bugün

(bkz: nota)
nissan'ın güzel bir modeli.
ing. kagit para.
(bkz: samsung galaxy note)
(bkz: nissan note)
yeni piyasaya çıkacak olan kozmetik markası. çarşamba günü de lansmanı vardır.

be a star çok yakında.
ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmediklerini sosyal medyada sürekli açıklayan kozmetik firması.
çin'de ürün satışı yapmıyorlar ise hayvanlar üzerinde test yapmadıkları doğrudur. bu lanet olası hayvan deneyleri daha çok çin hükümetinin​ politikalarından kaynaklanan bir durum. hayvan deneyi yapmayan kozmetik firmaları çin'de satış yapamaz.
uzun zamandır o marka senin bu marka senin diye gözaltı morluklarıma kullanmadıgım concealer kalmadı, bi arkasımnın önerisi üzerine Note markasını kullanmaya basladım, gözlerimin altı 500 yıllık keşler gibi mor oldugu için bi faydasını görmeyi de ummuyordum acıkcası, önce bb olanını kullandım ama benim için normal olanı çok daha iyi geldi. Şu an gözlatı kapatması için daha iyi bir marka oldugunu düşünnmüyorum. Ama siz illa ki ben yumusak dokulu istiyoeum diyorsanız (bkz: Note Bb Concealer 01).
görsel
Hayvanlar üzerinde deney yapmıyor olmalarını cok söylediğini söyleyenler olmuş ama söylenmeyecek bir şey değil, Çin'e ürün satmıyor olmalarını ayrıyetten svgiyle karsıladım. Böyle markalar bir de kaliteli olunca tadından yenmiyor acıkcası.
acık tenliyim üstüne bir de sarı alt tonlu bir ten rengi yapım oldugundan fondöten bulmakta cok zorlanıyordum ama note rünleri bizim gibi tenleri olanlara yapmış adeta. Şimdi sırada rujları var bakalım dedikleri kadar iyi mi.