bugün

Uludağ sözlük yazarlarının, hani olmaz ya, nickleri için seçtikleri obje ya da varlıklara dönüşmeleri halinde verecekleri ilk tepkilerdir..
Mesela,
Lord esseinski - ''lan ismimle dalga geçeni galler'e sürerim.. demedi demeyin..''
Bush un metresi olan ayı - ''geooorge, bir kış uykusuna daldık, hemen kalkmışın yanımdan!.. o laura yellozuna gittin di mi yine?..''
intihar pompacısı - ''şşt sen, köprüdeki.. sen var ya sksen atlayamazsın oradan, sende o göt ne gez.. hehe bu da gitti..''
aynadaki adam - ''hah n'aber abi.. özlettin kendini.. ben de tam.. abi.. abi.. abiieee allah'ını seviyorsan gitme acayip sıkılıyorum.. yalnız bırakm.. hay kafana sıçayım senin..
arjen robben - ''allaaaaaaaaaaah köşeyi döndüm..''
isildur - ''olm annem babam ölsün, kontrol ediyorum artık kendimi, versenize yüzüğümü.. verin ulaan!.. yakarım la kendimi..''
beyaz etli prens - ''lan lancelot, şu nivea'yı getir de biraz bronzlaşıyım, aymar gibi çıkmayım iskoçya seferine, bir karizmamız olsun..''
Gotik götü - ''hay ben böyle işin gelmişini geçmişini..''

simpsons'un cadılar bayramı özel bölümlerinden birinden arakladım bu fikri.. matt groening'in uludağ sözlük okuduğunu sanmam ama n'olur n'olmaz, uğraşmayayım dava felan sonra..
ha bir de tabi ki de hunharca ve izinsizce rumuzlarını kullanıp saçmalıklarıma alet ettiğim sözlük yazarlarından biri bile rahatsız olursa, silerim yazıyı..
(bkz: rapper ninja dedikleri bir tosbağaymış meğer)
(bkz: ssg topsun olm)
firavun: getirin lan musa'yı. görecez bakalım el mi yaman bey mi yaman.*
bitirin artık şu seriyi.
+ayh sen aşureydin dimi bende katılabilir miyim ?
- gel bakalım gel sende gel
*bilader aşure sen misin ?
-benim noldu
*hiiiç.. aşure sensin malzemeler de sana girsin
-bu ne lan şimdi..
merak edilenlerdir.

dusunsenize allah korusun, ezberledigim ne varsa diyip durdugumu. ne felaket bir durum olurdu.
-çekilin lan arkamdan, sıçarsam boğulursunuz.
Ten thousand days in the fire is long enough.
You're going home.
kurban yazar:noldu gabriel? ne simdi bu?
gabriel gray: cinayet! * *
ta kendisi - ulan iyi atlattık şu saçma olayı ha.. ne güzel nick seçmişim..
blackhole kimse benden çekici olamaz.
mulayim - yakala hacı bekir lokumu. *
iktidarsız jigolo - eskiden ne beller kırmıştım be.
-nalet yumurtayı kim yedi?
fernando gago - hayalim dünya kupasını kaldırmak.
genco - hay s.keyim böyle işi!
tutamadim kacirdim - prostat ile savaşıyorum.
-ama...ama ben okey oynamayı bilmiyorum ki.
7th son of a 7th son : annem aç, babam aç, altı kardeşimle ayakkabı boyacılığı yapıyoruz. baba hayatını skiyim senin. hadım etsinler olm seni. insan hiç mi bilmez aile planlaması denen olayı. hay mnakoyim annem yine taş kaynatmış, onu yiyecez..
(bkz: miyav)

edit : pardon (bkz: miyav be yav)
back 2 dark side: vallahi sidious'a* kandım ben.
rapper ninja: vodağaaa...vodaouuv...ovvvvv...
*
kazmanot olabilirim ama kozmonot asla..
fadetoblack: gençleri intihara sürükleyecez şimdi, iyi mi..