bugün

internet sitesinden kredi kartı ile bilet satarken eşşek kadar yazılarla başkasının kredi kartı ile bilet alırsanız alanda o kartın ibrazı gerekir yazan şirket.
sürekli rötar yapan havayolu sirketidir.
rahattır, komforludur, güvenilirdir ama;
uçak insanı biraz da olsa heyecanlandırmalıdır, çok risksiz uçuyor adamlar.
bu yüzden atlas jet çok kaliteli bir firmadır; havada akrobatik hareketler yaparak, dağların taşların arasından süzülerek yolcularına büyük adrenalinler yaşatmaktadır, yolcularını eylendirmektedir...
yakında ekstra para almak için tuvaletlerinin önüne kolonya ve peçeteli teyzeler koymaya başlayacak olan havayolu şirketi.
bir, türk hava yolu şirketi.

(bkz: on air) *
hepsinde var mı bilmiyorum ama internette diyelim ki fiyat olarak 54 ytl olarak gördüğünüz bilet almaya kalktığınızda birden 84 ytl oluveriyor. ulan hani bunun vergisi düşürülmüştü millet uçsun diye. hani uçak artık lüks ulaşım aracı olmaktan çıkarılacaktı? hasılı en ucuz uçak firmasıdır. iyidir hoştur. amma velakin yakıt fiyat farkı, hizmet bedeli gibi komikliklere girmeyelim. ha tax'ı anlarım. o sonradan adama girer. huyudur. e peki hizmet bedeli ne yahu? bir de iade edilmemesi var ki bunun apayrı bir entry konusu.
too bad the english translator of staff of air companies, hostes veya pilot her kimse türkçe 4-5 cümlelik bir açıklama yaptıktan sonra ingilizce çevirmenliğine başlamıştı ve konuşurken kekeledi bir ara sustu sonra devam etti tamamen rezillikti. (bkz: anlatılmaz yaşanır)

before the flight card; bavulları tartma konusundada bir hayli problemler, nedenmi? insan hiç benim bavullarımı koyacığım yere benden önceki konan bavulları almazmı, anladığım kadarı ile bu insanlar kilo sınırını dikkate almıyorlar, iki dakika sonra uçak kalkışa geçince dengesiz alınan kaç kilo olduğu belli olmayan bavullar yüzünden uçağa bir zarar gelirse ne olacak, çok merak ediyorum siz insan taşıyorsunuz hiçmi değeri yok bu insanların. bu yazdıklarım şaka filan deyil, hayatına önem vermeyen insanlar için 10 numara hava yolu şirketi. *

başka bir yazardan başka bir örnek daha ve bende aynısını yaşadım (bkz: #3636149)
Yurtdışı uçuşlarda kullanmayın,ciddi dayanıklılık gerektirir.Onur Air'in kullandığı MD serisi uçakların tabut gibi basık,tribün içindeymiş gibi gürültülü atmosferinde geçireceğiniz 4-5 saatlik bir yolculuk sinirlerinizi ciddi anlamda yıpratabilir.Ucuz havayoludur ama ucuz olmasından başka birşeye sahip değildir.
17.yılı dolayısıyla 29000* bileti 19 tl *ye satan havayolu şirketi.yetişen alıyor,ben yetiştim aldım.ayrıntılar için
http://www.onurair.com.tr
444 66 87
türkiye'mize koltuk çıkıyoruz diyerek 29 000 bileti 19 tl*ye satan türkiye'nin en büyük özel havayolu şirketi.
bir an önce McDonnel Douglas - md88 McDonnel Douglas - md83 serilerinden kurtulması gereken havayollarıdır.
araçları içinde 5 tl ye portakal suyu içip kendinizi bir şey zannedebilirsiniz.
pegasus'tan, sunexpress'ten iyi değildir. thy ile kıyaslamaya dahi gerek duymuyorum. efendim sonra atlasjet falan.

(bkz: geç bunları)
geçtiğimiz ekim ayında adana-istanbul güzergahını test ettiğim ama onaylamadığım firma. uçak bisikletten bile rahatsız, koltukları tabure kadar, servisi boktan ayrıca hostesleri çirkindi. *
2009 yılında filosuna 2 adet airbus a320 ekleyerek uçak sayısını 25'e çıkarmış havayolu şirketi.
dis hatlar ucuslarinin rezil, ic hatlar ucuslarin vezir oldugu firma.
hava yolu firmalarının van erciş itimat turizmi.
servis bakımından diğer firmalara taş çıkaran firma.
mcdonnell douglas ın dandik uçaklarını filosundan çıkarması sevindirici haber.
(bkz: boeingden şaşmayacan aga)
(bkz: nokiadan şaşmayacan aga)
batan gemiden kurtarilan malzemeler ile yoluna devam eden ucuncu kalite hava yolu sirketi.
403ten bozma koltuklarıyla uçuş konforu yaşatmadan bir adet kek ve nescafe ile sturbucks arası kalitede bir kahve servisi yapan hava yolu firması.
moscow dream in onur air bilet satis temsilcisi oldugunu dusunmeye basladigim hava yolu sirketi.
servisleri de fena degil.
filosu hakkında bir diğer bilgi:MD tipi uçakları filosundan çıkarmasının sebebi,motorlarından karbon gazı salınımı yapmasıdır.küresel ısınmaya karşı önlem alan ülkeler bu tür*~uçakların ülkelerine gelmesini istemiyor.onur air'de avrupaya çok uçan bir şirket,bu yüzden filosundan MD uçaklarını çıkardı.

Bir diğer bilgi ise filosunda şu zamana kadar türkiye'de kullanılan en büyük uçağı kullanıyo olmasıdır.A300 tipi uçakları 315 kişi kapasitelidir,ve türk hava yollarının boeing 777 tipi uçaklarından 3 koltuk*~daha büyüktür.a300 uçakları şu zamanlarda onur air logosu ile hiç uçmamaktadır ama.bunun sebebi uçaklarını hac operasyonu için saudia havayolları boyasına boyatmasıdır.

edit:en büyük uçağı kullanma ünvanını şimdilik kaybetmiş ancak nisan'da geri alacak havayolu şirketi.

saga havayolları'na ait a330-300 318 kişiyle 315 kişilik a300-600 uçağını geçmiştir.ancak a330-322 uçağının 350 kişilik kapasitesi ile onur air bu rekoru tekrar alacaktır.
bildiğin otobüs firması, uçaklar küçücük dizlerinizi kırıp oturmak zorunda kalıyorsunuz.
diyarbakır-istanbul seferini yapan uçağına bomba ihbarı yapılmış havayolu şirketidir.