bugün

http://pics.wikifeet.com/...ne-Jacobs-Feet-867930.jpg
am sik köt meme daşak sik am köt.
hastalıktır.
eğer bayansanız ve tırnak bakımına önem veriyorsanız boş zamanlarınızda hangi kitabı okusam, hangi filmi izlesem demek yerine oturur hangi ojeyi sürsem diye düşünebilirsiniz.
siyahi ve kirmizisi tercih edilir.
sezeryen olacak kişinin parmağında olmaması gereken maddedir. çünkü işaret parmağınızın tırnağına takılan kandaki oksijen satürasyonunu ölçen cihaz* tırnak ojeliyken bunu algılayamaz. sonra fellik fellik ortalıkta aseton ararsınız.

ayrıca oluşabilecek herhangi bir komplikasyonda tırnaklara ve dudaklara bakılır morarma falan varmı diye. anlayacağınız süslü almazlar sezeryene zahmet edip makyaj yapmayın.
el estetiğini inanılmaz derecede değiştiren nesnedir. candır, canandır.
tırnak içindeki pislikleri kamufle eden boya. *

yemeyiniz efendim.

uzatılmış tırnağın altında ne var ne yok görmüyorsanız, o ellerle yapılmış yemeği yemeyiniz.

edit: tamam lan ye sen !! afiyet olsun! ne yediğinin bir daha düşün ama...
Candır. (bkz: entry nick uyumu)
bir kızın en savunmasız noktasıdır. ister sürdüğü an olsun, ister ferrari rengi...
Sağ el ile sola ele sürülürken sıkıntı olmayan fakat sol el ile sağ ele sürülürken büyük sıkıntı yaşanan, taşırıldığı için sürekli bozulan, boyanın hemen bitmesine neden olan renk renk hatta desen desen olan hoş bir ne desek: aksesuar.
Gün içinde değiştirilmesi yada tazelenmesi gereken illet birşey. (bkz: üşeniyorum)
duman gurubunun en güzel şarkısıdır. ayrıca kırmızısının uzun ince elleri olan kızlara çok yakıştırdığım hoş kokulu madde.
dönüp dönüp dinlemek gereken şarkıdır. manyak mıyım lan ben sürekli bunu dinliyorum.
kızların tırnaklarına farklı renklerde sürdüğü boyadır.
scrabbleda çok tatlı puanlar getir. Sanki havadan gelmiş gibi olur. bir ikincisi (bkz: ruj) ama ojenin puanı daha yüksektir .
dinen haram olduğu söylenen tırnak boyasıdır.
fransızlar, tırnaklarının içindeki kirler görünmesin diye icad etmiştir. Yine aynı fransızlar banyo yapmadıkları için kötü kokularını saklamak için parfümü icad etmişlerdir. Ellerini yıkamak yerine çatal bıçağı icad ettiler.
Özet: fransızlar pis millettir.
Sürekli yapildiginda tirnagin oksijen almasini engeller ve sagliksiz bir görünüme neden olur.
bayanlarda sadece siyahına katlanabildiğim maddedir, o da bazılarında ayrıca güzel bir duman parçasıdır.
duman grubunun en güzel şarkısıdır.
Bu aralar gümüş gri pek bir moda.
vazgeçilmez olan ama her tırnağa yakışmayan kokusu güzel şey.
Su an su yeşilini sürdüğüm zamazingo.

Yazın pembemsi canlı renkler güzel oluyor.
ince uzun tırnağa, ve beyaz tene yakışan şey. net.
duman şarkısı.