bugün

görsel

Komik tespit.

Swh..
direk ayrılmalısın ve memelerine saygı duyan bir erkekle beraber olmalısın.
sana çorumluya varma / verme dedik di mi ?
Ağzının tadını bilmeyen erkek, o inek mastarı seviyordur.
E yalan mı söylüyo adam, erkeğe benziyodur.
Avuç içini doldurmuyorsa küçüktür işte
nişanlanmadan önce farketmeyip? sus pus olması ilginç.
Slikon için para ver desen ”omo oşkom bon osgoro ocrot..” der
görsel
Saygısızlık içeren bir ifadedir. insanın hataları ve eksikleri olabilir. bunlar makul karşılanabilir. ama saygısızlığa prim vermemek lazım. bence ayrılması verilecek en iyi cevaptır.
talihsiz bir açıklamadır.

ilgili şahsın, bir seks dükkanından bir adet strapon satın alarak bu straponu takıp "demek erkeğe benziyorum, gel lan buraya" deyip, adamı domaltıp, bir güzel s.kmesi gerekmektedir.
1. destekli sütyen kullanımının nitelikli dolandırıcılık sayılması mevzusu... ki bir erkeğin partnerini çekici bulması ilişkinin salahiyeti açısından elzemdir.. "vay efendim kadın vücuttan mı ibaret" vb. denilemez, tercihi o yönde demek ki, ve bu durum kadının tercihi açısından da geçerli..
2. bu açıklamada nişanlıya karşı saygının bütünüyle kaybedilmesi, üslubun "istersen nişanı boz" seviyesine çekilmiş olması.. ki, nişan süreci, yani cicim aylarından bile önce olan, bütün romantik jestlerin konuşturulduğu dönem..

aile baskısıyla evlenirlerse, evlilikleri kesinlikle yürümeyecektir.
Hassektirsin ordan. insan sevdiğinin fiziksel özelliklerine takılır mı?
nişanlanmadan önce farketmeyip? sus pus olması ilginç.
Benim de bi sevgilim vardı.tahta memeliydi. Benim memelerim bike daha büyüktü. Ama hiç yüzüne vurmadım. Seks hayatımız da çok güzeldi.
Silikon taktır düzelir.
estetik ameliyat gerekecek...
Çok üzülürüm la, ağlarım bile.
Çözümü basit;

(bkz: mia khalifa). Swh.
Bir erkek sevdiği kıza sırf vücut hatları yüzünden değer veriyorsa o adamdan hayır gelmez. Demek ki hafif bir kusurunda terk edecek demektir. Def edin gitsin.