1. 11.
  (bkz: desmond mason)
  (bkz: anthony mason)

  kolumu kesseler nba kanı akacak, evet.
  ... temporarypeace
 2. 12.
  pink floyd'un psychedelicliğinde en önemli payın sahibi olduğuna inandığım hilal sakallı yüce kişilik. set the controls for the heart of the sun ve careful with that axe, eugene'deki performansı inanılmazdır.
  1 ... dulgerbob inciryapragi
 3. 13.
  pink floyd'un kuruluşundan dağılışına kadar grupta kalmış tek insan olması gruba ne kadar bağlı olduğunu göstermektedir. ayrıca live 8'deki performansı ve heyecanı görmeye değerdir.
  ... seeemilyplay
 4. 14.
  30 mayıs 2013 perşembe günü londra'da imza günü -daha doğrusu saati- olacak pink floyd davulcusu. gelen var mı ben gidiyorum?
  -1 ... bunlar hep genel kultur
 5. 15.
  Pink floydun davulcusu* kimileri bu adamı grubun en etkisiz elemanı olarak bilir fakat aslında durum öyle değildir pink floyd öyle bir gruptur ki mükemmel sanatı icra etmek için kendi alanında en uzman dört adamdır bunlar nick mason içinde dünyanın en iyi davulcusu desek yanlış olmaz grup kurulduğu zamandan günümüze kadar bağlantısı kopartmamış tek pf üyesidir ve yine günümüzde david gilmour efsanesiyle pink floydu ayakta tutan iki sağlam direkten biridir.
  ... fizulislermuduru
 6. 16.
  Bugün tam 73 yaşına girmiş olan pf üyesi aşmış insan iyi ki doğmuş iyi ki pink floydu kurmuş.
  1 ... fizulislermuduru
 7. 17.
  Çalmayı en çok sevdiği şarkılardan biri (bkz: Set the Controls for the Heart of the Sun) imiş.
  1 ... david gilmourun parmaklari
 8. 18.
  senin ben bateri çalışını yerim demek istediğim müzisyen, baterist. özelliği 50 yıllık pink floyd tarihinde baştan sona kalan tek grup üyesidir. arkada bateri çalar. etliye sütlüye karışmaz. her bateriye vurduğunda sokakta orgazm oluyorum adam. doğum günün kutlu olsun dediğim sempatik baterist abi.
  7 -1 ... fulp piction