bugün

entry'ler (16)

fethullah gülen

din ile siyaset arasında kalmış kısmen hoca kısmen yazar kısmen gurbetçi sayılabilir. Fakat siyasi bir kimliği de yoktur.

röle

röle, teknolojinin bu seviyelere gelmesinde önemli bir yere sahip bir elektromanyetik bir devre elemanıdır.

nzt 48

ortalıkta filme konu olan hap artık yasal diye dolaşıp duran vitamin hapı tarzı bir ürün işte

sınıflarda mutlaka bulunan tipler

bence en beterleri sulu gözlüler bide hocaların gözdesi olmazlar mı? hayata 1-0 önde başlar bu tipler işte.

national geographic

dünyaca tanınan doğa dergisi

benim oğlan da çok meraklı bilgisayara

hala bilgisayarı oyuncak sanan bizden bir önceki neslin sıkça kullandığı bir atasözüdür.

gavur izmir

Başbakan sayesiyle izmir şehrimize verilen ünvan.

doların 2 tl olmasına karşı önlemler

önlemin adresi burası değil sanki fikri olan merkez bankasına teklifte bulunabilir.

atatürk ün ağlarken fotoğrafının olmaması

erkekler ağlamaz. Atamıza yakışmayacak bir şey varsa da buda ağlamaktır diye düşünüyorum.

yaran futbolcu röportajları

Şota futbolu kadar hoş konuşması ile de Türkiye de gönüllerde taht kurmayı başardı.

r4bia

Mısır direnişini simgeleyen bir şeydir. Hatta bugün futbolcuların bile sevinç gösterilerinde yer alan bir simge oldu.

cep telefonuna sevgili ismini kaydetme biçimleri

Genellikle kızları fazlasıyla ilgilendiren bir olaydır ve kız isimleri yazmak en bilinenidir.

maraş dondurmacısına kapak

Benim anlamadığım bir konudur bu dondurmayı saklama olayı ama intikamın hoşuma gitti.

bir müddet görüşmeyelim diyen sevgili

Eğer kadın ise kafası karışıktır. Erkek ise biraz kafa dinlemek istiyordur.

project loon

Balonlarla internet ağı kurarak Google cebini de dolduracak tabi ama her şeyden önemlisi özellikle kırsal kesimlerde yaşanan bağlantı sorununu gidermek olur. Her şeyi zaman gösterecek ama bu yazıdaki açıklamalar benim hoşuma gitti. http://www.teknokoliker.c...oop-internet-projesi.html

gezegen alacaklara tavsiyeler

dünya olmasın da dünya manzaralı hoş bi yer olsun.