bireysel futbol menejerlik gibi bi oyun. 17 yaşında bir oyuncu olarak başlıyorsunuz istediğniz ligin istediğiniz takımında daha sonra gelişerek yıldız oluyor transfer oluyor yada takımda kalıyosunuz herşey izd bağlı. görüntülerin kötü olmasıyla beraber oynanabilirlik çok güzel.
basit bir arayüz olmasına rağmen kız arkadaş edinebilme takım arkadaşlarıyla eğlenme kumar oynama at yarışı oynama vs vs gibi bir çok özelliği bulunduran demosunu sadece 10 maç için oynayabildiğiniz daha sonra register code isteyen bir oyun. *

indirmek için ve ayrıntılar için:
13 mb'lik dev eğlence. kendinize arabalar katlar yatlar alıyorsunuz, sevgilinize de öyle, ailenize öyle. gazetede de gay olduğunuza dair spekülasyonlar çıkıyor, yalanlıyorsunuz. doping yapıyorsunuz.. süpper süppper.
bakti zamanının sensible soccer grafiklerine sahip ama cok daha eglenceli oyun, tek kişiyi tum hayatıyla yonetmek tek kelimeyle mukemmel bir fikir, siddetle tavsiye edilir
cm gibi bagımlılık yaratan, sectiginiz bir mevkiide ve sectiginiz bir takımda 17 yasında olarak futbola basladıgınız, zaman icinde yeteneklerinizi gelistirmenize olanak saglayan, kazandıgınız paralar ile ev yat araba vs alıp bi de manita baglayabildiginiz* eglenceli kariyer oyunu. cm ve sensible hastaları tarafından kesinlikle denenmeli..
22 megabayta anca bu kadar güzel bir oyun yapılabilir dedirten inanılmaz zevkl bağımlı yaratan oyun.at yarışından tutunda kız arkadaşı yapmaya kadar var.kendinizi gerçek bir futbolcu gibi hissettiren mutlaka oynanması gereken oyun.
Fantastik bir oyun. Oyunda evlenip çocuk yapabiliyorsunuz, eşiniz yapacağı işleri size danışıyor, bazen antremana çıkmak bile istiyor. Daha nice komik, ilginç, zevkli olaylar çıkıyor karşınıza. Oynanması gereken bir oyun olduğunu düşünüyorum.
Bana aylar sonra gerçek manada oyun oynatmış oyundur.

-Oyuna 17 yaşında başlıyorsunuz.

-ilk maçınızda haliyle hiçbirşey yapamayıp büyük ihtimalle 1 rating ile bitireceksiniz ve büyük ihtimalle koca sezon hiçbir maça çıkamayacaksınız

-ilk sezon hiçbir maça çıkamayacağınıza göre paso antremanlara asılmak en mantıklısı. Bana göre ilk sezon Flair, Control, Pace, Stamania* vb özellikler doldurulmalı. Shooting vb ise ikinci sezona kalsın.

-ikinci sezon oynayacağınızı düşünüyordunuz değil mi? Ha ha hahaa. Antremanlara full time devam. Pace, Control Flair tarzı özellikleri tamamiyle bitirdikten sonra oynadığınız mevkiiye göre tackling'e shooting'e ve ya passing'e asılın. Asılın ama muhtemelen 15. seviyeden sonra tıkanacağınız için çok kasmayın.

-ikinci sezonda bittikten sonra artık sahalara dönme zamanı gelmiştir diye düşünenler hayalkırıklığı yaşayabilir. Çünkü ben 21 yaşıma kadar sadece 2 maç yapmıştm.

-Artık takımdan ayrılabilirsiniz. Menajerinize takım bulmasını söyleyin. Bayağı takımdan teklif gelecektir. Hatta bunların içinde Real Madrid Chelsea gibi takımlar bulunabilir sakın kabul etmeyin. Efendi gibi normal takımlara gidin birden yükselmeyin.

-Muhtemelen bu sezon ufak ufak maçlara çıkacaksınız. Çok birşey yapmayın. 1-2 asist size yeter.

-21 yaşında Chelsea'ye transfer olmuş ben uzun süre yedek bekledikten sonra şans eseri forma bulmuştum. Tabii hayvani dribling, shooting özelliklerim sayesinde henüz Chelsea ile ilk maçımda tam bir "yıldız" olarak oynayıp gollerimi sıraladım Bu noktadan sonra ise yapacak fazla birşeyiniz yok. Artık her maç ilk 11'desiniz.

-Maç motoru ne güzel öyle. Rakip takım güçsüz bir takımsa hücuma çıkarken savunması nasıl dağılıyor öyle. Benim gibi dribling ve pace özellikleri 30 olanlar bu takımlara karşı inanılmaz üstünlük kurar. Tek yapmanız gereken taç çizgisin kenarında rakip sahanın yarısında beklemek. Güzel bir pas ve şık çalımlar ve gol. Ancak Liverpool, Barcelona gibi takımlarda bu taktik hiç işe yaramaz söyleyim.

-Ufak bir hatırlatma; fazla ünlü olmayan bir markadan sponsorluk anlaşması gelirse 1 seneden fazla yapmayın.

-Doping kullanmayın

-Kesinlikle şike teklifini kabul etmeyin*

-Bu oyunda partnerleriniz çok önemli. Essien gibi bir MC size top taşıyorsa yaşadınız demektir. Ama forvette Fatih Tekke tarzı bir adamla takımınızın hücumunu sırtlıyorsanız ayağınızda ki topu alabiliyorlar aman dikkat!

- (bkz: Peter Baggen)*
trainerını bulup bana yollayacak olana minnettar olacağağım oyun
keyiften sabahlatan oyun. bursasporda oynarken 17 yaşında 19 maçta 1 gol 2 asist ile oynamama rağmen 2.sene de bana şans veren hocam sayesinde 20 maçta 9 gol atıp 11 asist yapınca, 18 yaşında hertha berlin'e transfer olduğum oyun. oyun sardıkça sarsa da, 25 yaşında oynamayı bıraktım, tüm özelliklerimin 30 olduğu, her maç 5 gol 3 asist gibi fantastik istatistikler yaptığım oyunda zorluk seviyesini artırmaya henüz denemedim. ama oyunun en keyifli yanı transfer dönemleri, bu yüzden takımdan takıma geçmek en zevklisi, 2 sene bursaspor, 1 sene hertha berlin, 2 sene atletico madrid, 1 sene liverpool maceralarından sonra son 3 senedir barcelona forması giyince ve haftada 170bin alıp, satın alacak birşey kalmayınca oyun da sıkmaya başlıyor.
edit: birkaç saat önce tekrar açıp biraz oynadıktan sonra haftalık 180bin e Roma ile 3 senelik mukavele imzaladığım oyun..sıkmıyormuş demek ki
son editimle de şunu diyebilirim ki; expert'te oynamak harbi kasıyormuş, yaş oldu 20 hala vestel manisaspor yedek klubesinde oturuyoruz. olsun gene de eğlenceli.
oyundan zevk almak istiyorsanız mutlaka expertte başlayın. yoksa hiç tadı çıkmıyor.
ilk başlarda çok zevkli gelen ama sonraları sıkmaya başlayan oyuncuk.
17 yaşında fenerbahçe'de gol kralı olduktan sonra sırasıyla, olympique lyon, man utd. ve barcelona formalarını giydiğim oyundur. belli bir süreden sonra baymaktadır. hele ki orta sahadan gol atabilecek seviyeye geldiyseniz top sürmeyi bile istemez canınız. fifa 2008'deki be a pro hadisesinin bu oyundan esinlenilme ihtimali çok yüksektir.
27 yasindaki mis gibi topcumu yemis serefsiz oyundur. chelsea'ye milyon dolarlarla transfer olmus bir oyuncum var, oyunu kaydedip kapatiyorum. geri actigimda bir bakiyorum ki genclerbirligi'nde oynayan murtaza paktas isminde yeteneksiz bir defans oyuncusuyum. o gun bu gundur oynamiyorum bu oyunu.
kullanılan bütün serialleri patladığından, para bayılınmadan oynanamayan oyundur. kredi kartını bırak 5 kuruş param yok yahu, olsa çekinmeden veririm 20 dolar. da şimdi sıçtık işte. ulan ne güzel vikingur'da birinci lige çıkmak için dehşetengiz bir mücadeleye tutulmuştuk rakiplerimizle. 10 takımın 6'sının puanı aynıydı 10 hafta sonunda. ki lig de 18 hafta idi. çok eğlenceliydi.

asgeir sværsson adında cenabet bir oyuncum vardı. ilk maçında pozisyonlara girmiş fakat ikinci yarının başında gördüğü kırmızı kartla oyundan atılmıştı. gazeteler hakkında "rezil" yazmışlardı. 3-5 hafta çalıştıktan sonra throttur ağlarına bıraktığı 2 golle adından söz ettirmiş, aynı gazetelerin "muhteşem yetenek!" demelerine sebep olmuştu. muhteşem demediler gerçi. eşine az rastlanır bir yetenek dediler. gerçekten de öyleydi asgeir. ben 2 sezon antrenman yapmadan gol attığımı hatırlamıyorum, bu elemanla 2. maçımda 2 gol attım yahu. önce urvaldsdeild'e yükselecektik. birkaç sezon sonra büyük topçu olacak, tüm teklifleri reddedip takımımda kalacak ve şampiyonlar ligi şampiyonu olduktan sonra takımdan ayrılacaktım.

taraftarlar falan saygı duyacaklar, "saygılar asgeir abi, yolun açık olsun" diyeceklerdi. vikingur hatırasını da bir tarafıma sokarak, ac oulu'yla kupa arayacaktım. inter turku ve turun palloseura benim için kapışacaklardı. mehmet topuz'u olacaktım finlandiya'nın. sonra biraz norveç'te takılıp avrupa'nın göbeğinde oynayacaktım. liverpool, arsenal, manchester, barcelona, real madrid belki...

38 yaşından sonra futbol yaşantıma katar'da devam edecek, kazandığım paralarla at yarışı oynayacaktım. hatta kendi atımı sürecektim.

evet işte böyle. 3,16 versiyonu için registration code ve oyuncu adı veren olursa artı oya boğarım. elden kendisine 20-30 lirayı da verebilirim yakın bir yerde olması halinde. ergen adamız, nereden alacağız 20$ verip de nss?

haydi canlar. seriali olan, serial bilen yardım etsin şu meister düdüğüne. şampiyon vikingur ulan!

edit: buldum ulan! buldum ulan! ihtiyacı olan varsa vereyim.
transferde hinlik yapmayı deneyip başarılı olamadığım oyun. bu konuda, oyuncu değeri anlamında simon abimiz iyi iş çıkarmış.

şöyle ki, fc haka gibi bir kulüpte değeriniz 8 milyonun üzerine pek çıkmıyor. oraya ulaşınca tekrar düşüyor, 6.5 - 8 milyon aralığında geziyor fiyatınız. belki benim kazmalığımdan dolayı böyledir ama zannetmiyorum. top koşturduğunuz lig fiyatınızı etkiliyor. libourne'den hamburg'a transfer olduğum an değerim 3-5 milyon artmıştı. ama haka'da hayatımın topunu oynadığım halde 8'in ötesine geçemiyorum.

niye? adam diyor ki, o kadar büyük adamsan gel seni premier ligde görelim. finlandiya'nın toptan anlamayan elemanlarınına arasında tabi yıldız olursun diyor. benimki de yemiyor tabi. 20 dribblingle falan pek iş yapamazsın ispanya'da, almanya'da, ingiltere'de. finlandiya'da kralım ama.

yine de koyuyor sözlük hat trick yaptığım maçtan sonra fiyatımın 1.5 milyon dolar düşmesi lan...

edit: viking'e transfer oldum. ki viking kalite olarak haka'dan iyiyse de, avrupa'ya katılma şeysi falan haka'dan daha azdır. şu an burada değerim 22 milyonu bulmuş durumda. anlamadım ben bu işi. hani belki norveç daha taşaklı lig diye böyle yaptı. evet fatih burada çok kar var senin de gördüğün gibi. mikrofonu sana bırakıyorum.
bir oyun basit grafiklerle nasıl eğlendirir? sorusunun cevabı.
oynadığım sitede lifestyle imi bir türlü geliştiremediğim oyun. sözlük yazarlarından yardımlarını bekliyorum. ayrıca bu kadar basit görünümlü olup böyle komplike oyunu yapanın ellerinden öperim.
gençliğimin katili olan oyun. hala kayıtlı oyunlarım durur.
an itibariyle indirip kariyere atıldığım ancak maç içine girince anlamsızca kasan bir oyundur.

bilen varsa ışığı yaksın. *