bugün

yine vasat facebook uygulamalarından biri. maksat insanlar birbirini dürtüklesin, hediye yollasın, birbirlerinin profillerine baksın.

Ö:Online people'da seni geçtim merve.
M:Nolmuş yani yakında bende senin rekorunu geçip ayrı bir rekor kırarım.
Ö:merve ya beni bir dürtüklesene puan kazanayım.
M:tamam ama sende beni dürtükleyeceksin.
yonja, siberalem vb. sitelere para vermeden kız kaldırmaya çalışanlar için hazırlanmış facebook uygulaması. gerçi artık dürtme kalktı. süreç daha yavaş işliyor. hediye gönder, al falan ...
her sanal alemde olduğu gibi facebook kızlarınında bir havalarda olduğu facebook eklentisi.
açın kurun bu applicationu. içinden onu kullanan arkadaşlarınıza bakın. hiç beklemediğiniz cici cici salak türk kızlarının bunu kullandığını göreceksiniz. bütün notifikasyonları kapamışlardır. wallarında bunla ilgili bir şey göremezsiniz ama bir bakarsınız ki applicationu kullanıyorlar ve gayet de aktifler. onlarca hediye almışlar falan. ulan götünüz yiyorsa açık açık kullansanıza onu? götüm kalkmadan da rahat edemiyorum yazsana? bu saatten sonra ''abazalardan rahatsızım'' muhabbeti yaptığını görürsem herhangi birinin, aklını alıcam. bu da böyle biline.
(bkz: i see online people)*
(bkz: altıncı his)
(bkz: i see dead people)
(bkz: bsgler) *
bugün yunan tanrısı herkül' ün bile yanında sünepe gibi kaldığı bir ispanyol düşürdüğüm facebook uygulaması. yemek kısmet olur mu bilemem. * *
özellikle geceleri bedenine müşteri arayanlarla dolup taşan facebook uygulaması.
istisnasız, kullanan bütün hatunların profilinde özlü söz bulunan facebook uygulamasıdır. kaşarım demenin bir başka yolu olsa gerek.
çok işe yarayan facebook uygulamasıdır. ayrıca yanlış amaçla kullanılmaya müsaittir.
abazan kaynayan facebook'un saçma sapan bir uygulaması. gençlerimiz birbirini görüyor, beğeniyor derken iki gün sonra el ele, daha sonra dudak dudağa, sonra ayrılık ve birbirini facebook'tan engellemeler falan... devir değişti üstadım...
şimdi baktım ve bir zamanlar arkadaşla bakıp eğlendiğimiz bazen de üzüldüğümüz "hoş muyum,boş muyum" olayına benziyor, tek farkı burada hediye mesaj vb. şeyler gönderip pazardan mal seçer gibi insan seçebilmeniz. bence yurdum insanı için büyük bir eksikliği tamamladıkları için facebooka teşekkür edtmek gerek.
çok acaip. online people çok acaip.

(bkz: ömer üründül)
bir alex değildir.

çoğu arkadaşımın halk arasındaki tabiri ile ''kız düşürdüğü'' uygulama. anlatılanları duyunca tabi bende kayıtsız kalamadım bir bakayım dedim. gayet hoş sofistike bir ortam* şuana kadar kimseyi kaldırmışlığım yok ama çalışmalarım devam ediyor.
beğendiğiniz kıza/erkeğe çiçek, çikolata vs. hediye edip tanışma fırsatı yakalayabileceğiniz bir sanal platformdur.
bir arkadaşım bu sayede sevgili edindi valla. *
uludağ sozluk yazarlarının sk sık ziyeret etiği uygulamadır.her ne kadar uygulamayı kullananlara abaza muamelesi yapsalarda kendilerininde bu dertten muzdarip olup uygulamayı sık sık ziyaret ettikleri anlaşılmaktadır.yukarıda görülen tüm entryler uygulamayı deneyen arkadaşlarımızın başarısız olup günah çıkarma ayinleridir.abazalıktan kırılıyosunuz ,ne anlatıyosunuz olm.dün boktunuz bugün koktunuz.
facebook uygulamasıdır, kız düşürmek için idealdir, profil resminin on numara olması gerekir *
cix diye tabir edilen fotoğraflar konulduğunda kız düşürme ihtimalinin artacağı bir platform.Aksi halde normal fotoğraf konulduğunda pek bir etkisi yok erkekler açısından.
facebook chat'i açmadan kimler online, kimler değil, gösteren uygulama. yalnız bu aralar botlar dadanmış. ne zaman girsem en az 2 tane hatun hayranım oluyor. tabi fake oldukları oldukça bariz bu hatun kişilerin. ama iyi oluyor lan, egom tavan yapıyor bu vesileyle. *
işlevi ve mantığına dair akıl yürütüldüğünde ele bir şey geçirmeyecek olan feyzzzbuk uygulaması. Ne işe yaradığını daha çözebilmiş değilim. Bi' arkadaşım vardı, burda rus bir matüre düşürüp antalyaya getirtti, otelde kaldı, çiftleşti falan ama... Senelerin birikimi ve hırs sayesinde oldu bu. Bu kadar uğraşmaya niyetli adam gidip aynı hamleleri sokakta, cafede, barda da yapabilir zannımca.
genel olarak yaş +30 hatunların takıldığı uygulamadır.
canım türkiye'min kanayan yarasıdır.

bizim barzo erkeklerimiz buradan mesajlar atarak düşürdüğü kızları otel odalarında harcıyorlar. tam tersi de olabilir tabi. derhal bilinçlendirme eğitimi yapılmalı ve bu yanlıştan dönülmeli.
şimdi bunu okuyan online peoplecı erkekler seri eksileri yapıştırır olmadı beni gördükleri yerde döverler.
çok hatun kaldırılan uygulama.
(bkz: çevrimiçi kişi)
bir saat takıldıktan sonra 4 hatun eklediğim uygulama. bi de biraz zeki olsalar.