1. 1.
  bi antivirüs yazılımıdır.antivirüs programları içinde en iyilerindendir.cpu yüksekse virus taraması yaparken hiç bir sekilde pc yavaslamaz.
  3 ... hasnicktir
 2. 2.
  Çok iyi bir antivirüs programıdır.Her an bilgisayar üzerinde virüs taraması yapar.Her gün kendisini update eder.internet saldırılarını çok iyi bloke eder.
  3 ... italiano
 3. 3.
  tarafımdan kullanılan antivirüs programıdır.en sevilmeyen yanı tarama yaparken bilgisayarı kasması ve virüs bulduğunda domuz gibi böğürmesidir.
  3 ... erdem andac
 4. 4.
  kuruldugu andan itibaren additional settings'den ses ayarları kapanmalıdır. aksi taktirde virüs buldugunda böğürmesiyle birlikte kalp krizi geçirme olasılıgını bir hayli yükseltir. *
  7 ... manson
 5. 5.
  -Worm.Mimail.i
  -Worm.Sober
  -Worm.Sobig.f
  -Worm.Swen
  -Worm.Win32.Welchia
  -Worm.Win32.Lovesan
  -Worm.Mimail

  virüsleride dahil olmak üzere 50000'in üzerinde virüse karşı bilgisayarınızı koruyabiliyor..
  2 ... halbarad
 6. 6.
  (bkz: kaspersky in virus yakalayinca cikardigi ses)
  ... italiano
 7. 7.
  lordi den daha saglam bagiran anti-virus programi..eurovisionda rusya adina seneye kaspersky nin ses efekt yonetmenini gormek istiyoruz
  1 ... glosoli
 8. 8.
  virüslerin kökünü kurutan program. *
  ... scarface
 9. 9.
  güvenlik bakimindan iyi fakat sistem kaynaklarini sömüren bir program, özellikle tarama yaparken. antivirüs programi olarak sophos öneriyorum.
  ... aftermath
 10. 10.
  sürekli kurup yeniden kaldırdığım ve hiçbir zaman ona uygun bir key dosyası bulamadığım için asla tam verimle kullanamadığım, bazen bilgisayara format atmama neden olan, küçük ama işlevinin büyük olduğunu tahmin ettiğim, zira bende bi boka yaramadı, antivirüs yazılımı.
  ... organic.flesh.fan