bugün

an ıtıbarı ıle gorup eger bır sakatlık yoksa sahıbını alnından opmek ıstedıgım havayolu sırketı..
http://sondakika.milliyet...06/03/23/son/soneko10.asp
http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/4131070.asp
her seferde yalnızca 10 kişi için 9 ytl fiyatıyla bilet satan şirket.
yarattigi rekabetle türk sivil havayolu tasimaciliginin gelismesine katkida bulunan bir özel havayolu sirketi.

http://www.onurair.com.tr/
2 koltuk arası minibus koltugundan daha dar olan
benim gibi 1.90lık insanların 2 buklum yolculuk ettigi
lakin fiyatı bakımından tercih edilebilecek rekabetci
havayolu firması
(bkz: onur on air) * *
2 sene önce Viyanadan Istanbula 10 saatte gelmemi saglayan (normal ucus 1.45 dakika) simdi ise Viyanada tarih olan havayolu sirketi. Hicbir yolcunun bagajlarini tartmadan ucaga almislardi daha sonra agir yükten dolayi ucak havalanamamis tüm yolcular ucaktan indirilmis, fazla yükler bosaltilmis ve tam havalanmak üzereyken Istanbul`dan gelen: "gec kaldiniz, Bush Ankaradan Istanbula havalandi, ucus güvenligi nedeniyle beklemek zoundasiniz..." mesaji ile bizleri cildirtan bi gün yasatmislardi.
nike jordan air den feyz alarak kayserili girişimci hemşehrilerimizin ürettiği ayakkabı markası
Antalya-Bristol seferini yapacak olan uçağın pilotunun, yolculara anonsla uçağın güvenli olmadığını söyleyerek uçaktan inip istifa etmesi ile gündeme oturan havayolu şirketi.
fly air'dan daha iyi ucaklara ve hizmete sahiptir.
çirkin olmasına rağmen götü kalkık hosteslere sahip olan, her zaman gecikmeli kalkan dolayısıyla rötar yapan, ayakta yolcu almaya başlarsa hiç şaşırmayacağım, bunlara rağmen ucuzluğu nedeniyle tercih ettiğim havayolu şirketi. denetlenmesi ve üzerinde yaptırımlarda bulunulması şart.
uçuş kodu olarak 'onr' yi kullanan havayolu şirketi.
bütün uçuşları rötarlı olan ve ikinci sınıf bir otobüs firması kalitesinde hizmet veren, zaruri haller dışında tercih edilmeyen bir hava yolu şirketi.
otobüs bileti gibi bilet satan hava yolu firması.
cuma günleri istanbul'dan antalya'ya 21:00 uçuşlarını, 23:00 diyarbakır uçuşunu beklediği için sürekli olarak 2 saat rötarlı yapan, bahane olarak da "motora taş sıçradı" yalanını üreten havayolu şirketi.
bari yalanı değiştirin be, her hafta her hafta...
doğru dürüst çalışan internet sitesi olan havayolu şirketi.
http://www.onurair.com.tr
insanlar ucuza uçsun diye açılmış bir havayolu şirketi, ama asıl atılımını insanların türk hava yollarına olan memnuniyetsizliği sayesinde yapmış, bunu anlayınca biletleri ucuza değil de normal fiyatlara satarak deli gibi büyümüştür. çok ucuz mu, değil, ama bir firma olarak başarılı olduğu söylenebilir.
31 aralık 2006 tarihinde kargo kapağı açık olarak havalanan ve büyük bir facianın eşiğinden dönen havayolu şirketi. büyük geçmiş olsundur.
sadece 2 bagajın düşmesiyle sonuçlanan olay; 134 yolcu, 4 kabin ekibi ve iki kokpit ekibi olmak üzere toplamda 140 canlının hayatını kaybetmesiyle de sonuçlanabilirdi.
bagajlardan birisi kalkış esnasında piste düşerken, diğeri marmara denizi'ne düşmüştür.
17 haziran 2003 tarihindeki bir kazasına ait rapor;

http://www.safetyboard.nl...ter_rejected_take-off.pdf

not: link, ek$i sözlük'ün #10620848 no'lu entrysin den alıntıdır. uçak manyağı bir insan olduğumdan mütevellit, dayanamamış buraya koymak istemişimdir.
hizmet ve uçak kalitesi olarak kesinlikle thy ve atlasjet'e rakip olamayacak uçak uçurucu.
internetten aldigim biletin onay numarasini, ucusu gerceklestirdikten sonra bana mail olarak yollayan ucak sirketi.
(bkz: bayan yanı) problemi olmayan firma.
amsterdam- kayseri hattinda ucagi dengelemek adina hosteslerinin surekli "suraya oturun, olmadi uc koltuk daha arkaya gecer misiniz" gibi bitmek bilmez anlamsiz anonslarina maruz kaldigimiz hava yolu sirketi. Bu anonslar yolculari oyle bir baymisti ki, ucak kayseriye indiginde herkes icinden gelerek, coskuyla alkislamisti ucusun ve anonslarin sona erisini.
her türlü yiyecek ve meşrubat tarzı içeceğinin ülker ürünlerinden seçildiği, dergisinin içinde sızıntı reklamı bulunan havayolu şirketi. birşeyler farkediyorum sanki.*
türk havayolların'ndan sonra türkiye'nin en iyi havayolu şirketi.pegasus tarafından satın alınmak istenmiş ama bu şirket evliliği ya da satın alma gerçekleşmemiştir.
bir başkasının kredi kartı ile alınan biletleri gözünüzün önünde iptal edip 8 ytl'ye * el koyan şirket.
güncel Önemli Başlıklar