efsanesi mua'dır.
mua'nın türkiyeye ünlü ettiği gerizekalıların bulunduğu platform.
kamerada kuşlarıyla oynayan abilerin bulunduğu iğrenç site.
amca lütfen o dinozor çağından kalma buruşmuş aletini benden uzak tut yahu. artık girmemeye yemin ettiğim site. her girdiğimde kalp krizi geçiriyorum vallahi. 80 yaşında amca bana öpücük atıyor.
omegle mi kaldı yiğidim kaç senesindesin sen?
gelen 10 kişilerin 1'i erkek 1'i kız 5'i yarrak 3'ü tavan olan sitedir.
bi girip bakayım dedim. yine bayrak gibi sallıyorlar.
Zamanında çok kullanırdım ne ingiliz kızları, ne alman kızları çıkardı karşıma çat pat ingilizcem vardı o zamanlar, karşılıklı gülüp eğlenirdik.
bana hep embesil ergenler çıkıyordu. bir meme düşüremedik.
adamlar bıkmadan usanmadan yarak sallıyor. yeter be kardeşim.
yavaş yavaş tarihe gömülen.
bot hesapların reklam yaptığı siteye dönmüş.
Tarihe gömülen görüntülü konuşma sitesi. Azarın babası.
yillar once kiz kuzenim italyan bi erkekle goruntulu konusuyodu sonra birden kamerada ben de gozuktum ve adam aletini gostermisti. boyle sacma bi anim olan platform.
üç kere girip, üçünde de penis gördüğüm site. sonra da bıraktım. görmek istesem kendimkine bakarım
Önce meme gösterip adamları şekilden şekle sokardım, kadın zannederlerdi. sonrasında ise bir anda "heeööğ" diye kamerayı kendime çevirirdim. Agahahagah allah affetsin.
Olum kapanmadı mı omegle?

ingilizceyi öğrendiğimiz chat sitesi...
2009 yılında 18 yaşındaki Leif K-Brooks tarafından kurulmuş olan site.
eski eğlencesi kalmadı şimdi girdiğiniz zaman karşınıza hep liseye yeni geçmiş azgın çoluk çocuk kızlar çıkıyor.
artık site gerçekten çok kötü olmuş hele 'ki türkiye serverları bayağı kötü girdiğiniz zaman erkek cinsel uzvunu göreceğiniz kesin.
tanımadığınız kişilerle kameralı görüşme yapmayı sağlayan uygulama.
çok cins tiplerle karşılaşırsınız.
özellikle 22.00'dan sonra.
14 yıl sonunda kapanmış.

https://www.ntv.com.tr/te...di,pH201_PiGk6shT-NDw7gkg