bugün

Burda ıq testi çözüp paylaşan mallar var. Muahahahaha ıq testini akıl hastanesinde çözmek isterseniz, psikologdan ister çözersiniz, gerzekler ya.
Uludağ sözlüğün efsaneleşmiş yazarları arasına beni almayan site. Ulan bi bu sözlükte bi akım başlattık sen kim köpek?
bence bu sitenin en büyük problemi yabancı kişilerin tecrübelerini haber yapması. ilk randevuda yapılmaması gerekenler diye bir haber yapmışlar. ama yabancı kişiler tecrübelerini aktarıyor. koy oraya ahmet in ayşenin tecrübelerini. amerikadaki olaylar burda yemiyor aga kabullenin artık şu gerçeği.
o ne dio ? (ronnie james olan)

pop müzik mi dinliyon lan kereta hani metalciydin.
iki tane onedio vardır, bir tanesinde küfürlü belaltı şeyler yazılır.
dio diye sözlükümsü bi yer çıkarmışlar
Ara sıra haber olduğum site. Sıktılar artık. Evet.
Zamanında haber olmuş olduğum site. Bizim gibi ünlü kişiler için basit işler tabi ama sizler için şaşırtıcı olabilir. Evet.
Bomboş bir site. Test yapın siz. Tam size göre.

Kullandığın renge göre hangi Amerika şehirsin?
Baya zekice ha!
dünyanın en işe yaramaz sitelerinden birisidir. çok dandik testler yaptırır size.
girmeyin girdirtmeyin bu siteye sayın yazarlar.
azılı lgbtqia+ destekçileridir.

hayırlı forumlar.
namık kemalin izinden gidiyorlar ona şüphe yokta bana bir değerlisin diyen de onlar yani.
üniversite araştırmaları yaparken sürekli karşıma çıkan sitedir. bir çok üniversite için videolara çekmişler, ve tanıtımlarını yapmışlar. bazı üniversiteler hakkında bilgi edinmek için hazırlanan videolar mutlaka izlenmeli. nişantaşı üniversitende böyle bir şey olacağını görmezsem inanmazdım. bunlar nasıl teknolojiler. biz ne yokluklarda okumuşuz. link
Instagramda yeni hava alanı reklamı yapmış ve milletin haklı tepkisini çekmiş olan mecra..

https://www.instagram.com...t&igshid=b4etw5hyigwh
alanım değil ancak arada anketleri hoş oluyor.
Çöp içerik üreterek çöp bir site ile nasıl para kazanılır dersi veren site.
Üstelik bunu Da kullanıcıları sayesinde başarıyorlar. kankileriyle paylaşmak için saçma sapan içerik üretenlerin velinimet oldukları yer.
Ayriyeten tepeden tırnağa reklam doludur.
Seçtiğin yazı tipine göre ne kadar dalyaraksın testi.
yakında "ne tür bir dalyaraksınız?" testi yayınlamasını beklediğim portaldır.
A haberin tek rakibi.
Güdümlü bir oluşumdur, projedir, iplerinin kimin elinde olduğunu sitede biraz gezinerek anlayabilirsiniz. Türk'e düşman her fikri diğer paylaşımlarının arasına saklayıp hoş gösterir. Bana daima şu çizimi hatırlatır:
görsel
Çizimin yer aldığı kaynak: https://www.instagram.com...t&igshid=mjytvb2oo97s
dahi masum psikopat vs. olup olmamazı en güzel biçimde kanıtlayan site.
Tamamen başkaları üzerinden para kazanan oluşum.
içeriği gönüllü insanlar oluşturuyor. Bunların elemanlarının pek bir şey yaptıklarını zannetmiyorum. Zaten köle ilanı gibi işçi ilanı verirdi bunlar. Ne de olsa bedavadan, pek katılım payı vermeden üyeleri tarafından içerik sağlayıp, gerekli hit'i alıyorlar.

Tamam burada da zall bizim yazdıklarımızdan ve okunmasından para kazanıyor ama aynı şey değil. Biz burada kendimizi ifade ediyoruz, birbirimiz ile etkileşim halindeyiz, buluşup sevişen bile var. Onedio ise çoluk çocuğun can sıkıntısından yaptığı içeriklerle ve bunları okuyarak para kazandıran tiplerle dolu.

Tarihin gelmiş geçmiş en boş sitesidir bu yönüyle.
Balon,tamamen ticari bir site. Uzerinizden kâr ettirmeyin derim. Amerikan stili medyadan para kazanmayi yasaklasınlar bence. Elalem üni sınavı yüzünden intihar ederken kimileri okul bile bitirmeden para kazanıyorsa bu haksiz paradır. Ekibin içindekilerden ziyade genel bu düzene veriştirdim. Enes batur gibi...
özellikle yurt dışı yazılarının abartılı olduğu web sitesi.
Gereksiz bir feminazi sitesi. Bir halta yaramaz kadınlar ve onların yalakası meriçler kendi kendilerine gelin güvey olmaktadır. insanlığa zerre faydası olmamış cins-i latif (!) burada ego masturbasyonu yapmaktadır.
türkiye'nin en iyi içerik üreticisi.
güncel Önemli Başlıklar