1. 1.
    4. nesil yazar. iyi de yazıyor.

uykusundan kopup da gelen edit: sözlüğe ilk katıldığı zaman güzel şeyler yazıyordu. bozdu mu, kafasını mı çarptı ne anlamadım kerata. farklı farklı şeyler yazılmış hakkında.
    2 -1 ... mikserde yuzen balik
  2. 2.
    ÇERKES OLDUĞUNDAN ŞÜPHE ETTiĞiM YAZAR. *
    1 -1 ... geranium
  3. 3.
    futbol takimi tutma gulunclugu basligini acarak 40 milyon turkiyeliye, milyarlarca dunyaliya giciyla gulen yazar. elit insan. burjuva kesimin uludagsozluk temsilcisi.
    1 -4 ... cooldiver
  4. 4.
    dikkate alınmayası yazar. din konusunda açtığı başlıkları bakış açısı olarak yorumlamıştım ama futbol takımı tutma gülünçlüğü isimli başlık, fake bir hesaba ya da celebrity olma çabasına işaret ediyor. buradan siz saygıdeğer yazarları uyarıyorum. bu yazarın başlıklarını celallenmeden okuyup, listedeki başka bir başlığı doldurmayı tercih edin, prim vermeyin.
    2 -1 ... impayatoy
  5. 5.
    fethullahçı yazar.
    cemmaatının en eğitimli en kültürlü üyesi.
    merakla izliyoruz.
    2 -1 ... pammuk
  6. 6.
    hükümetlerin bir araya getiremediği insanları stadlarda bir araya getiren futbol konusunda anlaşamasak da, hoşgelmiş 4. nesil yazar.
    1 ... legend of the stranger
  7. 7.
    futbolu sevenlere gülen yazarmış. ben de ona buradan gülüyorum. futbol izlemek zevk vermiyor saçma geliyorsa izleme milletin izleyip izlememesine laf atmak niye? futbolla her başlıkta saçma sapan entry bulundurur bu şahsı muhterem.
    3 -2 ... haydar dumensiz
  8. 8.
    (bkz: dördüncü nesil çaylak)
    1 ... thedewil
  9. 9.
    bazı gizli gücler tarafından hortlatılan yazar.
    -1 ... darklove
  10. 10.
    olaylara ve kavramlara geniş açıdan bakabilmesini dilediğim yazar.
    3 ... legend of the stranger