1. 1.
  internete veya ağara bağlı olan bilgisayarlarda kullanılması gereken bilgisayarınızı internetten ve diğer bilgisayarlardan gelebilecek tehlikelere karşı koruma amcında olan anti virüs ve firewall programıdır.
  2 ... msd
 2. 2.
  genelde işe yarayan antivirus programıdır.
  1 ... narsil
 3. 3.
  bilgisayarin icine eden antivirüs programidir. ram'i sömürür, icip bitirir. kapamak istesen kapanmaz, silmek istesen tam silinmez, registry'yi darmadagin eder. uzak durulmasi gereken norton ürünüdür.
  3 ... aftermath
 4. 4.
  Bilgisayara yükledikten sonra kaldırmak isterseniz size zor anlar yaşatacak olan antivirüstür.Sistemden çok windows'u yavaşlattığı için bilgisayarınızın ram değeri kaç olursa olsun yavaş olacaktır.Ayrıca windows üzerinde eski bir versiyonu kullanıyorsanız hata verecek ve kendisini uninstall etmeyi önerecektir.Kaldırdığınızda ise bilgisayarınız sapıtabilir.Ancak yine de iyi bi antivirüs programı sayılır.
  1 ... italiano
 5. 5.
  (bkz: kaspersky anti virus personal) olay budur...
  1 ... phyxius
 6. 6.
  Kendisi başlıbaşına virüs olan virüs programı. Ayrıca dünyada en yaygın olarak kullanılan virüs programıdır. Ancak uzak durulması şiddetle tavsiye olunur.
  2 ... budaklı meşe odunu
 7. 7.
  virüs programlarının babasıdır,ustasıdır,number one ıdır.
  1 -1 ... kevin
 8. 8.
  2005 versiyonu gayet iyi olan fakat 2006 versiyonunda bilgisayar açılırken bütün programları bir kez daha kontrol etmesiyle bilgisayarı bitiren yazılım.hatta bazen öyle bi tarar ki açtığınız herşeyi sanarsınız ki virüs girdi.o kadar yavaşlatır yani.
  ... extra
 9. 9.
  virüslerimle, spylarımla, trojanlarımla mutlu mesut yaşamayı yerine tercih edeceğim baş belası.
  1 ... indoor rain
 10. 10.
  elinde sigarası, çömelmiş bir şekilde; "oy anam virüs kaçıyo dut dut yakala" diyen ilginç bir virüs programı. çok kasıyor hem beni, hem bilgisayarı, o tarama yaparken hayatım film şeridi gibi uzun metrajlı film şeklinde gözlerimin önünden geçiyor(-du). sonra kaspersky ile tanışıp evlendik, boy boyladık soy soyladık ve milyonlarca trojanımız oldu.
  5 ... merenptah