bugün

liberal kesimden uzaklaşması, beni son derece memnun etmiş şahıstır. şimdi ulusalcı lar düşünsün. *
ruhumun önünde diz çöktüğüdür.
hesabı hacklenen kişi.. lakin yazıktır ki hackleyen adamında kendisini yanlış anladığı aşikar. lan adam sizden zaten salaklar *

bide sen tut ahmet kaya yılmaz güney hrant dink ve nihat doğan'ı aynı kefeye koy. zeka seviyen bu kadarken hesap hackleyebilmişsen aferin la sana..

işbu entry; sözü geçen şahısları desteklediğim için yada desteklemediğim için zikredilmemiştir. bazılarını tasvip etmesem de belirli ölçüde savundukları şeyin bilincinde olduklarını düşündüğüm şahıslardır.
ibretlik yaratılış.
gezi parkı için telefonla yayına bağlanıp yarım saat konuştuktan sonra melih gökçek tarafından tek bir soruyla yerle yeksan edilen, ülkenin ilginç ses sanatçılarındandır.
twitter hesabının hacklenmesi hikayesi tamamen yalandır. bu da yeni bir prim yöntemidir. görüceksiniz yakın bir zamanda "hesabımı geri aldım" diyecek.
halkın gözüne girmek için annesini bile satacak olan insandır. buna sanatçı diyeni öpeyim ben.
sırf bir partiye yaranmak için akşama kadar siyaset peşinde koşan sefilimsi bir şahıstır.
son bombası : sırf ilgi çekmek için kendi hesabından hesabının hacklendiğini ifade eden tweet'ler atıp bir kaç saat sonrada gelip "hesabım hacklenmiş sabah kalktım hemen aldım" diyerek kendine güldürtmüştür.
40 yıllık hackerim böyle birşey ne duydum ne gördüm.
daha saymakla asla bitmeyecek bir çok iyi/kötü yönü olan yurdum insanıdır.

(bkz: yarrağımın kurma kolu)
bi ölmedi gitti dediğimiz sanatçı.
an itibari ile ramazan programı yapan arkadaş.

flash tv'yi açın mutlaka birazdan halayda çekerler.
flash tv'nin hacı nihat'ı.
Innahat doğan.
şaka maka, flash tv'de ramazan programı yapmaktadır an itibariyle. stüdyoda seyircilerin oturduğu masa düzenini görüp de kahkaha atmamak güçtür.
demiştik hep dönüyor, baktı sağ kesim bu adamdan soğuyor hemen dine sarıldı, döneksin oğlum sen dönek.
Kimsenin ciddiye almadığı ama reyting uğruna herkesin ciddiye alır gibi yaptığı şey.
yaptığı programa katılan hocaya "böyle yakışıklı hoca görmedim" diyerek yarmıştır.

adamın ağzından çıkanı kulağı duymuyor, beyin ile ağzı arasında iletişim sorunu var.
(bkz: himmet ya resulallah) adlı ilahi'yi bestelemiş siyasetçi, dinci, şarkıcı, survivorcu, futbolcu, teknik direktör, yönetmen, yazar, halk adamı, yersen. evet.
ekşi sözlük okuyormuş meğer abimiz. sol frame de adını göründe öldü sandığım ile başlayan bir cümleye de fena takmış. *
http://www.youtube.com/watch?v=fQgxXldZCeE
hugo chavezin cenazesine giden tek türktür. sağda solda dalga geçiyoruz bu adamla ama türkiyeden bir gazeteci bile gitmemiş oraya bu da gazetecilerin ayıbıdır.
kendini delikanlı sanan bir showmen türklerin yüzkarasıdır ve sürekli değişken tavırlarıyla fenomen olmuştur.
.doğruluk yolundan sapmaya başlamıştır.

görsel
ulan dün akşam iftar saatinde Nihat Hatipoğlu'dan sıkıldık biraz da Nihat Doğan'a geçelim oradaki engin dini bilgilerle aydınlanıp, tasavvufi yaklaşımlarla huzur bulalım dedik. iki küçük çocuk(hani sübhanekeyi yeni öğrenmiş de yarım yarım okuyanlar cinsinden) kuran okumaya çalışırken sen de ağlamaya çalışıyordun lan! Böyle zorlaya zorlaya, "ağlıyorum ben bakın, gözlerimdeki yaşları siliyorum şimdi de" edalarıyla...

nihatım her şeye ağlanmaz yeğenim! Komik duruma düşme. Dün senin o komik halini görüp kanalı sinirle zapladım. Ha bugün meraktan "ne yapıyor bu?" diyerek yine açarım 5 dakika. Ama "iftar programı yapıyorum, insanlar da huzur içerisinde beni dinliyorlar" diye düşünüyorsan yanılıyorsun dostum!
gezi parkında çapulcularla aynı çadırda kalmışlığı vardır.varın gerisini siz düşünün.
https://twitter.com/Nihat...status/364411364451696641
ilginç bir vatandaş. arada çok sağlam tespitleri, nükteleri olduğu inkar edilemez bir gerçek. adama güleyim mi söveyim mi bilemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar