bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mardinli iş adamı. sarp kuray ın yakın arkadaşıdır.70 li yıllarda doktorcu örgütlere maddi destekte bulunurken işi büyütüp 90 lı yıllarda borsa dan servetine servet katarak ülke gündemini epey meşgul etmişti. hatta" özalın altın cocuğu" diye tanımlanıyordu kendisi. daha sonra cem uzan vakkası nda olduğu gibi sektörün diğer büyükleri tarafından harcanarak bütün şirketlerine el konuldu. selameti isveçe kaçmakta buldu.halen hayattadır.

  sitesi için.

  (bkz: http://www.nasrullahayan.com/)
  ... orloff
 2. 2.
  1985 yılları döneminde sabun tozu işinde faaliyette bulundu, devam eden süreç içinde mecidiyeköy'de adı turkinvest olan aracı kurum kurdu. bu kurum aracılığı ile iyi para kazandı, teb bankası üzerinde spekülatif oynamalar yaptı, bağfaş'ta aynı oynamaları yaptı. ereğli demir çelikte oynamak istedi. dönemin oligark sistemi bu şahısa destek çıktı akabinde tepede anlaşmalıklar su üstüne çıkınca türkiye'deki misyonu sona erdi isviçre isimli barbar ülkede ikamet etmektedir. en son bildiğim fındık tüccarlığı yapmaktaydı.
  ... goliaht
 3. 3.
  "özel sektörün borcu 191 milyar dolar.. kurun her bir kuruş yükselişi 2 milyar tl (1 milyar dolar) zarar yazar.." diyerek herkesten yalaklanma görmeye pek alışmış AKP yöneticilerini sinirlendirmiş iş adamı.
  ... asuregibisurat