memeleri küçüldükten sonra bi esprisi kalmayan kadındır. evet.
bir zamanlar memesi vardi. sonra ne oldu bilmiyorum. şamdan dergisinin olmazsa olmazıydı. banyo arkadaşımdı.
artık piyasada nadide olarak anılacakmış. sultanı kaldırmış.

(bkz: dostum senin amacın ne ha)

sen nadide sultansın. şu anda sahip olduğun ne varsa o isme borçlusun...
göğüsüyle ön plana çıkıp şarkıcılık yapan kişi. göğüs ön planda olunca ben başka bir dala kayar diye düşünmüştüm ama olmadı sanırım. hayırlısı.
küçülmeye memelerinden başlamış şarkıcı. sıra ismini küçültmeye gelmiş sanırım.
olmuşken kulak ve ses nakli de yaptırsaydı ya..
güzel mi, çirkin mi çözemediğim insan. şarkılarını hiç dinlemedim, dinlemem, dinleyeni sevmem, yakınlık kurmam.
ismiyle oynaması aslında beni çok ilgilendirebilirdi eğer ortalama insan ömrü 800 yıl olaydı...

ama o kadar zamanım yok... sizin de olmasın.
koskoca memeleriyle ün yapmış olan ve bu şahsına münazır memelerine verilen lakapla anılan hatun kişi. eski parıltısı yok zira artık meme görmek o kadar büyük bir olay olmaktan çıkmış durumdadır. yıl 2012 lan ne memesi insanlar damacana olayına girdi!
son hali ile; yıldız tilbe'nin çenesinde ben olmayanı.
(bkz: açmayın memeler)
o memeleri küçülttürdüğünde benim için zaten bir sultanlığı kalmamış olan şarkıcı.
eski popülerliği kalmamış, yavaşça batmaya başlamış şarkıcı.
oysa bir zamanlar çok sevilirdi kendisi!
(bkz: konyalım)
(bkz: vuslata bes kala)
(bkz: alışkanlık yaparım)
büyük göğüs seven erkeklerin gözünü alamadığı şarkıcı.
her türlü olumsuz yorumun yanında çok güzel bir gülümsemesi olduğunu belirtmek zorundayım. Çok az güler ama gülümsediğinde çok güzel bir portredir. güzel bir kadın gülümsemesi insana sınırsız bir enerji verir, dikkat edin bu dediğime insan tepelere filan tırmanma arzusuna kapılır. yaşandığı anda adını koyamazsınız da sonradan farkedersiniz o gülümsemenin nasıl bir kıvılcım olduğunu. demin fog tvdeki programını izledim **, yok nadide'nin de o gülüşü kalmamış. iyice tadı kaçtı dünyanın amk.
yıl 1998.
Mekan: izmir topçuoğlu.(o zamanlar salaş ama ünlülerin geldiği bir mekan şimdi 5 yıldızlı restourant)
ablam nadide sultanı tanıdı ben 5 yaşındayım o zaman. Dedim hiç benzemiyor: çok daha yaşlı, zapzayıf, kapkara göz makyajını anlatamam; eyelineer yanaklarını bile kaplıyor, alından yanağa kadar korkunç göz makyajı. Korktum yani. Hiç tvdeki gibi değildi. Yüzü o kadar makyaja rağmen kemik gibiydi sivilce ve leke doluydu...
Umarım şimdi iyi ve mutludur.
alişan ile çağla şikel'in programında arzı endam eden kadın.
Bir zamanlar ergenlerin gözdesi hatundu.
yakında evlenecek olan ve evleneceği kişiyle ilişkisine facebook sayesinde start vermiş olan kişidir. * düşünüyorumda mark zuckerberg olmasaydı ne kadarda çok insan evde kalacaktı.*
şu an radyoda dene bakalım şarkısı çalan sanatçı.
itünün mezuniyet töreninde gördüğüm hatun. Meğer o da bilmem kaç yılda mezun oluyormuş.
bir dönem göğüsleriyle gündemde kalmış şarkıcıdır.

hiç unutmam bir keresinde 90lı yılların magazin bültenlerinin birinde çarpışan arabalara binerken gösterilmişti. çarpışan arabalardan düşmek ki ne zordur. ancak nadide sultan göğüslerinin de etkisiyle bir savruluyordu ki bütün magazin camiasına malzeme olacak şekilde.

edit: göğüslerinin silikonsuz ve doğal olduğunu iddia etmiştir her zaman.
01.10.2015 00:09 itibariyle memeleri aklıma gelmiş şarkıcı.
askerde beni en çok güldüren şeylerden biri de kurnazın birinin, iki tane kekolayzer askeri nadide sultan'ı size getireceğim diye kekleyip, 2000 yılının parasıyla 800 gaymelerini alıp, tüymesidir.
kate upton'dan önce o vardı. *
en son o da evinin hanımı olmuştu hatırladığım kadarıyla .