bugün

limitless filminde beynin yüzde yüz'ünün kullanımını sağlayan matrix haplarından farklı olan saydam şeker.
en sonunda gerçeği çıkmış. ama filmdeki gibi zengin olmak türkiye şartlarında çok zor.

http://www.nzt48.com.tr/?referer=filmifullizle

ve bu ürünü satanlar iddialı. eğer ürünü beğenmezseniz kutusuna zarar vermediyseniz iade edebilirmişiz.
fiyatı 49 lira.
kendisi hakkında yapılan facebook yorumlarından haberi olmadığı aşikar olan hap sitesi. tam liseli mekanı gibidir. imla yok, anlam bütünlüğü yok, tonla anlatım bozukluğu mevcut bu sitede. alası kaçıyor insanın.

http://www.nzt48.com.tr/?referer=ensonhaber
Bir etkisi olmadığını düşündüğüm haptır. Kimse filmde ölüme sebep olan bir hapı filmi örnek göstererek satmaz.
insana zeka veren haptır.

(bkz: limitless)

edit: filmde öyle haa uyarayım, para verip kazıklanmayın sonra.
sadece isimdir. ismine aldanıp alan ise kerizdir. bu kerizliği yapıp da işe yarıyor diyen ise beyinsizdir.
3 aydır bu hapı kullanıyorum çok memnunum çok zeki oldum yeminlen şuan evin bodrumunu bu haplarla doldurdum.
1. Hafta: pek fazla bir şey hissetmiyorum ama arkadaşlarım çok enerjik olduğumu ve çok dinç olduğumu söylüyorlar.
2. Hafta: bu ilaç mükemmel yavv! Günde 19saat ayaktayım ama buna rağmen hiçte yorgun olmuyorum, bıraksalar burdan fizana kadar koşarım.
3. Hafta: derslerimde inanılmaz derecede başarım arttı. Artık daha dikkatli dınliyorum dersi ve sınavlarım mükemmel. Hocalarım parmakla gösteriyor beni.
4. Hafta: halı sahada takımımı sırtlıyorum en az 5 gol 5 asist. Oyunu okumama çok yardımcı bu ilaç futbolu bile zekamla oynuyorum lan.
5. Hafta: çok fazla zeki olduğumu düşündüğümden okulu bıraktım burda harcanıyorum kısa yoldan para kazanmam gerek.
6. Hafta: arkadaş ailemle hiç anlaşamıyorum zekamı kullandırtmıyorlar o yüzden beni sanayiden vehbi ustanın ellerine verdiler.
7. Hafta: üstün zekamla nirvanaya ulaştım. Rus bir kadınla anlaşıp vehbi ustayı yoldan çıkardım önce evi dükkanı rusa verdi sonra karısını boşadı. Anlaşmamız gereği dükkan benim oldu rusa ev kaldı.
8. Hafta: dükkanı acayip derece büyüttüm. Paraya para demiyorum ayrıca ilaçtan bir kamyon daha sipariş verdim.
9. Hafta: belki ayda yüzbınlerce dolar kazanıyorum ama yetmiyor, bu nedenle günde bir kutu içip sayısal lotoyu önceden tahmin etmeye çalışacam.
10. Hafta: bundan sonra sayısal lotoyu önceden bilme yeteneğine sahibim, bunu basardım en sonunda.
11. Hafta: kafamdan en yakın wi-fi noktasına bağlanıp bedava internete giriyorum.
12: bu entryi aydan yazıyorum o kadar çok param var ki, aydan arsamı mütahite kat karşılığı sattım, aydan dünya çok hoş gözüküyor.
sakın inanıpta para vermeyin dediğim ürün. sulbitiamini, bilmem a vitamini c vitamini almak istiyosanız alın bir (bkz: arcalion) yanına da bir (bkz: ace selenyum) ha tamam destekleyici işte size. öyle gerizekalıyken zekayı maksimum düzeye çıkartan birşey yok yani. kendimden biliyorum olmaz yükselmez. ama buna da inanıp almadım.
alıp kullanma gerizekalılığında bulunduğum için kendimden utanmama vesile olan osuruktan teyyare haptır. hiç bir işe yaramıyor, aksine daha da mallaştırıyor.

"hayır sen niye o filmin etkisinde kalıyon o kadar da böyle mucizevi etkiler bekliyon" diye de kınıyorum kendimi ama nafile. ya yok bir de mal gibi "ulan 2 saat geçti hapı atalı daha niye bi' bok olmadı" diye kara kara düşünüp üstüne bi' hap daha atıp bi'kaç saatte onun etkisini bekledim. 1 haftada 30 kapsülü tükettim. evet yazar arkadaşlar itiraf ediyorum, ben bir malım.
ortalıkta filme konu olan hap artık yasal diye dolaşıp duran vitamin hapı tarzı bir ürün işte
filmdeki etkileri veriyosa satışının patlayabileceği üründür.
kullanıp senatör olmayı planladığım hap.
http://www.nzt48doping.com/?referer=nztyenigundemm

hep hayal ettiğim bir haptı. sonra filmini görünce 'lan bunu benden baska düşünenler de varmış' demiştim. ve şu üstteki linkte bu hapı sattığını iddaa edenler var. inanmayın siz yine de.
Bu ürün Filmdeki gibi olsa galaksiyi yok ederdik.

Iyiki böyle bir şey yok.

Belki de vardır kim bilir...
Var ama ağız yoluyla alinmiyomus. O yuzden ben kullanmiyorum.
multivitamin hapını zeka arttırıcı ilaç olarak piyasaya süren bir takım dolandırıcı tarafından kullanılmış multivitamin ismi.

ne tesadüf ki 500.000 kutu satılmış. bir kaç ay da.
zekasını tam kapasite çalıştıramadığını düşünen, bir türlü yeterli olamadığını hisseden benim için olması gerekli ilaçtır. Keşke hayal ürünü olarak kalmasaymış. elimizde olan tek şey dikkat toparlayan daha az uyutan bir süre sonra etkisi kalmayan ilaçlar.

(bkz: limitless)