bugün

(bkz: atatürkçüyüm ama evet vereceğim/#36038722)
chp atatürk ün adını daha fazla kirletmesin diye evet demişsin. Şimdi eveti savunan akp zaten 13 senedir atatürkü savunarak geldi bu zamana kadar değil mi ? bundan 5 sene öncesine kadar atatürke ettikleri hakaretleri bi araştır. akıllı bir insan evet veremez çünkü bu bir parti işi değildir hepimizi ilgilendirir.
referandumu seçimle karıştıran mal beyanı. yok akp şöyle o yüzden hayır, yok chp şunu yaptı o yüzden evet.

açın okuyun maddeleri ne verecekseniz verin amk. takım tutar gibi parti mi tutulur. cahilliğiniz ülkenin anasını sikti yıllarca.
açıklaması yok hala evet veriyorum diyen katıksız maldır abi. Hadi buyrun.
bir verme çeşidi olarak evet vermek.

tanım: bir soru.
görsel
cevabı içinde saklı soru. bir çelişki ve emin olamama hali yansıması.
ateist ve sol zihniyettekilerin ayristirma ve kucuk gormeleri.yine de kararsizim fakat bu zihniyettekilerle ayni safta yer almayi kendime yakistiramiyorum. tek nedenim bu.
referandumda evet tarzı başlıklara cidden neden evet denmesi gerektiğini görmek için giriyorum. şu ana kadar hiç bir sayfada mantıklı bir argüman görmedim. bir kişi bile çıkıp yazmamış ki yeni anayasa paketindeki x maddesi sayesinde a, b şeklinde gelişerek terörü, işsizliği vs. bitireceğiz. varsa yoksa falanca hayır dediği için evet, hayırcılar terörist olduğu için evet, inadına evet*, kılıçdaroğlu chp'yi bırakmadığı için evet.

bir de seçim sloganlarından birisi de şu : "türkiyenin yeni vizyonunu gençlerle belirlemek için evet.". şimdi gençler kısmına gelmeden önce türkiyenin vizyonu neydi ona bir bakalım. ulu önder mustafa kemal atatürk biz gençler için hedef "muasır medeniyetler seviyesine çıkmak" demişti. bu ne demektir ? kabaca en medeni devlet olmak diyelim. şimdi önümüzde en medeni olmak gibi gayet güzel bir hedef var. bu hedefin, bu vizyonun neresi yanlış ki değiştirme ihtiyacı hissettiniz ?
Çünkü ben hayır diyemem ki felan denilse daha mantıklı olur.
-neden evet veriyorum?
+doğru lan, ben de vermem, neden vereyim?
Milletteki mantığa bakar mısınız....

Otu boku üretmek için evet diyorum...

2 sorum olacak...

15 senedir birileri birşey üreteceğiz dedide, başbakan mı hayır dedi?

15 senedir RTE nin isteği dışında ne yapıldı veya ne yapılmadı bu ülkede?
cunkü sen eved demessen, uçak gemisi yabamazlar, icine ucag goyamazlar.

vatansever, hakikatli bir gencin nedenleridir.