bugün

sıcak saatler dizisinde cehennem cevdet karakteriyle akıllara kazınmış, ne yazık ki 2009' da kaybettiğimiz değerli oyuncu.
cenazesine sadece güllü erhan'la memati katılmıştı.
soyadından dolayı ermeni sanılan oyuncu.
Vefatının 8. yılında saygı ile anıyoruz.
Kurtlar vadisi'nin efsane bolumlerinde ki bu da osman sinav'in yaptigi ve cakir'li bolumler oluyor, seyfa dayi idi. Olmusse topragi bol olsun.
büyük oyuncuydu. nurlar içinde yatsın.
süper babada pazarcı mafyası ve sıcak saatler dizisinde cehennem cevdet olarak tanıdığım rahmetli oyuncu. iyi bir oyuncunun yanı sıra iyi bir insandı.
görsel
ölümünden 6 ay sonra ebru şallı'nın yaptığı tv programına çağrıldığı iddia edilen merhum büyük sanatçı.

http://www.gazeteciler.co...il-cagirdi-news14114.html

eğer bu haber doğruysa ebru şallı hanım bir daha televizyonda program yapmasın lütfen. bu büyük bir ayıptır.

bu daveti yapan program için çalışan bir danışman, bir yapımcı veya herhangi biri olabilir. ebru şallı'nın haberi olmayabilir. ama bir program yapıyorsan birlikte çalıştığın herkesten sen sorumlusun arkadaş...
Ölüm haberini okuduğumda sanki Mahallemizde oturan, rastladığımda selam verip aldığım birini kaybetmiş gibi oldum. Oyunculuğunu ve ses tonunu çok beğenirdim. Allah günahlarını affetsin nihat ağabeyim.
gazeteyi açtığımda şok geçirmeme neden oldu. şimdikiler pek bilmezler ama biz o'nu arap kadri ve cehennem cevdet olarak çok sevmiştik. süper baba'da fiko'nun abisi cevdet'e kan kusturan pazar mafyası arap kadri rolünde harikalar yaratmıştı. hemen akabinde sıcak saatler'de başkomiser cehennem cevdet rolüyle çocuk kalplerimizi fethetti. o devirde sokaklarda polis-hırsız oyunu oynayan çocuklardan hangi birimiz cehennem cevdet olmadık ki.

mekanın cennet olsun, cennet nihat abim...

sayın abim'den sonra bu gidiş çok ağır geldi bizlere. diğer alem gerçekten iyice güzelleşmeye başladı.
zamanında kurtlar vadisinin en sempatik karakterlerinden birini canlandırmıştı. gerim gerim geren filmde biraz da olsun gülümsememizi sağlayan karakterlerden biriydi. allah rahmet eylesin.
ölüm haberini okuduktan sonra rahmet okuma yerine '' hassiktir ''* dedirtebilmiş değerli oyuncu. saygıyla anıyoruz.
süper baba adlı dizide oynadığı zamanlardı Üsküdar da gördüm onu sanırım sete ara verilmişti o da oturmuş vatandaşlarla çay kahve içip bol kahkahalı bir sohbete dalmıştı. uzaktan baktım gerçekten de içten gözlerinin içi gülerek konuşuyordu. O gün onu çok sevdim. Ölümü ile beni üzen babacan oyuncu güle güle mekânın cennet olsun.
gülü gaz maskesiyle koklamak * sözünü kurtlar vadisi dizisinde literatüre katmış olan şahsiyettir. Allah rahmet eylesin.
kurtlar vadisinin ünlü ve iyi oyuncularındandı. allah rahmet eylesin!
kurtlar vadisinin seyfo dayısı. malesef evinde ölü bulunmuştur. uykusunda kalp krizi geçirmiş. allah rahmet eylesin.
evinde ölü bulunan oyuncu. allah rahmet eylesin.
http://www.milliyet.com.t...20seyfosu%20olu%20bulundu
güven veren, dayım olsun isteyebileceğim, nedense o kadar sevdiğim bir oyuncuydu. belki ses tonuydu kendini bu kadar sevdiren. ama eminim kurtlar vadisi'nde seyfo dayı olması falan değil, farklı birşeydi. o da her sevdiğim şey gibi, geldi ve gitti...

mekanın cennet olsun nihat abi.
Allah rahmet eylesin.
allah'tan binlerce kere rahmet dilediğimiz iyi oyuncu.
beklenmedik ölümüyle sevenlerini üzmüş tiyatrocu. allah rahmet eylesin.
gece gece gelen ölüm haberi ile bizleri kederlere gark eden adam.. mekanı cennet olsun..
cehennem cevdet cennette...
türkiye onu sıcak saatler dizisindeki komiser cevdet rolüyle tanımıştır.