bugün

entry'ler (125)

arda turan

15 şubat 2014 Atletico Madrid Real Valladolid maçının sadece 10 dakikasını izledim. 35 45 arasını. arda topla 6 defa buluştu. 6 top kaybı.
yorum yok.

hukukçular mı daha zekidir tıpçılar mı sorunsalı

(bkz: mühendis vs doktor)
(bkz: avukat vs doktor)
(bkz: hukukçular mı daha zekidir tıpçılar mı sorunsalı)
sorunun cevabı net sanırım. bütün versuslarda tıpçılar vardır. herkes onlardan iyi olmak ister. sözlükte açılan;
(bkz: eneramo vs drogba) (bkz: didier drogba vs moussa sow) (bkz: pierre webo vs didier drogba) (bkz: pierre webo vs drogba nin tozluklari) başlıklarıyla arasında hafif bir benzerlik bulunmaktadır.

ay yıldız tim in ekşi sözlük ü hacklemesi

betaya hala direnen yazarların yaptığı saldırıdır.

aşırı dinci

(bkz: aşırı mal)

yazık la kimin çocuğuysa

(bkz: şakirt) ve türevleri

evrimci görünce kucağına oturan goril

kucağına yazmayı bilen gorildir. goril lan goril *

maymuna koala gibi sarılan evrimci

hayatları boyunca cahil kalacak ve tarafımdan aşağılanacak insanın hezeyanıdır. benim yerimde olup kendisini görebilseydi keşke. ne gülerdi ama

sözlük yazarlarının itirafları

sikerler lan gidip bir konuşayım bakalım neler olacak. haha gör sonra eğlenceyi. vay amk şunu yazarken farkettim ne boş yaşıyoruz lan dur dur ben bir gidip konuşayım. hayatı film gibi yaşamak var lan. konuşayım ben en iyisi. bunu okuyorsan ahaha nerden okuyacaksın bu sikimsonik siteyi koca götlü seni. seviyorum ama seni. okul başlar başlamaz tasa duymadan söyleyeceğim sana. vauv nasıl bir özgüven geldi kesin ben de seni seviyorum diyeceksin. hep böyle sarhoş olacağım. götüreceğim seni başka diyarlara. kollarımda zihnini mavi renkler kaplayacak. gizli bahçelerimde çiçekleri sulayacaksın.

metal fırtına okumuş efsanevi nesil

91-93 lü fındık kadar beyni olmayan nesildir. o kitapları ciddi ciddi okumuştur bir de

starbucksta kola icen kezban

maksimum 17 yaşında olduğunu tahmin ettiğim yazar.

klausunhatunu

dahi anlamındaki de yi ayıramayan sözlük yazarı. başı gök ayağı pınar olsun.

klausunhatunu

bir başka herkesin kendine yazdığını sanan prenses kezban.

yalnız bu sefer gerçekten yazmışlar ya la kızcağıza *

evlat olsa cebine esrar koyup ihbar edilecek yazar

(bkz: yazar geçerim) esrardan değil ama kezbanlıktan müebbet yer.

uludag ve eksi sözlük yazarının kazaran buluşması

bir amele patronundan zam istemeye gittiği zaman gerçekleşebilme ihtimali olan eylemdir.

yazarlar içki olsa hangi içki olurlardı

(bkz: absinth)

abdullah avcı ya iş önerileri

otobüs şoförü. muavinler de sercan sararer, tunay torun.

ülkücülerin ürettiği tek şey

(bkz: ülkücülerin nasıl bir şey olması)

(bkz: ülküyü ocakta unuttum)

kingdom

bütün tespitlerinin doğru olmasıyla beni benden alan yazar. objektif troll

ülkücü ressamlar

(bkz: bozkurt şapeli)

hukukçular mı daha zekidir tıpçılar mı sorunsalı

türkiyede sayısal yeteneği olan sayısal, sözel yeteneği olan sözel seçmez. zeki olan sayısal seçer, diğerleri ea sözel vb. ıvır zıvır sıralanır. hukukçular kim la? benim kafası hiç bir sike basmayan ortalama bir öğrenci arkadaşlarım bile hukuğa gitti siz neden bahsediyorsunuz?