1. 1.
  istanbul rumeli hisarı yakınlarında bulunan denize sıfır, fatih sultan mehmet köprüsü ve muhteşem deniz manzarasıyla zengin yemek çeşitleriyle hizmet veren restaurant.
  nargilesi tophanedeki nargilelerden daha güzeldir.

  http://www.obarestaurant.com.tr
  ... morfin
 2. 2.
  (bkz: inek obası)
  2 ... tucimania
 3. 3.
  istanbul avrupa yakasında bulunan, baltalimanına gelmeden hemen önce bulunan süper bir manzaraya sahip, senelerdir hizmet veren kaliteli bir mekan.
  ... lilith
 4. 4.
  Muhteşem mekandır.
  Tadına doyulmazdır.
  Kahve içmeden çıkılmayası yerdir.
  Gidilmeli,görülmeli,tanıdıklara tavsiye edilmelidir.
  ... bartimaeus
 5. 5.
  As Merkezde faaliyet gösteren ve enfes yemekleri olan cathering firması.
  ... dont be cute
 6. 6.
  denizi görmesi yeter ayrıyetten maşallah bütün kıyıyı kaplamış restaurantır . haa bir de zirve için uygundur .
  ... no promise
 7. 7.
  bir yılbaşı akşamında tarkanı getireceğiz diye reklamlar yapan, afişlere boy boy tarkan resimleri basıp, yılbaşı gecesi sezen aksuyu sahneye çıkararak tarkanı sadece bir saat konuk ederek milleti kekleyen restaurant.
  ... karpuzkabugu
 8. 8.
  baltalimanı, ikinci köprünün ayağında muhtesem manzarasiyla şık bir yemek yemek isteyenler için biçilmiş kaftan. hele bir de dolunay köprünün altından var gücüyle parlıyorsa bi büyük çok rahat biter. o manzaranın resmini cektikten sonra garsonlar mail adreslerini verip "resmi bu adrese de yolar misiniz efendim?" diyebilir. patron kiziyormus personelin resim cekmesine. siz de kiramaz yollarsiniz ertesi gun.
  ... yozishanko
 9. 9.
  samsundaysanız, alkol alırken saatin nasıl geçtiğini anlayamadıysanız, ayılmak ya da karnınızı doyurmak istiyorsanız gidebileceğiniz yegane mekandır.*
  ... just my luck
 10. 10.
  nargilesi, manzarası güzeldir ama mayonez ve ketçaplarının son kullanma tarihlerine hiç mi bakmazlar? yıllardır her seferinde bu sefer son kullanma tarihleri geçmemiştir umarım diyerek gidiyorum ve pişman oluyorum. yönetim bu işe bi el atmalı.
  ... la foule