bugün

ateist galiba.
çiçeği burnunda üniversiteli. klavuzluk ediyoruz bakalım inşallah güzel güzel okur bitirir memlekete hayırlı bir vatandaş olur. **
(#9076641) eksi oy manyağı olan yazardır tahminimce.
yardım sever yazar kişisidir, sağ olsundur.
yardımsever olduğu gibi dalgaçı bi yazar kendileri hoş sohbetli güzel insan hoşgelmiş sözlüğe.
gece vakti harika nostalji yaşamamı sağlayan yazar*.

edit: damon'a teşekkürler uyardığı için. koydum noktamı.*
ya vallahi sözlük yarın vizeler var ama kimin umrunda. harika nostalji yapıyoruz bee.
birlikte mangal yapacağız bu adamla. bu adam candır, tarafımca sevilendir. * *
karmasının da dediği gibi hoş sohbet insanı. nesildaş yazar.
az sonra bana nasılsın dostum demediği takdirde defterden sileceğimdir. kendisi unuttu bizleri diye sitem ederken madalyonun diğer yüzüne neden bakmadığını halka açıklamalıdır. *
hemen hemen her gece saatlerce messenger de konuştuğum, cana yakın, sıcak kanlı ve kafa dengi bir insan.*
bizim köyün 7. nesil yazarı.
nickini hayranı olduğum jack nicholson abimizden aldığını tahmin ettiğim yazardır. eğer öyleyse benim takdirimi kazanmıştır kendileri
bana mutluluğun resmini çizen şahsiyet.**
(bkz: bob ross)
(bkz: resim sevinci)
mutsuz anlarımda hep güldüren, derdimi dinleyen, attığı bir şarkıyla belki hayatımı değiştirecek olan* zat-ı muhterem.
bu şarkıda benden sana dostum.
http://www.youtube.com/watch?v=No0S04FjTkM

edit: buda 1100. entry'im olur.
bugün doğmuş yazardır. doğum günün kutlu olsun lan.
doğum günüsü kutlu olsun. alabileceği hediyeyi tahmin edebiliyorum.
bir suker değil.
isyankar neyim ama sevilen adam hacu karikatür dadında..
74 saattir doludizgin hesapladığım yazardır. an itibarıyla 39'u bulduk. şifresini, sırrını çözemedik henüz kendisiyle. ama kararlı olduğuna inanıyorum. bende de o azim var. *

edit: bulduk. 1 eklersek 40 yapıyor.

(bkz: üniversiteyi bitirmek için hazırlanan muazzam tez)
benim canım kardeşim,

kafa izni sana çok yaramış öncelikle. ve sözlüğe geri dönüşün beni çok sevindirdi. mahallenin çocuklarına söyledim, bir dünya maytap, kızkaçıran falan aldılar. mükemmel bir kutlama, harika bir şölen havası var burada. özledik seni nick, iyi ki buradasın...
(bkz: iyi ki varsın iyi ki sevmişim seni) *
değeri bilinmemiş insan.

not: kardeşimsin desem ?? : )
seni tanımak gurur verici dediğim yegane insanlardan olan nicholson kardeşim. sana şu güzel şiirimi armağan etmek istiyorum diyerek gözlerinden öpüyorum. çok iyi yazıyorsun, bileğine kuvvet dostum.

bazen
ufuklardayız
neyleyelim
ufuklar bize göre değilse

denizlere gider bazen hayalimiz
ancak dalgalar girer araya her zaman

sanki bir yaz akşamı hissiyle
inip kumsalın güzelliğinde
lale devri çocuğu olaydık dercesine
işerdik biz denize
ne yaparsın hayat böyle işte

insan kaybediyor bazen kendini
bahar gelince yaşanan sendromlar gibi
neşeli günlere merhaba dercesine
elveda diyerek mutsuz günlere
lakin mutlu olmak paha biçilemez
en güzeli bunu fark edebilmek
rahat bir gün için, bugün yeni bir gün dostum...
yanyana olunduğunda gülmekten kırıp geçireceğinden şüphem olmayan yazardır. aa deli mi ne*