bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  national treasure filminin devam filmidir. ilk fimde olduğu gibi, filmin yönetmeni jon turteltaub, yapımcısı jerry bruckheimer dir.
  filmin vizyon tarihi 11 ocak 2008 dir.

  ilk filmin oyuncuları ikinci filmde de tam kadro oynamaktadır. bı oyucular nicolas cage, diane kruger, jon voight, justin bartha, ve harvey keitel dir. ayrıca bu oyunculara ikinci filmde helen mirren ve ed harris gibi iki dev daha eklenmiştir.

  yani sizin anlayacağınız, değmeyin keyfime gitsin...
  1 ... gonul diyorum akil diyorlar
 2. 2.
  --spoiler--
  wooowww
  --spoiler--

  http://www.apple.com/trai...er/nt2_trailer_large.html
  1 -1 ... gonul diyorum akil diyorlar
 3. 3.
  Türkiye'de Büyük Hazine:Sırlar Kitabı isminde vizyona girecek film.
  ... kajmer
 4. 4.
  ilkini izlememe ragmen cok keyif aldıgım filmdir.

  --spoiler--
  ozellikle ferrari sahnesi koparmıstır.
  --spoiler--
  1 -1 ... avadakedavra
 5. 5.
  asırlar boyunca gizli kaldıktan sonra 5 dakikada çözülüveren sırların anlatıldığı büyük hazine serisinin ikincisine şöyle bir bakayım dedim.ilk filmdeki iyilerin kadrosunu tamamıyla koruyan vede bu cağnım kadroya dâhil edilen yeni oyuncular nedeniyle neredeyse kendimizi görmeye mahkûm hissettiğimiz filmde bolca aksiyon var. filmimiz abd'nin en çok sevilen başkanlarından abraham lincoln ün bir tiyatroda uğradığı ve sonuç olarak ahrete göçtüğü suikastla başlıyor. böylelikle senaryo ihtiyacı olan tarihsel inandırıcılığa kavuşarak iddialı bir giriş yapıyor. sonrasında; kovalamaca ve bunun yanında ben gates;in ailesinin adını temize çıkarması ile tavan yapan bir aksiyon ile devam ediyor. ikincisi, ilkinden daha doyurucu olan ender bir film olduğu kanaatine varmak pekte uzun sürmüyor. filmde ki her şey iyiydi hoştu da bide ben gates sudan çıktıktan sonra telefonla konuşmasaydı n'olurdu sanki yoksa suya dayanıklımıydı o telefon?
  1 ... ajiteadam
 6. 6.
  nicolas cage'in büyük hazine filmi'nin devam filmidir. genelde filmlerin 2. serileri pek o kadar güzel olmaz, fakat bu 2. film de ilkinin tadında. filmin bulmaca şeklinde olması ayrı bir keyif veriyor insana. klasik hazine arama filmlerinden oldukça farklı. mutlaka izlenmesi gereken filmlerden biri.
  2 ... the she
 7. 7.
  nicolas cage'in hatırı için sonuna dek izlediğim filmdir.

  --spoiler--

  başkanla olan sahnede hassiktir deyip konsantrasyonumun içine etmiş filmdir. olur olur da bu kadar mı olur? amcanın oğlu mu yahu o? amerikan başkanına bak! götüne parmak ataydın bir de... hadi oval ofiste cirit attın, sesimizi çıkaramadık nicolas ama sen bu senaryoyu nasıl kabul ettin yahu? para diye sattın mı kendini? ühühü hühü

  --spoiler--

  (bkz: hayal kırıklığı)
  -1 ... if not than what
 8. 8.
  --spoiler--
  film boyunca orospu cocugu takilan mitch'in son anda delikanlı olduğu film.
  --spoiler--
  1 ... vattafakizgoin10
 9. 9.
  filmdeki riley karekteri beni koparmıştır efendim. tartışması en başarılı karekte riley'di. filme gelince başarılı sayılabilecek fimlerden bir tanesi. en azında cage'in son zamanlarda oynadığı saçma filmlerden biraz daha başarılıydı.
  ... suicidal imbecile
 10. 10.
  hepsi tamam da koskoca olmec uygarlıgının amerika'nın göbeğinde rushmore dağında ne işi var be adam diye sorgulatan filmdir.
  1 ... gwaihiri