bugün

yokluğu acıtan kanaldır. bunca yıldır ntvspor olmadan nasıl yaşamışız lan.
her şeyi iyi güzel de şu sıkıcı ispanya ligi belgeselleri olmasa...
sabahtan beri tenis maçı yayınlayan kanal. tamam anladık futbol kanalı değil spor kanalısınız ama yaşadığımız ülke türkiye. bazen 24 saat sadece futbol oluyor şimdi ise yaklaşık 5 saattir tenis maçı şunun ortasını ayarlayın artık. çok kaliteli yorumcular var ama program saatlerini daha düzgün ayarlamaları lazım.
Söz konusu Roland Garros olunca, pek doğruısunu yapan kanal. Grand Slamlerin 2 numarasıdır bana göre. Toprak kortta yapılan tek grand slam turnuvasıdır.
Erkelerde Nadal alır, (1-3 yarı finalinde djokovic i geçer. finalde federer i geçer.) kadınlarda schiavone yine finale çıkar.
ntvspor bile yetersiz kalıyor artık benim gibi futbol delilerine.
ntvfutbol neden olmasın *
beşiktaş 1 yıl avrupaya gidemeyecek,
daha da kötüsü türk kulüplerine men cezası gelme ihtimali var milli takım dahil,
hamit galatasaraya gidiyor,
emre belezoğlu atletico madrid'e transfer oldu...
ama ne zaman ntv spor'u açsam tenis maçı var?
Samimiyetle ciddiyetsizliği birbirine karıştıran spor kanalı. Ancak yine de izlemekteyiz.
emek ege ve özgür buzbaş dışındakiler sanırım tatildeler. sabah açıyorum tenis maçı, akşam açıyorum belgesel.
tenis çok heyecanlı ve merakı bol bir spordur. ama türkiyedeki tenis izleyicilerinin toplamı da belli. buna rağmen 1 seneyi şike soruşturmasıyla geçiren memleketimiz sporseverleri beyinler futbol topuna dönüşmesin diye arada tenis de izlemelidir.
euro 2012 başlamış adamların umrunda değil gibi. bir kasımpaşa-3 büyükler değeri yok oynanan euro 2012 maçlarının.
miami - boston maçının haberini internet ana sayfasından vermek yerine en altta nba başlığında vermeyi tercih eden kanal. üç gün öncenin haberi hala ana sayfasında duruyor ama bu haber yok inanılır gibi değil. ayrıca nba başlığında verilen haberde sadece istatistikler verilmiş. bir final oynandı ve konferans şampiyonu belli oldu ama adamların umurunda değil!
yönetim kurulu sadece tenis haberi verelim diye karar aldı herhalde. roland garros bitince ne verecekler çok merak ediyorum.

edit: arkadaşlar düzeldi. gülücük.
futbolda yancı kanaldır.

şöyleki;

beşiktaş ve galatasaray takımları birini transfer ettiğinde transfer maliyeti tl cinsinden belirtiliyor ama fenerbahçenin transferlerinde para cinsi euro olarak belirtiliyor. yani beşiktaş samet aybabay'ı 1.200.000 tl ye transfer etmiş olurken fenerbahçe, kuyt'ı(kayt kuyt köyt yada sen nasıl seviyorsan)1 milyon euroya transfer etmiş oluyor. niye tl cinsinden ifade edilmedi de euro cinsinden belirtildi? çünkü 2.350.00 tl yazacaklardı o da çok fazla gibi gözükecekti. anlatabildim mi üstad?
Fener yancısı kuruluştur,,
uefa'nın fenerbahçe'yi avrupa kupalarına kabul etmesini 1 saati geçkin bir süreden beri son dakika haberi olarak veren, kafasına göre kutlama yapan kanal. sonra çıkıp biz objektif yayın yapıyoruz derler, utanmazlar.

(bkz: fb tv)
iddaa kuponu yaptığım günlerde, altyazı olarak geçen skorları takip ettiğim günler dışında açıp izlemediğim gereksiz tv kanalı.
fb tvden bir farkı olmayandır. voleybolculara yapılan saldırı ile haber vermeyendir. aksi durum olduğunda bas bas bağırandır. (bkz: u15 maçında kavga çıkması)
türkiye'nin en doğru spor kanalıdır. anlaşılan bazıları fena bozulmuş. ünlü kadın spikerlerinden ikisinin fenerbahçe aleyhine yazılmış tweetlerinden kimse bahsetmez nedense. uefa nezdinde suçsuz da çıktık neredeyse. yani boşa konuşmayın. çekilmiyorsunuz.

edit: sağolsun bize ne kadar gerizekalı insan varsa göstermiş kanal. sağolsun. yalnız ilginç olanı bütün gerizekalılar galatasaraylı çıktı kamil. ne yapacağız la *
Çok tantana yapanların gstv ve bjktv seyretmelerini öneriyoruz. Ya da devlet kanalı trt1 de olabilir. Cemaatçiler sizi!
moussa sow'u fenerbahçeye hediye edendir. şike soruşturmasının ayyuka olduğu günlerde en şeytanlarından 2 ay haber alınamaması gibi, futbol unutturulup sabah akşam rodeo izlememize neden olandır. ayrıca geçtiğimiz günlerde yapılan borsa manipülasyonunun en önemli ön ayağıdır, şenez erzikin yalanlamalarına da yer vermemiştir.
nadal'ın fransızca konuşmasını tercüme edecek birini bulamamışlardır, ordaki tüm izleyenler kahkalara boğuldu kimbilir ne dedi diye kafayı yedim.
fb tv demeyeni dövüyorlar sanırım.
sahibinin hasta fenerbahceli oldugunu bilmeyen gerizekalilari gostermistir.
arttırıyorum, set işçisinden çaycısına kadar bütün çalışanları fblidir. değilim diyen de yalancıdır.
mavi spor kanalı.
fenerbahçe sempatizanlığı ile tanınan, tarafsız olmayı bir türlü başaramayan spor kanalıdır.