bugün

bir haftadır kayıp olan kumandayı arama sebebimdir.
survivor'u kazanırsa kendini peygamber ilan eder, 5 sene kahrını çeker ülkemiz.
geri zekalı olduguna emın oldugum insan seklıne burunmus yaratık. karaktersız ve kısıklıksız aynı zamanda. bırı sunun agzına gereken seyı versınde sussun artık! *
(bkz: hem götünü kaldır hem küfür et ne ala)
şüphesiz ki kibir en ölümcül günahtır.
artist mal.

ayrıca bildiğin yalaka.
hayatı boyunca ilk defa bu akşam bir allah kulunun önünde diz çöken sakallı kişilik.
çıplak kral halkı selamladı canlı yayında.
(bkz: giderek iğrençleşiyor efendim durduramıyoruz)
yüz yılın yavşağıdır.
ses tellerine bok kaçmış, kendini türkücü diye nitelendirerek kendini kandıran çok gereksiz bir yaratıktır.
0-6 yaş grubuna mensup olmasına rağmen hala geri zekalı olduğu kabul edilmeyen ve küçük erkek çocuklarına dendiği gibi 'hadi göster de inanalım erkek olduğuna' gibi saçma şeyler söylenmekte düşünülmektedir kişi hakkında. adam gerizekalıdır sayın yazar yüzünü baksan yeter.

(bkz: inanır mısınız annemle babam aynı gün evlenmiş)
"hayatım boyunca hiçkimsenin önünde diz çökmeyen ben, sizlerin önünde diz çöküyorum"

nihat doğan.
lümpen proleter yığının bir öncüsü olsaydı kesinlikle bu adam olurdu.
az önce kendi karakterinin bozuk olduğunu söylemiştir bir yarışma kazanmak uğruna. "bu karakter yarışması değil, ben deryayı oyunlarda yendim. karaktersizin tekiyim ama oyunları ben kazandım, bana sms atın"

bravo sana, zekanı da gösterdin sonunda.
durmadan yemin ediyor oysa;
"en çok yemin edenler en çok yalancı çıkar."
(bkz: ya bi siktir git)
(bkz: aşağılık kompleksi)
derya'nın sporcu kişiliğine laf söylemektedir. formata aykırı küfürler geliyor insanın aklına.
çirkefin önde gidenidir. Edepsiz adamın tekidir.
milli bir sporcuya, ülkemizi temsil eden karakterli bi insana an itibariyle söyledikleriyle ne kadar çirkef bi insan olduğunu göstermiştir.
terbiyesizdir. hem de öyle böyle değil... önde gideni...
ayrıca söylediklerine tek bir müdahalede bile bulunmayan acun ılıcalı da terbiyesizdir. önde gelenin peşinden giden...
'kendim bir halt değilim, bari rakibimi kendi seviyeme indirmeye çalışayım' psikolojisi ile hareket etmektedir an itibariyle.
an itibarıyle ekranda derya büyükuncu ile yeni sıçılmış bir bok durmaktadır. derya da üzerine çıbık dikmektedir ama bok farkında değildir.

aha, tarrk kafalı ptt de geldi.
bu kadar entry girilince öldü sandığım adam.meğerse sürvivormuş.