bugün

Hoş gelmiş 11. Nesil yazar. inşallah vajinası vardır.

Beybi!
bok var geldin tebrikler.
Tanısan seversin.
Kız ne biliyim benzettim. Ben anlamıyorum böyle şeylerden valla.
iyi bir yazar.
hoş gelmiş.
Bu zor günlerimde yanımda olan yazar, iyiki var yoksa linç edilmiştim çoktan burda.
(bkz: seri artı oy veren melek)
sözlükte kaliteli nadide yazarlardan.
Haftaya düğünümüz var takı takicak herkes gelebilir.
kendisi benim sevgilimdir, yakında evlenicez. herkes ayagını denk alsın melegime kimse eksi vermesin kötü yorum yapmasın.
yakarım sözlüğü sevgilimi size ezdirmem,
allaha yemin olsun hiçbirinizi sol frame'de gezdirmem!!
görsel
hasretinden prangalar eskittigim çukulatam, zalım zall ayırdı bizi, ama artık geri döndük bitti bu ayrılık.
mükemmel bir yazar.
Rus kekosunun yan hesabı.
Dünyada gördüğüm en iyi hatunlardan biri. Ruskekosu ile üçüncü ararsanız burada olduğumu bilin * .
bazılarını kudurtan yazar, üstelik kız hiç etliye ve sütlüye karışmıyor kendi halinde yazıyor yinede kuduruyorlar.
(bkz: agla)
Yaşamaya başladığı aşkı hafiften kıskandığım yazar.
Kendi halinde güzel bi kızçe, belli ki sevgisini verebileceği bir erkekte bulmuş.
Bize de tebrik etmek düşer.

Etliye sütlüye karışmadan kendi yağında kavruluyor işte, ama bazı polemiklere istemedende olsa dahil oluyor, olmasa daha iyi sanki?
çok iyi kalpli bi yazarın kalbini kırdınız sayenizde gece üzüle üzüle uyuyacak, şimdi burda bi güzel yazardımda degmez. etliye sütlüye karışmayan bi yazara ettikleri laflara bakın.
Bu yaz magazin haberlerinde baş köşeleri süsleyecek yazar. Dikkat etsinler kekoyla paparazzilere yakalanmasınlar.
iyi bir yazar, kendi halinde takılıyor, diyelim ki farklı hesapları var, ama kimseye bir zararı yok.
farklı hösöplörö var denilen yazar. bu kızı neden bu kadar kıskandıklarını anlamıyorum.
sözlükteki diğer kızlardan neyim eksik diyerek kendi popülaritesini arttırmak için yancı olarak bir kekoyu kafalamış olan yazardır. çakal karı seni.
d0ru konuş sevgilimle. küstahlık yabma.
(bkz: Çakal karı falan ayıp oluyor yalnız yiğidim)

Popülerlik için kimseye kafalamaya gereği olmayacak zaten popüler ve (bkz: Ruskekosu) na aşık bir yazar.
Harun değil hatun olan yazar. inanmanız için mememi açalım anlamadım yani.