bugün

yüksek ihtimal onur kıvrak ile beraber galatasaray'a transfer olacak.
Trabzonspor da oynayan fenerbahçeli futbolcu.
Zico zamanında kerim zengin ile beraber takıma kazandırılmıştı. Yanılmıyorsam alkmaar maçında sonradan sahaya sürülmüş ve baya da göz kamaştırmıştı. Sonra pişsin diye bir izmir takımına gönderildi.

Sonra ne mi oldu? Daum gibi malı takımın başına getirince, olcan da antebe kayıp gitti. Antep ekonomik sıkıntı çekince ordan da ucuza beleşe trabzona...

Sanırım ts'nin mal yönetimindeki çıkmak üzere olan krizde bir alavere dalavere sonucu, gs kapacak gibi.

Öyle ya; tıpkı umut, burak, selçuk, engin, ceyhun gibi o da 1461 galatasaray'dan istanbuldaki galatasaraya geçecek.

Evet içinde yetiştiği ilk takıma karşı şu an bir kırgınlık hatta bir nefret bile olabilir. Haklıdır da. Bizdeki mal yönetim oldukça salih de gider recep niyaz da gider. Tek umudumuz ersun yanal.
Daha genç yetenek. Elli yasina kadar top oynar.
28 yaşındadır. öyle ahım şahım bir topçu da değildir ama oyuna katkı yapar. galatasaray'a gelirse öyle selçuk veya burak etkisi yapacağını sanmıyorum ama faydalı da olacaktır. sonuçta şu ligde oynayan belli bir standardın üstündeki nadir türk oyunculardan ve yabancı sınırı oldukça iyi türk oyunculara muhtacız.
28 yaşındadır ve gerek avrupa'da gerekse ligde deli istikrar ve istatistik yakalamıştır. 48 maç 15 gol 15 asist. böyle bir oyuncuyu yurtdışından 10 milyon euro'nun altına alamazsınız.
tam beşiktaş sistemine uygun bir futbolcudur. o yüzden galatasaray almalıdır. hem rakibin taşını çalıp hem de kadrosunu zenginleştirmek adına.
Tahminimce gelecek sezon ya Parçalıyı yada çubukluyu giyecek oyuncu. Trabzon bu adamı elinde tutarsa büyük iş yapmış olur.
transfer olmak istese anında olacak yetenekli topçu umarım beşiktaş alır.
galatasaray resmi teklif yaparsa tahminen olay dizilerini söylüyorum.
1) ts başkanı olcana gsnin transfer teklifi yaptığını söyler.
2) ts başkanı biz seni kulüpte tutmak istiyoruz.sende kalmak istiyorsan gsnin teklifini reddedelim der.
3) olcan: ben şampiyonlar liginde oynamak istiyorum. o yüzden gsye transferim kariyerim açısından faydalı olur der.
4) tsye de teklifi kabul etmek düşer.

olcan yabancı sınırlaması olduğu için ideal kanat oyuncularından biridir. sağda bruma solda olcan fena olmaz yani.
trabzonspor bonservisini 6 milyon avro olarak belirlemiş. satmama stratejisi ama futbolcunun 1 senesi kalmış ve yüksek ihtimal gitmek istiyor.
bir kanada bunu, diğer kanada volkan şen i koy ortasahan sağlamsa kesin şampiyonsun. trabzon neden yapamadı hiçbir fikrim yok.
an itibariyle galatasarayla anlaştığı açıklanan futbolcu.
Fener altyapısından çıkmış gibidir kendisi.
Trabzondan ayrilip galatasarayla anlastigi soylenen futbolcu.
önümüzdeko sezon galatasaray'da forma giyeceği neredeyse kesin olan futbolcu. hayırlı olsun.
Beşiktaş TS ye 2 milyon avro + sivok+holosko yu önermiş. Eğer bu doğruysa ve futbolcular kabul ederse olcan beşiktaş ta beyler.

edit: ha ben olsam sivok ve holoskoyu vermezdim ayrı.
maksimum 2 sezonluk daha yüksek performans gösterecek futbolcudur. yaşı kemale eriyor. necati ateş gibi sıkıştığın anda sezonluk kurtarıcı olabilir. o kadar.
holosko + bir miktar para. *
trabzonspor'un kendisine karşılık muslera+sneijder+ 20m e istediği muhteşem top tepici. her ne kadar galatasaray muslera+sneijder+bruma +10 m versede kulüpler anlaşmaya çok yakın.
attığı gollerden sonra sevinmemeyi marifet sayan marifetsiz futbolcudur. fazla abartıldığını düşünenlerin sayısı çoktur.
Transfer konusunda kendisiyle ve gökhan töre arasında ince bir terazi dengesi vardı.
Gs, bjk ve hatta gökhan töre konusunda fb'yi de işin içine katarsak belirgin bir transfer gel-gitleri oluyordu.
Taa ki gökhan töre'nin milli kampta silah mevzusu ortaya çıkana kadar.
Sonra sanki bi anda 3 kulüp de jiletle keser gibi töre'den ilgiyi kestiler.

Haliyle olcan adın'ın değeri 3-4 derken şimdilerde umut bulut + emre çolak + salih dursun + 2 mil €'ya döndü.

27sinde iyi de şimdilerde 30una merdiven dayadı. O patlamayı biraz geç yaptın be arkadaş. Şimdilerde dünya kupasında olsaydık arda ile beraber kanatları iyi çalıştırırdı bu arkadaş.
5 milyon euro karşılığında beşiktaş ile anlaştığı söylenen başarılı kanat oyuncusu. şayet gerçek değilse kendisini hakan balta nın yerinde görmek siterim.
fiyatı 1,5 milyon euro artı vasat bir oyuncudur. hakkında konuşulan rakamlar çok uçuk.
galatasarayımızın kendisi için salih dursun ve umut gündoğan ı önermesi halinde anlaşabileceğini düşündüğüm yetenekli oyuncu. bunlara yabancılardan biri eklenebilir ve bahaneyle kontenjan da açılabilir mesela.