bugün

Beyin yerine omurilik kullanır kendileri.
saçı kapalı ama vücudu saran elbiseler giyen,iyi modern isim yapmış bıdı bıdı konuşan tam bir akepe türban kalemşörü.
kendisine sırf şu 10 kasımdaki tweetleri ve alaycı ifadesi yüzünden 1 paragraf yazı yazabilirdim. ama yazamıyorum çünkü malum internet ortamındayız. yani küfürsüz cümleye başlayamıyorum öyle diyeyim. gün olur devran döner bunlar nereye gider göreceğiz. seni gidi türbanlı... senii.
başını değil beyninini örtmüştür. yazık anası kim ki bunun.
yılmaz özdil fanlarının eleştirdikleri yazar. özdilin yazdığı her yazıyı salyaları akarak okuyanların nihal hanımı beğenmemesi normaldir de bir kadın için oros.u sıfatını kullanmak çok ağır. biz türkler neden böyleyiz anlamak güç. neyi paylaşamıyoruz? çeşitliliğimizle övünmek varken bu öfke niye? ha bu öfke sebeplerinden birisi akp nin ta kendisi ama bir şekilde bu kutuplaşmayı bitirmek ve öfkeyi dindirmek gerek.

tanım; habertürk te yazıları olan bayan. son yazısında sahte sosyal demokratlara dokundurmuştur. kendisinin akp yalakası olarak tanımlanması bu dokunduruşa engel değildir. doğru tespitte yılmaz özdili de haklı buluyorsak buna da haklı demeliyiz.
http://www.haberturk.com/...-fidan-degil-tuy-diktiler
sinkaflarla hakaret edilen kendisi değil, olduğunu iddia ettiği beyni ve kalemidir.
akp iktidardan indiğinde hangi ülkeye kaçacağı merakla beklenen, yazar desen yazar değil, tanımlanamayan kişilik.
hoş bir kadın...yalnız biraz sulu, çok eğilip bükülüyor zira. bir bakıyorsun; doğrudan yana, bir bakıyorsun;tayyip'ten....
rte nin karşısında sanki altın günündeymiş gibi oturan hanım...

harbi merak ediyorum efendisi konuşurken aklından neler geçiyordu.
Kabataş provakasyonuna destek veren yalancı yazarlardan sadece biridir. Goruntuleri izldedikten sonra hala savunmaktalar kendilerini. kısaca g.t kılı.
batıda birisi joplanınca , gaz sıkılınca hemen alıp örnek gösterip '' bakın batı medeniyeti de jopluyor canım '' diyebilir kendisi. şaşırmayın. biri karşısına çıkıp iyi de kardeşim neden iyi yönlerini örnek göstermiyorsun ulan dediğinde , bu sefer bi şeyler söyleyip 28 şubata bağlayabilir. peki nasıl oluyor da aynı şeyleri savunabiliyorsunuz diye sorsar sanırım ismet paşa ya da belki atatürk e biraz laf çarpabilir. hiç belli olmaz.
idamı inancı nedeniyle savunduğunu söyleyen karbon bazlı yaşam formu, biz şimdi senin üstüne bir cinayet yıksak senide bir güzel assak sonrada pardon desek ne düşünürsün inaç bu mu? ülkenin islami kesiminin temsilcilerine bak hele birde televizyona çıkarıyorlar bunları.
Az önce az da olsa hükümeti eleştirmesiyle beni şaşırtan kişi, gemi batuyor mu lan yoksa?
abladaki kafaya ulaşmak için ne yapmak lazım bilemedim.

görsel
osuruktan tayyare dolma kalem.

her gördüğümde gerilip seddere sığınarak elimin tersiyle ağzının tam üzerine yukarıdan aşağıya düşey atış şeklinde şaplatmak isteği uyandıran korkunçlu kadın şeyi.

yandaşlıktan başka hiçbir vasfı bulunmayan, bugünlerde lale devri yaşayan klasik mağdure, akape kalemşörü.

başka bir ülkede olsak bırakın tv programını, gazeteyi bunun gibilere forumlarda bile yazı yazdırmazlar.

haa unutuyordum, başı kapalıymış; sadece başı...
An itibariyle kaynaksiz konusmaktadir.

Yok bilmem kac milyar kar elde etmisiz.
Yok cemaat okullari karapropaganda yapmaktaymis.

Darbe tesebbusu derken nasil bu kadar rahatsiniz?
Yolsuzluk sorusturmasinin kararina hic mi bakmadiniz? Nasil kovusturmaya yer olmadigi yonunde karar verildi? Gormediniz mi? Anlamadiniz mi?
Korkunuz ne? Neden hakka riayet etmeyenleri savunuyorsunuz? Binlerce insanin vebaline nasil girebiliyorsunuz?
görsel

görsel

görsel
attığı twitleriyle yine güldürmüş. uzun adam bile gülmüştür buna. (bkz: pardon kardeşim yazmış)
bu abla ya bakarak türkiye de tesettür ün ne hale geldiğini anlayabiliriz.
kuzenim yazmış.
(bkz: useful idiot)

arkadan konuşmayı iyi bilen isimmiş. tv'de o kadar akp yandaşı olup teklifin t'si dahi gelmemiş. ankara'ya vekil olmak için çaban yetersiz kaldı demek ki. sen de bir gün iyi bir yandaş olursan, tbmm genel kurul salonunun koltuğuna popon değebilir.
türk kızının, pc üzerindeki cahilliğini çok güzel göstermiş kişi.
birini öldürme hakkım olsa bu kadında kullanırdım hakkımı.
aydın.

o konuşsun ben dinleyeyim. öyle güzel anlatıyor ki cehape zihniyetinin manasızlığını bir kez daha anlıyorsunuz. hele o türbanını takış şekli yok mu?

biraz gösterişli olsa da umarım doğru yolu bulacak ve simsiyah giyinecek, renk kullanmayacaktır.

renk kadını güzel göstermiyor.
müteveffa stendhal'ın kırmızı ve kara romanındaki bölüm başlığı altı vecizesini hatırlatıyor. ''güzel değil allık sürmemiş.''