1. 1.
  uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

  (bkz: hoş geldiniz)
  -1 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 2. 2.
  hocasini unutmuslar diye giriş yaptıran başliğin, kıymetli yazarin nicki olduğu gerçeğiyle karşılaşildiği andir. * *
  1 -1 ... batmanli batman
 3. 3.
  #4947892, entrysinden sonra bu kadar da olmazki * dedirten yazar. ayıptır allah inancı adı altında kulu bu şekilde aşşağılamak hiç bir inanana sığmaz.içki iyi yada kötü demiyorum ama trakyada ağzına içki sürmemiş belki hacı teyzem chp ye oy verdi diye günahına ne hakla giriyorsun?
  1 -1 ... arwen asya
 4. 4.
  sırf tamamen özgür oldukları demokratik tercih haklarını akp'yi desteklemekten yana kullandılar diye, çok ses çıkarmalarıyla ünlü siyasi kesim tarafından sözlükte tam anlamıyla manyakça linç girişimlerine uğrayan, ne cahillikleri ne düzenbazlıkları kalan, ne onurları ne ırzları bırakılan, zekalarının aşağılanmasından deveye diken'li sinkaflı küfürlere kadar envai çeşit "mahkemeye sunulsa suç sayılacak" hakarete, saldırıya maruz kalan milyonlarca insan varken,

  bu arkadaşımın, bu kardeşimin trakyalılarla ilgili -çoğu trakyalının da övündüğü bir sıfatı içeren- bir yorumu göze batmış. günah alıyormuş. eğer mevzuya günah almak diye bakacaksak seçim sonuçları açıklanmaya başladığından beri sayenizde melek olduk, bırakın iki laf da biz edelim. siz bu galeyancılığı bırakmadıkça bizim adımıza hep seçim sandığı konuşacak ya gerçi, neyse.

  aslında sırf "chp'li olmamayı gericilik olarak nitelendiren" birine eleştiri yaptım diye şahsıma ağır hakaretlerin saydırıldığı 20 küsur entryye yazdığım cevapta "zavallı" kelimesini kullandım diye entry'min moderatör hazretlerden biri tarafından silindiği bir sözlükte bu kadar "akıllı yaşam belirtisi" beklentisine girmek doğru mudur, onu da bilemem.
  3 -2 ... le phallus
 5. 5.
  özü sözü bir adam gibi yazarımız allah yolunu açık etsindir.
  1 ... kopyaci
 6. 6.
  bana 2. hoşgeldin entrisi girmiş şahane yazar.
  ... fordcu imam
 7. 7.
  muhafazakar milliyetçi.
  ... bynet
 8. 8.
  yeni yılın kendisine sağlıki barış, huzur getirmesini dilediğim yazar.
  ... saldirayterk
 9. 9.
  renktaş yazar. daim olsun!
  1 ... rivne
 10. 10.
  (#13395178) kalemine sağlık.
  yazdıkları okunması gereken yazarlardan bir diğeri.
  1 ... firstman