bugün

bir sezonu kaçırıldığı zaman baştan izlenilmesi öngörülen entrika dolu, dram yüklü çok sürükleyici dizi.yalnız her sezon yeni bir karmaşa yaşandığından ötürü ciddi anlamda düzenli alınması gereken ilaç gibi düzenli olarak izlenmesi gereken dizi.
bir doktor arkadaşım önerdiği için merak edip başta öyle bakınıp sonra müptelası olduğum dizi. Nip tuck demek nedir diye araştırdım bir ingiliz arkadaşımın yalancısıyım ince (slim) olmak, fit görünmek gibi bir anlama geldiğini söyledi. mesleklerinde çok başarılı 2 estetik cerrahtan Christian Troy çapkın, uzak durulacak erkek tipi olup Sean McNamara daha efendice olanıdır. 2.sezondayım daha fazla yorum yapmayayım bakarsınız işler değişir sürprizlerle dolu bir dizi çünkü.
6. sezonununda çekimleri devam ederken, finali yapılmadan yapımcıları tarafından, süresiz olarak açığa alınmış, ufkumu açan*, bağımlılık yapan dizi.
hipokratın mezarında kemiklerini sızlatan dizidir,ayrıca dizideki baş kahramanlar olan sean mcnamara ve christian troy her erkek tarafından içten içe kıskanılır.şahsen ben kıskandım izlerken ne hatun yatırdı be adamlar.
"... make me beautiful."
"çıplak sevişildiği" için cnbc-e'ye uyarı verilmesine sebeb olan dizi. nolacaadı ya yastık koyup mu sevişeceklerdi?
popçu kutsinin orjinal halinin baş rolde oynadığı sevişgen dizi, insan belgeseli
asla bitmesin istediğim dizidir.
"A close contest where neither opponent seems to be gaining the advantage."

Yani iki tarafın da avantaj kazanmadığı bir çatışma hali.
artık iyice kabak tadı vermiş dizi. uzatacağız diye ne yapacaklarını şaşırdı garibanlar.
5. sezon son sezonu olmalıyken bokunu çıkarıp işi 7'ye kadar uzatan dizi. tamam yaşandı , güzeldi, bayılarak izledik. ama bitsin artık. 45 yaşında christian troy olmaz bir kere kardeşim. olamaz. o kadar yaşayamaz bu tür herifler. yaşamasın da zaten.
final nine adını verdikleri son 9 bölümün ilk 4 ünü yayınlamış dizi , maalesef dizi tarihinin gelmiş geçmiş en cesur dizisi son bulmak üzere.
yarın gece tam da bu saatlerde 6.sezonun ilk bölümünün cnbce'den yayınlanacağı dizi. sonra e2'den devam edecektir. yine saç baş yolduracaktır.
dün gece cnbce'de yayınlanan ilk bölümüyle 6. sezona * bomba gibi başlamış olan dizi. sezonun 2. bölümü 11 şubat perşembe akşamı 22.15'te e2 de.

(bkz: tell me what you don t like about yourself)
6. sezon altyazıları hala çıkmamış dizi.. olum bırakın saçma sapan dizileri çevirmeyi şunu bir çevirin gözünüzü seveyim..

edit: çıkmış ya olum niye kandırıyosunuz milleti*. eric draven çok teşekkürler.
Yedinci sezon 05.bölüm son sahnesinde Sean araba kullanırken fonda The Cars-Drive çalıp beni benden alarak nefis bir bölüm finali yapmış üstünede escobar gallardo'ya selam yollamış , tamamen bitmesine sadece 4 bölüm kalmış efsane dizi.

--spoiler--
http://www.youtube.com/watch?v=zbTjzZzfR7w
--spoiler--
7.sezon 5. bölümde 'the smiths - please please please' çalarak yer yüzünün gelmiş geçmiş en iyi dizisi olduğu gerçeğini tekrardan gözümüze gözümüze sokmuştur , allahına gurban kırisçın baba.
Türk televizyon tarihinde hiç bir zaman bir 'Türk dizisi' formatında karşımıza çıkamayacak olan yabancı dizi.
yakında bitecek olan dizi.
dün akşam yayınlanan bölümünde, christian ile travestinin yaptığı muhabbetin seyirciyi yardığı dizi.*
c:dün akşamki lakers maçını izledin mi?
t:izledim tabi, hatta lisedeyken takımdaydım.
c:bu sene şampiyon bence lakers
t:evet, bu yıl kesin biz şampiyonuz.
*
Bir arkadaşımın cinsel hayatını canlandıran dizi. * *
her güzel şey gibi bu da bitti.
en kötü finallerden birine sahip olan dizi.
izlemek için perşembeleri iple çektiğim, e2'de yayınlayan güzide dizi.
hiçbir karakterin sean mcnamara ya "siin" demediği, herkesin "şaan" diye hitap ettiği dizi. ne biçim amerikalısınız olm.