1. 1.
  başrollerinde nicholas cage ve diane kruger in oynadığı bir macera filmi. da vinci şifresi kitabının popüler olduğu zamanlarda çıkması ilgiyi biraz artırmış olabilir ama aynı esrarengizliği verememekte.

  yüzyıllardır aranıp bulunamayan hazineyi, iki günde bulup ayaklarınızın altına serer. şifre dediğin nedir ki zaten, leb demeden anlar ben gates*.

  http://www.beyazperde.com/film/2256
  3 ... don kişot
 2. 2.
  şu aralar moviemax kanallarında dönmeye başlayan film.diane kruger'a hayran olmamak imkansız.ayrıca şifrelerin kurulumu da güzel yaratıcı olmuş.genel olarak çok muhteşem olmasa da sürükleyecek bir film.
  1 ... yildirimbjk
 3. 3.
  pazar gecesi saat 20,30 da moviemax te gösterimi başlayan bir nicholas cage macera filmi olup seyretmesi eğlenceli ve keyfilidir seyretmeyenlere tavsiye edilir
  1 ... enterezan
 4. 4.
  Masonluğun üzerine kurulan seyredilesi film. hele harita, define, gömü ve tarihi eserlerle ilgileniyorsanız ilginizi muhakkak çekecek.
  1 ... ofkeli kalabalik
 5. 5.
  ankara-izmir arasında seyrettiğim film. zaman geçirdi ama buram buram amerikan filmi kokan bir filmdir kendisi.

  ---dikkat---
  nicholas cage filmin en hareketli sahnelerinden birinde filmimizin bayan başrol oyuncumuzu haşin birbiçimde çevirip öper biz de "ohaa len" deriz.
  ----dikkat---
  2 ... la mer
 6. 6.
  "indiana jones milenyum" olarak adlandirabilecegimiz hazine avcilarini konu alan film.
  1 ... radament
 7. 7.
  (bkz: national treasure book of secrets)
  1 ... gonul diyorum akil diyorlar
 8. 8.
  patlama riskine ramen aksiyon ve gerilimden dolayı çiş etmeye gidemediğim, son yıllarda izlediğim en iyi filmlerden. tarih kurgusu gerçekten çok güzel işlenmiş. aksiyonlar, görsel efektler, iyi oyunculuk, iyi bir kurgu, iyi bir yönetmenle aşmış bir film olduğunu düşünüyorum. şifre çözmeli oyunları, hikayeleri seviyorsanız bu filmi de sevme ihtimaliniz çok yüksek. tek eksik, beğenmediğim yönü ''bakın ulan amerikanın ne ak ne kadar temiz bir geçmişi var'' mesajı verilmeye çalışılması.
  1 ... exelance
 9. 9.
  --spoiler--
  can i marry your brain
  --spoiler--
  3 ... notrinova
 10. 10.
  --spoiler--
  filme adını da veren milli hazinenin aslında pek milli olmadığının ortaya çıktığı film.
  hazinenin çoğunluğunu mısır, roma gibi uygarlıkların hazineleri oluşturmaktadır.
  --spoiler--
  ... elijah snow