bugün

gerçekten rahat ayyakabı markası. giydiniz mi çıkarasınız gelmiyor. zaten o an yürüyorsanız çıkarmayın, çorapla mı dolaşaksınız sokakta ama yine de biraz overpriced olduğunu düşünüyorum. ayrıca modellerinin hepsinin birbirine benzemesi ve kocaman n logosu biraz sinir bozucu. tamam adım nevzat falan olsa çok rahatsız etmezdi ama değil. adım nevzat olsa bu sefer ayakkabının logosu değil adım beni rahatsız edecekti gerçi. neyse.
sanırım jel tabanı bulunan ayakkabıdır. fiyatı diğer markalarla yarışacak derecedir. ayrıca merak etmeseniz de almayı düşündüğüm ayakkabıdır.
adı n harfi ile başlayanların rağbet ettiği ayakkabı.
Tartismasiz dunyanin en rahat ayakkabilarini ureten markadir. Tavsiye ederim.
bilmeyenlerin fiyatını görünce "ben bunu ezik bi şey sanıyodum" dediği ayakkabı markasıdır.
dün Aldığım haddinden fazla rahat ayakkabı.
converse ve onitsuka tigerdan sonra revaçta olan ayakkabı markası.
görmekten gına geldi şimdiden.
gelip geçici.
o kocaman n harfi olduğu sürece üzerinde, şifalı deseler giymeyeceğim ayakkabı.
geçen hafta aldığım, rahat ötesi değişik bi ayakkabı. Yıllardır sadece adidas giyen biri olarak bu markaya hiç sıcak bakmazdım. O ne öyle amblem mi olur demiştim. Ama rahatlığı görünce almak istedim hemen. Adidas'ın nike'ın neredeyse yarı fiyatı olması ise ayrı bir güzellik. Bundan sonra nb'cı olucaz gibi.
tasarımlarını değiştirmedikçe adam olmayacak ayakkabı markası.
çok rahat olan ama tasarımı çok kötü olan orta düzey spor ayakkabı markası.
v45 modelinde yırtılma olması nedeniyle soğuduğum, 373 modeliyle içe basma sorunum olmaması halinde ayakkabının iç kısmına basa basa yamultmamla birlikte hepten koptuğum ayakkabı markası. ama yok lan, 574 ile bir şans daha vericem.
son iki - üç yıldır yaygınlaşan moda olan ayakkabı markası. ben en sonuncusunu 2003'te almış 2006'da yaklaşık 15 çift new balance'ı dağıtmıştım. o zamanlar türkiye'de pek mağazası yoktu, ilk nişantaşı valikonağı yakınlarında açıldı sanırım.
sırf o kol gibi "n" harfi yüzünden itici gelen ayakkabı markası. abicim kör müyüz biz, ne o öyle.
Zengin ayakkabısı.
Eşofmanın altına çok güzel giden,kot ve keten gibi pantolon türevlerine hiç yakışmayan ayakkabıdır.
hayvan gibi pahalı olan burjuva ayakkabısı.
Kendisini denge bileklikleriyle tanıdığım ıcın asla guvenmedıgım marka. Isınamadım amk markasına . adıda boktan zaten * yeni denge.
buna verecek parayla ustune 100 tl daha koyar lacoste alırım amk.
sakıza verilecek olan 1 liranın üstüne 100 lira daha konularak yerine adidas da alınabilecek olan ayakkabıdır.

hatta 1 liranın üzerine 25.000 lira koyup ikinci el opel astra bile alabilirsiniz.
ürünleri bu sezon başında mağazalarda eskiye nazaran daha sık görülen ayakkabı markası.
şu anda http://www.hepsiburada.com da indirimde olan ayakkabıdır. 108.99 tl ye kadar düşmüştür.
ayakkabı modellerinin hepsi birbirinin tıpkısının aynısının bir benzerinin şıp demiş burnundan düşmüşünün ikizidir. (bu marka ayakkabı almak için bir mağazaya girecek olanlar kafasında model tasarlamaması önemle rica olunur)
hiç kullanamadığım fakat bir o kadarda hoşuma giden çok kaliteli ayakkabı markasıdır.
amblemi "n" şeklinde dikişli olan her türlü renk, tasarım çeşitliliği olan dünyada bir hayli popüleritesi olan daha çok ayakkabı formasyonunda türkiye de alıcısı olan ingiliz markası. bunun yanında türkiye de çok sayıda ayakkabı formasyonunda taklide sahip olan marka olma özelliğine sahip, rahat, kullanışlı ve her türlü kombine müsait bir spor ayakkabı çeşitliliğine sahiptir.
ürünün fanatikleri bir new balance ayakkabının taklit olup olmadığını bir km öteden anlar.

http://www.scusasesonoall...p;h=180&zc=1&q=95

taklit new balance.
görsel
güncel Önemli Başlıklar