bugün

bi antivirüs yazılımıdır.antivirüs programları içinde en iyilerindendir.cpu yüksekse virus taraması yaparken hiç bir sekilde pc yavaslamaz.
Çok iyi bir antivirüs programıdır.Her an bilgisayar üzerinde virüs taraması yapar.Her gün kendisini update eder.internet saldırılarını çok iyi bloke eder.
tarafımdan kullanılan antivirüs programıdır.en sevilmeyen yanı tarama yaparken bilgisayarı kasması ve virüs bulduğunda domuz gibi böğürmesidir.
kuruldugu andan itibaren additional settings'den ses ayarları kapanmalıdır. aksi taktirde virüs buldugunda böğürmesiyle birlikte kalp krizi geçirme olasılıgını bir hayli yükseltir. *
-Worm.Mimail.i
-Worm.Sober
-Worm.Sobig.f
-Worm.Swen
-Worm.Win32.Welchia
-Worm.Win32.Lovesan
-Worm.Mimail

virüsleride dahil olmak üzere 50000'in üzerinde virüse karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor..
(bkz: kaspersky in virus yakalayinca cikardigi ses)
lordi den daha saglam bagiran anti-virus programi..eurovisionda rusya adina seneye kaspersky nin ses efekt yonetmenini gormek istiyoruz
virüslerin kökünü kurutan program. *
güvenlik bakimindan iyi fakat sistem kaynaklarini sömüren bir program, özellikle tarama yaparken. antivirüs programi olarak sophos öneriyorum.
sürekli kurup yeniden kaldırdığım ve hiçbir zaman ona uygun bir key dosyası bulamadığım için asla tam verimle kullanamadığım, bazen bilgisayara format atmama neden olan, küçük ama işlevinin büyük olduğunu tahmin ettiğim, zira bende bi boka yaramadı, antivirüs yazılımı.
kullandığım en iyi antivirüs programı ancak tarama süresinin uzun olması (2 saat kadar) ve pc yi hayli yavaşlatması sinir bozucu olabiliyor.
kaspersky internet security 6.0versiyonu , kurulumu biraz kastırsa da son derece güzel bir anti virüs programı.
sistemi kasmayan,serial sitelerinin binbirtürlü hilesini bilen ve engelleyen,süper ötesi bişi
Virüs taramsı sırasında eski sevgilimin
-şimdi bu program virüsleri bulup napıyo diye sorduğu
benimde yarılıp.......
-yakalayıp salıyo diye cevap verdiğim program
mcafee gibi belleği sömürmediği için bende güvensizlik yaratan program...
update olali iki gün olmasına aldırmadan virüs dolu bir pc yi taradıktan sonra utanmadan bi mok bulamadığını söyleyebilen antivirüs şeysi.
cd keyini bulmaya çalışırken interneten bilgisayarıma virus giren program.
(bkz: başkasının kuyusunu kazarken kendin düşmek)
yaklaşık 3 saat 40 dakikadır full system scani bitirememesine ragmen sevdigim ve kullandıgım antivirus.key isteyenlere selam olsun 5 eylül 2007'ye kadar rahatım *
en iyi antivirüs yazılımlarından biri hatta belkide en iyisidir. uzun zamandır kullanıyorum bir tane virüs atlamadı henüz. yalnız virüsleri yakaladığında çıkardığı ses insanı ürkütüyor.
keyi blackliste aldığı zaman yeni key bulunması çok zor olan ama yine de piyasadaki en iyi antivirüs programı.
piyasadaki en iyi antivirus programi. key veya serial kullandiginiz zaman update etmemelisiniz, eger update ederseniz kullandiginiz key tekrardan deaktif olur.
içinde dosya anti-virüsü, posta anti-virüsü, web anti-virüsü, anti casus, anti hacker anti spam özellikleri olan internet güvenlik paketi. virüs bulma konusunda süper olmasına karşı spy testlerinde çok iyi performans göstermemiştir.
http://www.kaspersky.com

edit: ben bu yazıyı kaspersky internet security için yazmıştım. yazı buraya transfer olmuş. fakat bu bilgi "kaspersky anti virus personal" ile ilgisi yok. neden yazı buraya yönlendirildi anlamadım.
Cogu virusu tanimayan ve en basit internet schriptlerini bile saldiri olarak algilayan bir rus programi.
(#994031)
daha iyisi için:
(bkz: BitDefender Internet Security)