bugün

besinci nesil taptaze bir yazarimiz. hosgelmis. 7. nesil olsa nickiyle daha bir uyumlu olacakti ama neyse artik.
sözlükte yazdığını sonradan öğrendiğim dostum. sevgili arkadasım. eski sözlükdasım meğer yeni sözlükdasımmış.
(bkz: seventh son of a seventh son)
seri eksi oy veren ibne nin baslığına entry girdikten sonra tarafından eksi oy manyağı yapılmıs ve bundan çok şikayetçi olan kadim dost.
baris manco'nun Lady of The Seventh Sky adli sarkisini akla getiren yazar.
iron maiden ın yedinci stüdyo albümüne verdiği addır.
(bkz: seventh son of a seventh son)
maidencı mıdır kendisi acep? diye düşündüren yazar.
Yeni farkına vardığım, okunası, tebrik edilesi, hüp diye içine çekilesi yazar. * *
(#3695222) nolu entry ise şirinlere ne denli kin beslediği görülen ruhsuz yazar.
sözlükte taşak geçilenin bir tek ben olmadığımı anlamamı sağlayan arkadaş insan. bir ara kene sokmuştu falan ama severim keretayı. dönsün çabuk dellendirmesin adamı.
aynı nick'le ekşi'de de yazarlık ve radyo dj'liği yapan yazar veya tamamen başka birisi.

edit: tamamen başka birisi.
çok iyi bir tespit yazarı. insanı entry lerini okuduktan sonra gülümseyerek düşünmeye sevkeden insan.
inanılmaz biçimde josh holloway' a benzeyen, çok güzel portakallı pilav yapan, küba pürosu içmekten büyük keyif alan önemli değer, roman çalışmaları da bulunan güzel insan.
inanılmaz biçimde izzet yıldızhan' a benzeyen, çok güzel çiğ köfte yapan, adıyaman tütünü içmekten büyük keyif alan önemli değer, türkü albümü çalışmaları da bulunan güzel insan.
istatistiklere kamp kurmuş, karması tavan yapmış, uuserlerimiz tarafından sevgi yağmuruna tutulan, artı oy manyağı yapılan yazarımız.

an itibariyle,
gecen haftanin en begenilen entryleri 15.
dunun dikkat ceken entryleri 25.
(bkz: Iron Maiden)
iron maiden'ın 7. stüdyo albümü. sıra sayısıyla da bayağı uyumlu.
okunması gereken arayıp bulunamayan cinsten 5.nesil yazar.
Msn nickleriyle ilgili müthiş bir tespit yapmıştır. Tebrik etmeden geçmemek gerekir.
(#3668645) güldüren yazar, çok zaman geçmiş üzerinde ama yinede geçmiş olsun.