bugün

konyalım isimli türküyü yorumlamış olan sarkıcı.
en ünlü konyalılar listesinden mevlana'nin önce birinci sırada olan ve konyalıdan başkasına bastırmamayı prensip haline getirmiş olan bayan.
konyalım türküsünü iki ayak üstünde söyleyebilen memeli.
manda kasa güğümleriyle,lise çağına yeni başlamış bol sivilceli veletler dahil bir çok türk abazasına osbir malzemesini layığı ile yerine getirmiş,göğüsleri ve konyalı olması dışında pek de bilinmeyen,şarkıları da dinlenmeyecek kadar kötü olan hatun kişi..
eski eşiyle baş harflerinin olduğu bir plakaya sahip olan arabasını plakayı değiştirmek için satan, ama sonradan plakayı araba satmadanda değiştirebileceğini öğrenen yürüyen memeli.
"konyalidan ba$kasina bastirmam" isimli nadide turkuyu soyleyen $ahsiyet.
konservatuar eğitimi almasına rağmen popülerliğini göğüsleriyle kazanmış olan şarkıcı kız.
çifte bela adlı bir dizide rol almışlığı olan kimse.
göğüslerini küçülten şarkıcı. hoş olmuş. bir de ağbisi vardır oyuncu. kesinlikle yetenek ve başarıda nadide'yi 10 gömlek katlar. ama popülerlikte değil tabii ki. nadide hep göğüs farkıyla öndedir. (bkz: ali nuri türkoğlu)
bana gore jennifer lopez den hicbir eksigi olmayan kisi. turkiyenin en seksi kadinlarindan birisi.
yeni imaj yaptığından bugünlerde her tv programında karşımıza çıkacak şarkıcı.
memelerini kücülterek avuc boyutuna getirtmiştir kendileri. e haklı kadın diğer türlü 3 kişi anca kucaklayabiliyordu.
uzun zamandır piyasadaki magazin haberlerinden ismini cismini eksik etmiş, ex şarkıcı. gönüller, kendisini tez zamanda, kah güdümlü füzeleri, kah yeni sevgili haberleriyle, magazincilere malzeme olarak görecek günü beklemektedir.
bosanmasından mütevellit tekrar ortamlara akmasını beklediğimiz...
bu gece pazar keyfini sunan bayan. evrim gecirmis sanki. acaba kac ameliyat oldu?
an itibari ile sabah sabah seda sayan kod adlı programa meze olmuş insan, yeni albümünün promosyonunu yapmaya çalışmakta. lakin estetikten tanınmaz hale gelmiş kendisi.
adının bile bu sitede gereksiz yer işgal ettiğini düşündüğüm, kendini sanatçı kabul edebilen şahsiyet.
kendisini namuslu bir genc kiz olarak tanimlayan sarki soyleyen insan.
an itibariyle şov tivi de ahlaklı olarak bi yerlere gelebildiği için birilerine (başını izleyemedim , kim olduğunu da vallahi anlayamadım) acıyarak bakan insan.

(bkz: ben demedim o söylüyo)
şu an beyaz show da anlamadığım sözlere sahip şarkıyı söyleyen iri göğüslü mini etekli kadın .
önceleri "düzenli beslenme ve spor yaparak" verdiğini söylediği kiloları üstünden bugünlerde lahana hapı pazarlamak suretiyle para götüren dişi.

alakalı olarak;

(bkz: paranın sıcak yüzü)
(bkz: paranın gözü kör olsun)

kısaca;

(bkz: para para para)
yırtık dondan çıkar gibi her sitede karşımıza çıkan öff dedirten kadındır. cabbage pow diye bi hapın reklamını yapıyor ama heryerde mi çıkar yeter ya.
vücudunun dörtte üçünün göğüsle kaplı bayan. birde konyalılara karşı zaafı vardır kendisinin.
esas şöhretini ünlü fotografçı erol atar' ın çektiği seksi resimlere borçlu olan şarkıcı.
bir tarafıyla meşhu olmuş konyalı bir hatun.
kendisi itü'de okumaktadır. ders durumu da gayet iyi hatta. ilk gördüğümde aa kıza bak ne kadar nadide sultan'a benziyor demiştim. dikkatli bakınca gördüm ki bu kişi nadide sultan'ın ta kendisidir. saç baş dağınık, sıfır makyaj, sıradan bi gömlek ve kot, elinde kitaplar ve su şişesiyle görünce insan ihtimal veremiyor tabii doğal olarak. o değil de tanıyamamamdaki en büyük sebep göğüsleridir sanırım, çünkü bayağı bi küçülmüşler gerçekten. insan nadide sultan denince daha farklı bişey hayal ediyor ilk etapta.
tacize uğramış bayan meme lakaplı eski meşhurlardandır.

http://starlounge.tr.msn..../index.cfm?objectid=84719
yaşı ilerledikçe daha bi lolitalaşan güzel sanatçı ablamız.

bi de an itibariyle disko kralı' nda konuktur kendileri. tüm güzelliği ve seksapeli ile gözlere ziyafet veren dişi kişi.* *
Uçaktan paraşütsüz atladığında ölmeyecek tek insan.
konyalının meziyetlerini öven kişiliktir. ama bu övgü adanalıları görmemesinden kaynaklanmaktadır.
bugünkü disko kralında gayet leziz görünen hatun. * * *
15 senedir göğüsleri sayesinde ekmek yiyen hatun.
gogusleri hakkinda daha fazla konusmak istemeyen hatundur. e goz onunde olunca konusuyorduk, sokmayaydin gozumuze.
göğüslerini küçülterek yazık etmiş hatundur. vakti zamanında seda sayan ellemiş, ve "gerçekten taş gibiymiş" demişti füzeleri için.
göğüslerini küçülterek beni isyan ettirmiş kadındır. biz seni göğüslerinle sevdik be...
gerçekte çok güzel bir yüzü vardır(gördük ki konuşuyoruz). masumane bi duruşu vardır ama insanlar yüzü yerine göğüsleriyle ilgilendiği için bunun farkında değillerdir.
sonunda goguslerini kucultturmus, yuzu gozu acilmis sarkici.
disko kralında okan ın verdiği ayarlara karşı gayet başarılı bir şekilde mücadele etmiştir.
sürekli gülüyor yahu!
(bkz: açmayın memeler var)
seksi poz vermekten bıkmayan kadın. zamanında televole sayesinde her hafta memelerine klip çekiyordu. şimdi o kadar olmasa da, yine ucundan kıyısından açık saçık fotoğraf çektiriyor.

bazıları vardır, ünlü olana kadar açarlar, olduktan sonra bırakırlar. ama bu öyle de değil. sürekli meme pozu veriyor efendim durduramıyoruz. bir de küçülttürmüş onları güya. bu küçük haliyse, büyüğünü görmek istemiyorum.

kendisi yıllardır var ama elle tutulur, gözle görülür bir icraatı yok. (hayır, memelerini kastetmedim, tööbe tööbe.)
sürekli bir cover halinde, şimdi de "olmadı gitti" sayesinde müzik kanallarında görülüyor, programlara çıkıyor. cover yoksa da, "zayıfladım, 10 kilo verdim, şunu yedim" gibi konularla ekranda.
(bkz: meme)
travesti midir acaba dediğim bayan, öyle bi tipi var gibi, ayrıca vücudunda 1 gram yağ yoktur, çünkü hepsi göğüs bölgesinde toplanmıştır.
son zamanlarda Dillere çok çabuk pelesenk olan bir şarkı çıkardı .
(bkz: olmadı gitti)
60 lı yılların sonunda türkiyede dünyaya gelmiş olup,dünya meme şampiyonudur.samantha fox gibi bu dalın şampiyonunun artık nadide'den sonra esamesi okunamamaktadır. türkiyede de nigar uluerer ve banu alkanın tahtını yerlebir etmiştir .bu hanımefendi kızımız sanıldığı kadar mutlu değildir.14 yaşından itibaren yerçekimi denen illete maruz kalmış,ip atlama ,sek-sek gibi yaşıtlarının oynadığı oyunlara katılamamış bir mağdurdur.o tarihten itibaren nadide ,kalabalık yollarda da rahat yürüyememiş ya kendi çarptığı insanları ağır yaralamiş ya da kendine bakanların kaza yapmalarına neden olmuştur. bir ara atletizm sporuna merak saldıysada start hakemleri tarafından rakipleriyle bir hizaya alınamadığı için bu spordan uzaklaştırılmıştır. nadide için yerçekimi fazla olan bu dünyada yaşamak azap olmuş,kendisine nasa tarafından yardım eli uzanmıştır.nadide şimdi nasa tarafından kendisi için yapılan yer çekimsiz ortamda hoplayıp,zıplamaktadır.
babası türk olan nadidenin anne tarafının hollandalı olduğu söylenmektedir .
an itibarıyla olay tv de türkü ziyafeti vermektedir.
eğitim dedikleri bu olsa gerek nerede eski nadide sultan nerede şu an olay tv de türkü yü usulüne göre okuyan nadide sultan.

ayakta alkışladım.
samimi, icten ve alcakgonullu sarkici. ve ayrica guler yuzlu. turk medyasinin ergen zihniyeti yuzunden esas kimligini tanimakta cok gec kaldigimiz talihsiz kadin. onca sacma sapan ve absurd baslangic deneyimine ragmen, suan kendisinden boyle bahsettirebiliyo olmasi bile dirayetini ve durustlugunu percinler ancak. hersey istedigi gibi olsun dilerm.
çocukken gerçek anlamda ''sultan'' olduğunu düşündüğüm sanatçı veya şarkıcı.
göğüslerine estetik yaptırınca bir çekicliği kalmadı maalesef.