bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bi antivirüs yazılımıdır.antivirüs programları içinde en iyilerindendir.cpu yüksekse virus taraması yaparken hiç bir sekilde pc yavaslamaz.
  3 ... hasnicktir
 2. 2.
  Çok iyi bir antivirüs programıdır.Her an bilgisayar üzerinde virüs taraması yapar.Her gün kendisini update eder.internet saldırılarını çok iyi bloke eder.
  3 ... italiano
 3. 3.
  tarafımdan kullanılan antivirüs programıdır.en sevilmeyen yanı tarama yaparken bilgisayarı kasması ve virüs bulduğunda domuz gibi böğürmesidir.
  3 ... erdem andac
 4. 4.
  rusların uzaya ilk gitme işinden sonra yaptıkları en büyük iştir. süper bir antivirüstür avast denen şahsiyetsiz anti virüs programını kısa süre kullanmak zorunda kalınca değeri anlanabilir, bilgisayarı rakibi norton kadar kasmaz norton kadar kazma da değildir.
  2 ... örümcekkafalı
 5. 5.
  kuruldugu andan itibaren additional settings'den ses ayarları kapanmalıdır. aksi taktirde virüs buldugunda böğürmesiyle birlikte kalp krizi geçirme olasılıgını bir hayli yükseltir. *
  7 ... manson
 6. 6.
  -Worm.Mimail.i
  -Worm.Sober
  -Worm.Sobig.f
  -Worm.Swen
  -Worm.Win32.Welchia
  -Worm.Win32.Lovesan
  -Worm.Mimail

  virüsleride dahil olmak üzere 50000'in üzerinde virüse karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor..
  2 ... halbarad
 7. 7.
  (bkz: kaspersky in virus yakalayinca cikardigi ses)
  ... italiano
 8. 8.
  lordi den daha saglam bagiran anti-virus programi..eurovisionda rusya adina seneye kaspersky nin ses efekt yonetmenini gormek istiyoruz
  1 ... glosoli
 9. 9.
  virüslerin kökünü kurutan program. *
  ... scarface
 10. 10.
  güvenlik bakimindan iyi fakat sistem kaynaklarini sömüren bir program, özellikle tarama yaparken. antivirüs programi olarak sophos öneriyorum.
  ... aftermath