bugün

Aziz Türk milletinin seni affetmesine bir kapı aralayacaksan, derhal kullan, yağdır lanetlilerin kafasına!.
ben ak partiyi boşuna bırakmadım. bu adamın işi gücü şov icraat yok.
s400 un saldiri degil, savunma fuzesi oldugunu bilmeyenlerin actigi baslik.
ha bu yılanın kendisine dokanmayacağını vehmeden -KÂFiR köpeği-; "- korkaklar - sümsükler - alçaklar, evlerinin en ücra köşesine çekilip öldürülmeyi beklesin?"
(bkz: gazze de hastane vuruldu/#46701993)
Türk çocuğu, artık Arap çölleri için kanını dökmeyecektir.
Mustafa Kemal Atatürk
Alsın, bunda bir sorun yok. Gerekiyor ya da strateji gereği alınmış olabilir. Bu çok normal. Anormal olan Kürecik'e radar kurdurmak, Rahip'i bırakmak, sana "aptallık etme" diyene gıkını çıkaramamak, Putin dürzüsünün kapısında beklemek, Mavi Marmara'ya binenlere "ben mi dedim" demek, angut araplara yoktan gaz vermek ve çok daha fazlası... Allah Amerika'nın, israil'in ve tüm diğer Türk Milleti'ne düşman devletlerin, Türkler dışında bize hainlik eden milletlerin, zalimlerin, yahudi cesaret madalyalıların, BOP'çuların, çocuk katillerinin, kadınlara eziyet edenlerin, hangi din olursa olsun onu kullanarak iğrenç menfaatlerine alet edenlerin alayının belasını versin!
(bkz: ben mi aldım)
savunma amaçlı kullanılan bir sistemi tarafı olmadığımız bir savaşa katılmak ve taraf seçmek için saldırı amaçlı kullanmayı mı istiyorsunuz şimdi siz?

bu kadar denyo olmayı nasıl becerebiliyorsunuz abicim?
Bu zekalarla seçime girdik biz. Bunlara rağmen yine de iyiyiz. Kötünün iyisi ama bu kafalarla iyinin iyisi olmamız imkansız.
kullanalım da 3.dünya savaşı çıksın.
S400 uçaklara karşı hava savunma sistemi. Büyük füzelere karşı örn ABD Cruze, tomahawk füzelerine karşı bile önleyici hizmette s400 düşünülemez. Hele ki israil Filistin arasında ki savaşta kullanılan füzeler kısa mesafelerden ateşlendiği için füze boyutları daha küçük, bu füzeler asla s400 ile engellenemez ve düşürülemez.
S400 ile israil Filistin arasında atılan roketleri engellemek tank ile sinek avlamaya benzer.
Amkodumun klavye delikanlıları siz ölmeyi bayılmak sanıyorsunuz.
nasıl tarafı değilmişiz, biz şehid çocuğuyuz ve tarafız, vatanımızı tahkim - muhafaza hattını yüzyıllardır bu bölgeden kurarız! Rezil hamamoğlanı -bızığın yiyorsa- bu itirazı putin manyağına yapta görelim?
Namussuz - ahlâksız - haysiyetsiz seni!..
--spoiler--
aziz türk milletinin seni affetmesine bir kapı aralayacaksan, derhal kullan, yağdır lanetlilerin kafasına!.
--spoiler--

Karadan havaya bir füze sistemini, karadan karaya füze sanan kesimin araştırmadan açtığı başlıktır. Bu kafa ile ancak büyük elçiliklerine taş atarız.
s 400 bir semboldür ve bu domuz dölü - iblis güruhunun durdurulmasına - bilahare imhası sürecinin kaçınılmazlığına misal olması için zikredilmiştir. göt oğlanlarına hava hoş, domalırlar yahudiye hallolur diyorsalar, kendi bilecekleri iş deriz..
Kendimiz üretmek varken neden dışarıdan alıyoruz?
Onu da anlamış değilim doğrusu.
Ulan bu sözlükte amma da embesil varmış. Eleman taşak geçiyor veya temsili olarak bir şeyi ifade ediyor sandım ama yok...
Harbiden, eleman ciddi.
Neden s400 aldın demeyi bırak, S400 ile israil'e saldır diyor.
Bu deniz anası (pardon, beyinsiz demek istedim) herhalde israil'i güldürerek öldürmeyi düşünüyor.
Öyle ya, çadır devleti olmadığımıza göre israil'e nota-uyarı vermeliyiz. Adamlar da bu notayı alınca Türkler ne yapabilir ne yapacak diye araştırma yapınca bir de ne görsünler? S400 füzeleri Mersin civarında aktif edilmiş ve Türkiye israil'i vuracak.
Gerçekten adamlar gülmekten ölür.

Neyse, ciddi olalım. Bebekler ilk 1 yıl mutlaka anne sütü ile beslenmesi gerek. Bebeğin beyin gelişimi için anne sütünün yerini tutacak bir gıda yoktur ve bebeğin yaşamının kalitesini belirleyecek beyindir.
Lütfen bebekleri babalarına emzirtmeyin.
çanakkale de yedi düveli durdurduğumuzda - püskürttüğümüzde, elimizde 27. el yapımı mayından başka dişe dokunur hangi silahımız vardı ki, kullanalım? Nasıl olduğunu anlatsan ona da bir bahane bulur, bu yahudi sikertmesi imansız!
o yüzden, "leküm diniküm veliye din".
lanetliler, Bu gün de gazze de 100 bin kişiye ekmek çıkaran fırını bombalamışlar? yalandan salgın çıkardılar, aşılama bahanesiyle zehri türk milletinin kanına zerk ettiler, havai fişek fabrikasını patlattılar(kalan patlayıcıları nakleden kamyonları hendek'in içinde patlattılar!), lübnan limanını yıktılar ve şimdi de fırın bombalayarak -akılları sıra- bize gözdağı veriyor, "domuz - iblis dölleri"
mel'un yahudi -tarih tekerrür edecek- korktuğunuz başa gelecek ve "o Müslümanlar(Türkler)" -pirimiz- Şeyh izzettin Kassam(Rhm.)'ın başlattığı işi bitirecek?
müjdeliyoruz!?.
savunma füzelerini saldırı füzesi sanan cehaletle de savaşıyoruz israilin yanında.
görsel
Yedi düveli Çanakkale'de durduğunda elinde 27 el yapımı mayın mı vardı?
Hadi doğru diyelim...

Ara edibüdü: eminim suratı manda derisi sertliğindedir. Böyle yalanı söylerken suratının manda derisi gibi olmalı. Renk değiştirme mimik vb reflekslere dayanıklı olması bakımından....

Neyse, konuya dönersek senin elinde 27 el yapımı mayından fazlası vardı.
93 harbi, Balkan savaşı bozgunlarından sonra Ordu'da yobaz takımı temizlenmiş ve tamamen prusya disiplini-doktrini ağırlıklı kurmay personel eğitimi atamaları yanında akıl, bilgi, teknolojinin duadan daha çok işe yaradığının farkında olan eğitmenler Osmanlı'nın askeri yapısında görev almaya başlamıştır.

Genel kurmay başkanlığının Almanlara verilmesiyle Osmanlı ordusunun alman silahlı kuvvetlerinin yedek kuvveti konumuna gelmesiyle Ordu'da yobaz takımı tasviye edilmişti.

Çanakkale'de 3-5 mayın, bir kıçı kırık gemi, iman dua, başı sarıklılar seni başarılı yapmadı.
Seni başarılı yapan bilim, teknoloji, mühendislik, zeka seni başarılı yaptı.
Eğer oşinografi ,coğrafya kimyasallar, patlayıcılar, gemi gövdesinde plakaların bağlantı-perçin sertlik dereceleri vs bilgin olmasaydı ve prusya doktrini altında eğitim görev almamış yapmıyor olsaydın sen Çanakkale'de anca dua ile düşman donanmasını durdururdun.
--spoiler--
aziz türk milletinin seni affetmesine bir kapı aralayacaksan, derhal kullan, yağdır lanetlilerin kafasına!.

ehli mekke

--spoiler--

sanamı soracaktı ne yapacağını ne zaman klullanacağını.
- siyoni(s)t maymuna(tek nefeste;) -

sathi yancı eko sele
hormonlu homo-mamut
cevafa kıvamında saim
hazirun'a deve de hamut
kalbi hare kara-put
ense kıçına denk
kuruldu baş köşeye
nonoş'a leziz-gurme
sonradan sanrı görme
kanırttı kanlandı biti
kırıştır tak takıştır