1. 1.
  amblemi büyük bir 'n' harfi olan spor ürün markası. ayakkabıları cok hafiftir, cok rahattır. http://www.newbalance.com da internet adresidir. * *
  6 -1 ... el logan
 2. 2.
  bu hafta elimdeki artık kullanmayacağım GOcardımla bayağ bi indirimle aldığım ayakkabımın markası. eskiden çok ucuz olan ama artık fiyatları coşmuş olan ve yinede çok şekil olan marka.
  2 ... uluzeynep
 3. 3.
  bazi modelleri armut gibi olmasina ragmen bazi modelleri asmis seksilikte bir spor ayakkabi markasi. cok siradisi ve sik modelleri bulunmaktadir. ucuz bir ayakkabi markasi degildir.
  5 -1 ... big up yourself
 4. 4.
  disardan harika gozuken, ayaga giyilince bok gibi duran ayakabi markasi. rahat olacak diye 5-6 santim kalinliginda taban mi yapilir. madem bu kadar estetik kaygisi tasimiyorsun o "n" yi oraya koymayacaksin arkadas, o "n" yi oraya koymayacaksin.*
  2 -2 ... zamjera
 5. 5.
  amerikalıların kıro gibi giyinmesinin sırrıdır. o kalın tabanlı en iğrenç modellerini alıp en düdük kot pantolonun altına giymek gibi zevkleri vardır ki bence görsel şölen diye buna denir.
  3 -1 ... chucklet
 6. 6.
  adidas, nike, puma gibi markaları denedikten sonra ayaklarımın huzuru bulduğu markadır. hafiftir, koku yapmaz, çok rahattır zıplayasınız gelir, herkes bilmez ve giymez. Ancak bazı mağazalarda çok uçuk fiyatlardan satılabiliyor.
  5 ... emreninteki
 7. 7.
  üstünden dozer geçse parçalanmayan ayakkabı...

  (bkz: giyer misin giymem heralde)
  3 -1 ... sonuctahepimizatiz
 8. 8.
  ayakkabılarının yanında öküz gibi "n" harfi yazmasa daha da güzel olacaktır.
  2 -1 ... bebelere balon
 9. 9.
  nine west icin hazirladigi koleksiyonu cok daha şık olan marka.
  2 ... kalinka nyc
 10. 10.
  spor ayakkabıda tek tercih ettiğim markadır. rahattır.
  piyasada ki adidas nike puma çılgınlığında tercih edilesi bir markadır.
  3 ... kulakarkasi