1. 1.
  washington wizards dan sacramento kings e mitch richmond karşılığında takas olduktan sonra, sacramento da en iyi dönemini yaşayan, iyi olduğu dönemde şahsi kanaatime göre nba in en iyi 4-5 oyuncusundan biri olan, sonra sakatlıklarla gelen düşüşle kendisini 76ers da bulan ve en sonunda oynamadan alacağı 20 milyon dolardan rahatsız olan yönetimle anlaşarak serbest kalan oyuncu. şimdi de detroit pistons la anlaşmıştır kendisi kariyerinin son günlerinde. detroit taraftarının savunmada kolunu,bacağını kımılldatmayıp hücumda yüzsüzce çok top kullanmak isteyen webber a ne kadar dayanacağı da şüpheli tabii.
  2 ... sayid jarrah
 2. 2.
  büyük ihtimalle pistons nba kariyerinin sonu olacaktır.kings günlerine dönmesi zordur.
  1 ... evildeth
 3. 3.
  hala nba in yıldızları arasında gösterilmesi ayrı bir yüzsüzlüktür. *
  2 -1 ... serander
 4. 4.
  detrot belli duzeni olan bir takımdır. bu duzen larry brown doneminde daha ön planda olsa da sounders doneminde de surmustur. bir sistem takımıdır detroit. chris webber a baktıgımızda da disiplinsiz ve de oynadıgı ya da takımlara(sacramento neyse 76ers performansı goz onune alındıgında) ayak uyduramamıs bir oyuncu modeliyle karsı karsıya kalıyoruz. bir soz vardır:"en buyuk transfer basarılı takımı koruyabilmektir". chris webber dilerim bu basarılı takımın kimyasını bozan adam degil extra bir seyler katan adam olur detroitte.
  1 ... anil teknik
 5. 5.
  yeni takımında 84 numaralı formayı giyecektir.
  ... anil teknik
 6. 6.
  basketbola michigan state'de başlayan ordan washington widzars'a takas olan sonrasında sacramento'da müthiş yıllar geçiren ve takımın yıldızı olan bir basketbolcuydu.2 sene önce (bkz: philadelpha 76 ers) e geçmiş ordan'da (bkz: detroit pistons) a yollanmıştır.ncaa de oynarken sampiyonluk macında maçın son anında molaları yokken mola almaya çalışmış ve maçı karşı takıma hediye etmişliği vardır.4 sene önce ligde shaq kadar saygı görmesine rağmen detroit'e beleş gitmiştir,ve detroit'te 84 numaralı formayı giyer.
  ... the fakir
 7. 7.
  devasa elleri ve sağlam fundamentalıyla bilinen, steve nash ayarı asistleri de mevcut bir nba yıldızı.
  ... nevarki
 8. 8.
  golden state warriors ile kontrat imzalamış*, nba kariyerinin başladığı yere dönmekten de mutlu olduğunu belirtmiş. kanımca isabetli bir karar vermiştir warriors webber'ı kadrosuna katarak. tabi artık yavaş yavaş yaşı kemale eren webber, warriors'ın hızlı basketboluna ayak uydurabilecek mi onu zaman gösterecek..
  ... stoudemarionash
 9. 9.
  olympiakos tan aldığı teklifi nba den aşağısı kesmediği için reddedip, kariyerini başladığı yerde bitirmeye karar vermiş oyuncu.
  2 ... notrinova
 10. 10.
  1993 draftında kendini seçen golden state warriors'a uzun seneler ardından geri dönüş yapmış basketbolcudur. tecrübeli oyuncunun 1 yıl için 1.2 milyon dolar alacağı açıklanmıştır. geçen sezonki Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers serisinden bugüne kadar hiçbir resmi maçta forma giymeyen Webber'ın kondisyoner eşliğinde çalışmalara başlayacağı ve allstar öncesi forma giyeceği belirtilmiştir.
  ... bionic