1. 1.
    Samsung telefonunuzun navigasyonundan bulabiliyorsanız plaket vermek isteyeceğim insandır.
    bilmece gibidir zordur.
    ... patronum
  2. 2.
    sonunda siktir et biz yine bildiğimiz yoldan gidelim demektir.
    1 ... uncle jun
  3. 3.
    yandex navigasyonu kadar kendini bilmez bir navigasyonla oldukça zor olandır. gidilecek yeri en uzun yoldan anlatıyor, yolun yarısında bakıyorsunuz zaten gelmişsiniz.
    ... i ra
  4. 4.
    kolay kullanımı sayesinde şehirler arası ulaşımda bile kolaylıkla ve nokta hedef bulmada sorun yaşamadığım, s4 telefonumda kullandığım igo navigasyonudur.
    ... saveas
  5. 5.
    Güncel olanı için geçerlidir.
    2 ... aydinoglu vertigas
  6. 6.
    geçen maçka'da hastaneye gideceğiz. kaynım böyle işlere meraklı yolu navigasyondan bulacak. bildiğim yolda bana değil navigasyona inanacağı tuttu. hastanenin önüne geldik. geldik diyorum ,yanlış biliyorsun navigasyona göre 2300 m daha var diyor. tabelayı oku diyorum. adamı zor ikna ettim .yoksa 2300 m daha gidecekti.
    2 ... dinazorus
  7. 7.
    Eskişehir'den Çorlu'ya giderken bizi mall of istanbul'un kapalı otoparkına sokan alet.
    ... buharlipc
  8. 8.
    Haritadan yolları doğru gösteriyor ama sen ilerlerken aynı noktada göstermiyor gibi. Yani bir yer mesela hastane veya okula falan gideceksen açıp yerine bakıp bu yolun ilerisinde buranın sağında işte buradan böyle gidebilirim diye bakabilirsin.

Ama tamamen onu izleyerek bulmak zor ama bazende yapacak bir şey yok. Bilmiyorsan bakacaksın uğraşacaksın.
    ... keyfkahyasi
  9. 9.
    Haritadan yolları doğru gösteriyor ama sen ilerlerken aynı noktada göstermiyor gibi. Yani bir yer mesela hastane veya okula falan gideceksen açıp yerine bakıp bu yolun ilerisinde buranın sağında işte buradan böyle gidebilirim diye bakabilirsin.

Ama tamamen onu izleyerek bulmak zor ama bazende yapacak bir şey yok. Bilmiyorsan bakacaksın uğraşacaksın.
    ... keyfkahyasi
  10. 10.
    bazı arkadaşlar yanlış yola hatta avm otoparkına felan girdiklerinden dem vurmuş. navigsyonla yolda olmak bazen 3 e ayrılan yollarda korelasyon sağlamak kolay değil. bu biraz zamanla tecrübeyle halledicek bir durum.

selamlar
    ... sphenoidale