sikicidir. iki saat bir action olmadan ole oturulur. gelelim filmin cekiminde. tamami okyanusta ve gercek kopek baliklariyla cekilmis bir filmdir. gercek olay in sinemaya uyarlanmasidir ama izlenmeye degmeyen bir filmdir.
kamera çekim teknikleri berbat olan bir filmdir her$eyden önce. bu kadar mi amatör olur bir film in çekimleri. ele$tirme safhasina geldiğimiz zaman film e gerim gerim gerilme amaci ile giden bir insanin ardindan küfür edeceği bir filmdir. ama film deniz ile ilgili fobi duyan insanlar için gayet ürpertici ve anlatmak istediğini gayet net seyirciye empoze edebilmi$ bir filmdir.ama dediğim gibi o havuza bir set koyup üzerinde bir kameraman ekibiyle çekilebilseymi$ bu 3.sinif belgesel modundan daha da bi kurtulurmu$. film de gerilim adina etkilenebilecek sahne ise gece $im$ekler esnasinda çiftimizin bol bol joesph joseph nidalari ile çıkarttiklari seslerdir.
filmin türü psikolojik gerilim olduğundan ööle oturup bakılmaktan başka birşey yapılamayacak olan filmdir.. bakarken, eğer orada, onların yerinde ben olsaydım ne yapardım diye düşünülürse film amacına ulaşmış olur..
nesinin tuttugunun hala anlamadigim, ikincisini cekmelerine hic mana veremedigim, izledigim en kotu filmlerden biri.
adını duyduğumda bile midemi bulandıran filmdir.
iğrenç filmimsidir, film bile değildir.